Veterinární přípravky > Kloubní výživa > Pro psy > Alavis kloubní výživa pro psy

Alavis kloubní výživa pro psy


Skladem

Alavis™ Forte, intenzivní kloubní výživa s vysokými koncentracemi GAG (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu) v tabletové formě. Vhodné obzvlášť pro psy velkých a obřích plemen.

Výrobce: Pharma United

EAN: 621629400400

Varianty

757 Kč
Běžná cena (s DPH):946 Kč
Ušetřite:189 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):658,3 Kč
Naše cena (s DPH):757 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Alavis kloubní výživa pro psy

hmotnost včetně obalu kg

Alavis kloubní výživa pro psyCharakteristika:

ALAVIS™ Forte kloubní výživa je velmi vhodná pro velká a obří plemena psů. Obsahuje glukosamin sulfát a chondroitin sulfát. Dlouhodobě zabezpečuje pevnost, pružnost a odolnost kloubní chrupavky. Účinné látky jsou přítomny v potřebném množství a navíc v koncentrované podobě. Použití speciální technologie výroby, rapid release technology, umožňuje téměř okamžité vstřebávání, a to i u starších psů. Tím je garantován vysoký stupeň účinku.Použití:

na ochranu a regeneraci chrupavky, velmi intenzivní výživa kloubů, preventivní ošetření kloubů u mladých a zdravých jedinců, ke zlepšení pohyblivosti a zmírnění bolestí kloubů, zpomalení až zastavení dalšího poškozování kloubních chrupavek, prodloužení aktivního věku psa.Dávkování:

hmotnost psa udržovací dávka
malé plemeno (1-5kg) 1/2 tablety denně
malé plemeno (5-10kg) 3/4 tablety denně
střední plemeno (10-25kg) 1 tableta denně
velké plemeno (25-45kg) 1,5 tablety denně
obří plemeno (45kg a více) 2-3 tablety denně


Prvních 14dní podávejte dvojnásobnou dávku, dále pak již jen udržovací. Při preventivním podávání štěňatům bez klinických problémů podávejte rovnou dávku udržovací dle aktuální hmotnosti štěněte. Optimální doba podávání jsou tři měsíce. V případě pohybových potíží (např. kulhání či zhoršené vstávání) je vhodné ALAVIS™ Kloubní výživu podávat současně s protizánětlivým přípravkem ALAVIS ™ Single.

Možno podávat s léky (např. analgetiky, nesteroidními antiflogistiky) aplikovanými při nemocech pohybového aparátu.
Je vhodné podávat i s těmi krmivy, kde je glukosamin a chondroitin sulfát obsažen.NÁŠ TIP:
Doporučujeme Vám výhodné dvojbalení Alavis Komplex.


Diskuze k Alavis kloubní výživa pro psy

Nový komentář

od: Iva Záveská, Reakce

Datum: 2010-04-25 10:16:10

Název příspěvku: Alavis kloubní výživa pro psy

Alavis používám už asi 4 rok...utíká to tak, že to ani nepočítám, alezačala jsem to dávat svému Rottweilorovi, když mi začal pokulhávat po delších vycházkách a jakoby ztuhle vstávat. To mu bylo asi 8 let. Veterinář mi tenkrát doporučil Alavis kloubní výživu a já mu ho dávala první měsíc v léčebné dávce 6 tablet denně a poté asi 3 měsíce v dávce udržovací. Poté jsem vždy na nějakou dobu vynechala. Obtíže u mého psa ustaly a on byl zase jako mladík. Když se po nějaké době zase příznaky únavy kloubů objevily nasadila jsem opět léčbu Alavisem. Nakonec ve vyšším věku jsem ho už na radu veterináře nevysazovala a již asi už 3 rok můj pes bere Alavis denně udržovací dávku. Letos v březnu mu bylo 12 let a na svůj věk vůbec nekulhá. Není to sice už žádný mladík a je to znát jeho chůze už není co bejvala (schody mu už dělají problémy), ale na to kolik mu je a v jakém věku ho začaly zlobit klouby je to kupodivu. Věřím tomu, že kdybych mu nedávala Alavis, tak už dnes nechodí vůbec. Je i dost mohutný a není vůbec vychrtlý.

Ověřený zákazník Heureka.cz, 21. 6. 2013, 7:37

  Celkové Hodnocení 5.0

  Dana Kuželová, 14. 1. 2012, 13:14

  tento produkt mi vyhovoval cenou i svým složením, na psu je již vidět lepší pohyblivost produkt mohu jen doporučit

  • již ustoupila bolestivost kyčlí a i pohyb je znatelně snadnější

  Celkové Hodnocení 5.0

  Ověřený zákazník Heureka.cz, 14. 6. 2011, 8:20

   Celkové Hodnocení 3.0


   Proč nakupovat u nás?