Veterinární přípravky > Veterinární kosmetika > Alavis Šampon extra jemný

Alavis Šampon extra jemný


Skladem

ALAVIS™ Extra jemný šampon je vhodný pro podporu léčby při kožních onemocněních

EAN: 6216294019640

Varianty

435 Kč
Běžná cena (s DPH):513 Kč
Ušetřite:78 Kč (15%)
Naše cena (bez DPH):359,5 Kč
Naše cena (s DPH):435 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Alavis Šampon extra jemný

hmotnost včetně obalu0,6 kg

Alavis Šampon extra jemnýALAVIS™ Extra jemný šampon obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potížích, napomáhá snižovat zánět.


ALAVIS™ Extra jemný šampon je vhodný i pro běžné použití, pro časté mytí a pro štěňata a bílé psy.


Doporučujeme:

  • pro zklidnění kůže při zánětlivých onemocnění kůže
  • pro snížení svědivost (pruritus)při léčbě hyperkeratózy a seborhoické dermatitidy
  • pro lepší kvalitu srsti a vyšší lesk


Aktivní látky:

Aloe vera a konopný olej.Aloe vera

je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství. Gel z aloe vera podporuje hojení a aplikuje se zevně zejména na spáleniny, drobnější poranění a odřeniny. Při jeho aplikaci se vytváří na povrchu rány zvlhčující film, který působí protizánětlivě, podporuje růst fibroblastů a obnovu kolagenu, urychluje granulaci, zlepšuje přísun kyslíku a živin do tkáně a dochází k rychlejší obnově cévního zásobení. Aloe vera snižuje množství odumřelé tkáně a stimuluje regeneraci buněk.
Aloe vera obsahuje sacharidy, zejm. pektiny, hemicelulózu, glukomanany, acemanany a deriváty manózy. Dále jsou zastoupeny aminokyseliny, lipidy, steroly, třísloviny, enzymy, vitaminy, minerální látky a kyselina salicylová. Hlavní účinnou látku gelu aloe vera je acemanan, který je znám pro antivirové a antineoplastické účinky a jako imunostimulační činidlo (indukuje makrofágy, TNF-a a interleukiny). Aloe vera má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické a antioxidační účinky.Konopný olej

je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 3 v poměru 3:1. Konopný olej obsahuje přibližně 80 % esenciálních mastných kyselin, např. kyseliny linolové, alfa-linolenové, gama-linolenové a stearidonové. Z vitaminů a minerálů je konopný olej bohatý zejména na vitaminy A, D a E a na minerály vápník, hořčík, draslík a železo. Vitamin E je důležitým antioxidantem, který chrání buněčné membrány před poškozením volnými radikály. Další důležitou látkou obsaženou v konopném oleji je cannabidiol, který má protizánětlivé účinky.
Konopný olej působí protizánětlivě, antibakteriálně a regeneračně, zvlhčuje a vyživuje pokožku a používá se zejména pro podporu hojení při kožních potíží.Složení:

Aqua, Sodium Cocoamphoacetate, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Laureth, Sulfosuccinate, Glycereth-2 Cocoate, Aloe Barbadensis Extract, Canabis Sativa Seed Oil, PEG Rapeseedamide, Sodium Hydroxide, Diazolidinyl Urea, Methylparaben, Sodium Chloride, Disodium EDTA, Citric Acid, Parfum.Způsob použití:

Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna. Poté pěnu pečlivě opláchněte. Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení.Diskuze k Alavis Šampon extra jemný

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?