Veterinární přípravky > Veterinární kosmetika > Alavis Šampon extra šetrný

Alavis Šampon extra šetrný


Skladem

ALAVIS™ Extra šetrný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro psy, kočky a koně k udržení zdravé a kvalitní kůže.

EAN: 6216294019640

Varianty

220 Kč
Běžná cena (s DPH):291 Kč
Ušetřite:71 Kč (24%)
Naše cena (bez DPH):181,8 Kč
Naše cena (s DPH):220 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Alavis Šampon extra šetrný

hmotnost včetně obalu0,28 kg

Alavis Šampon extra šetrnýALAVIS™ Extra šetrný šampon s obsahem aloe vera a konopného oleje je určen pro udržení zdravé a kvalitní kůže, která je základem pro kvalitní a lesklou srst.


ALAVIS™ Extra šetrný šampon je vhodný po podporu léčby při kožních onemocněních, navíc čistá srst a kůže sama o sobě napomáhá hojení. Obsahuje aloe vera, která má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové a antioxidační účinky a také konopný olej, který se používá pro podporu hojení při kožních potíží, napomáhá snižovat zánět.


ALAVIS Extra šetrný šampon je vhodný pro psy, kočky a koně i pro běžné použití, pro časté mytí a pro štěňata a bílé psy.


Doporučujeme:

  • pro zklidnění kůže při zánětlivých onemocnění kůže
  • pro snížení svědivost (pruritus)při léčbě hyperkeratózy a seborhoické dermatitidy
  • pro lepší kvalitu srsti a vyšší lesk


Aktivní látky:

Aloe vera a konopný olej.Aloe vera

Aloe vera je využívána již po tisíce let jako léčivá rostlina a její používání se rozšířilo po celém světě. Je oblíbenou bylinou v léčitelství i v domácím lékařství. Gel z aloe podporuje hojení a aplikuje se zevně zejména na spáleniny, drobnější poranění a odřeniny. Aloe vera má protizánětlivé, antibakteriální, antivirové, antimykotické a antioxidační účinky.Konopný olej

Konopný olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny omega 6 a omega 3 v poměru 3:1. Konopný olej obsahuje přibližně 80 % esenciálních mastných kyselin. Působí protizánětlivě, antibakteriálně a regeneračně, zvlhčuje a vyživuje pokožku a používá se zejména pro podporu hojení při kožních potíží.Způsob použití:

Navlhčete srst teplou vodou a šampon vmasírujte do srsti, až vznikne bohatá pěna. Poté pěnu pečlivě opláchněte. Šampon je nedráždivý pro oči a uši, přesto se vyvarujte jejich zasažení.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Alavis Šampon extra šetrný

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?