Adaptil spray


Skladem
Novinka

Adaptil pomáhá potlači nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů, projevující se například: destrukcí, znečisťováním bytu, hlasovými projevy (štěkání či vytí), nadměrným olizováním (hlavně břicha a tlapek).

EAN: 4607140040444

Varianty

610 Kč
Běžná cena (s DPH):753 Kč
Ušetřite:143 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):504,1 Kč
Naše cena (s DPH):610 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Adaptil spray

hmotnost včetně obalu0,09 kg

Adaptil sprayPřípravek poskytuje psům pocit bezpečí a jistoty v situacích, ve kterých by se mohli cítit ohroženi, jako například:
  • při ohňostrojích nebo bouřce
  • během návštěvy veterinárního lékaře
  • v přítomnosti cizích lidí
  • při nepředvídatelných událostech
  • při dlouhých cestách
  • při pořízení dalšího nového zvířete do domácnosti


Také napomáhá v přizpůsobení se novému prostředí, jako může být odběr štěňat, nový majitel nebo přestěhování se do nového domu. Spray je možné aplikovat na povlečení, uvnitř přepravek pro uklidnění na cestách nebo v autě.


Složení:

Syntetický psí „appeasing“ feromon (2 %), Excipient qs (100 g).Použití:

Adaptil Spray použijte cca 15 minut před požadovaným účinkem, než psa přivedeme do vystříkaného prostoru. Každý pes reaguje na přípravek jinak, ale účinek by měl trvat přibližně 1,5 - 2 hodiny.Upozornění - bezpečnostní opatření:**
Tento výrobek by neměl být přímo aplikován na zvíře nebo v jeho blízkosti. Spray by neměl zanechávat skvrny, ale vzhledem k možným použitým látkám v domácnosti je dobré před větší aplikací vyzkoušet přípravek na menší ploše, kde by případně skvrna nebyla vidět.


POZOR!//
Přípravek je hořlavý a dráždí oči. Adaptil Spray je vyroben na alkoholové bázi, a neměl by být rozprašován v blízkosti zdrojů zapálení. Adaptil Spray by neměl být rozprášen na psa. Vyvarujte se vdechování aerosolu, nebo vniknutí aerosolu do očí nebo úst. V případě zasažení očí okamžitě vypláchněte oči vodou a vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc. V případě kontaktu s pokožkou okamžitě postižené místo omyjte mýdlem a vodou a okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc!


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Adaptil spray

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?