Provoz stranek www.stastnejchlupac.cz byl ukoncen. Muzete nakupovat na tomto webu www.veterinarnipece.cz za stejnych podminek


Veterinární péče - veterina, diety, krmiva, přípravky pro koně, chovatelské potřeby


Prodáváme veterinární přípravky, veterinární klinické diety pro psy a kočky, doplňky výživy, krmiva, pochoutky a pamlsky pro psy a kočky, široký sortiment přípravků pro koně, doplňky výživy a pochoutky pro koně, chovatelské potřeby a také chovatelskou literaturu. Dále také krmiva, pochoutky a doplňky výživy pro hlodavce a fretky, i potřeby pro jejich chov, ať již jde o králíky, křečky, morčata či myši.


BONUSOVÝ PROGRAM PRO STÁLÉ ZÁKAZNÍKY - slevy až 5% z konečných cen zde


Náš internetový obchod www.veterinarnipece.cz vznikl na začátku roku 2006 jako rozšíření kamenného obchodu s veterinárními přípravky, doplňky výživy, krmivy a chovatelskými potřebami pro psy a kočky. Ten je součástí naší veterinární ordinace, kterou od roku 1996 vede MVDr. Miroslav Svatoš, veterinární lékař s více než třicetiletou praxí.


UPOZORNĚNÍ!

Ve dnech 15.7. - 28.7.2019 proběhne v internetovém obchodě DOVOLENÁ!
Objednávky přijaté do čt 11.7. 2019 cca. 15.00 hod. budou vyřízeny ještě před začátkem dovolené, bude-li zboží skladem, později přijaté objednávky budou systémem pouze přijímány a vyřízeny v termínu od 29.7.2019!.
Osobní odběry zboží na prodejně budou umožněny v otevírací době ordinace zde


Proč nakupovat u nás?