Veterinární péče - veterina, diety, krmiva, přípravky pro koně, chovatelské potřeby


Prodáváme veterinární přípravky, veterinární klinické diety pro psy a kočky, doplňky výživy, krmiva, pochoutky a pamlsky pro psy a kočky, široký sortiment přípravků pro koně, doplňky výživy a pochoutky pro koně, chovatelské potřeby a také chovatelskou literaturu. Dále také krmiva, pochoutky a doplňky výživy pro hlodavce a fretky, i potřeby pro jejich chov, ať již jde o králíky, křečky, morčata či myši.


BONUSOVÝ PROGRAM PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY - slevy až 5% z konečných cen zde


Náš internetový obchod www.veterinarnipece.cz vznikl na začátku roku 2006 jako rozšíření kamenného obchodu s veterinárními přípravky, doplňky výživy, krmivy a chovatelskými potřebami pro psy a kočky. Ten je součástí naší veterinární ordinace, kterou od roku 1996 vede MVDr. Miroslav Svatoš, veterinární lékař s více než třicetiletou praxí.


UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKAZNÍKY E-SHOPU!V DOBĚ OD 1.7.2021 - 31.8.2021 JE Z DŮVODU LETNÍCH DOVOLENÝCH OMEZEN PROVOZ E-SHOPU A DODACÍ LHŮTA ZÁSILEK SE MŮŽE O NĚKOLIK DNÍ PRODLOUŽIT.


PO TUTU DOBU JE TAKÉ OMEZENO TELEFONICKÉ PŘIJÍMÁNÍ OBJEDNÁVEK, PROSÍME, POUŽIJTE OBJEDNÁVKOVÝ FORMULÁŘ E-SHOPU.


OSOBNÍ ODBĚRY ZBOŽÍ NA PRODEJNĚ V TĚCHTO DNECH JSOU MOŽNÉ POUZE V ORDINAČNÍCH HODINÁCH PO-PÁ 8.00-11.00 a 14.00-17.00hod. ordinační hodiny

Děkujeme za pochopeníProč nakupovat u nás?