Allerderm Spot on


Skladem

Allerderm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží. Jedná se o podpůrnou terapii kožních onemocnění díky kombinaci složek, které pomáhají obnovit integritu kůže a její vyváženost.

Výrobce: Virbac France S.A.

EAN: 3597132002516

Varianty

531 Kč
804 Kč
Běžná cena (s DPH):663 Kč
Ušetřite:132 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):438,8 Kč
Naše cena (s DPH):531 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Allerderm Spot on

Allerderm Spot on
hmotnost včetně obalu0,08 kg

Allerderm Spot onPOUŽITÍ:

Allerderm Spot-on obsahuje "Skin Lipid Complex" - výjimečnou kombinaci ceramidů a mastných kyselin, které jsou podobné těm přítomným u normální, zdravé kůže koček a psů. Allerderm spot-on je určen pro topické použití u psů a koček s poškozenou nebo oslabenou kůží. Jedná se o podpůrnou terapii kožních onemocnění díky kombinaci složek, které pomáhají obnovit integritu kůže a její vyváženost. Allerderm spot-on obnovuje funkci epidermis jako ochranné bariéry, což vede ke zvýšené hydrataci, menší citlivosti a k vyšší ochraně. Obnovená epidermální celistvost pomáhá kůži zůstat v dobrém stavu.SLOŽENÍ:

ceramidy, mastné kyseliny, cholesterolNÁVOD K POUŽITÍ

Držte pipetu užším koncem nahoru a otočením odstraňte uzávěr.

Kočky: Rozhrňte srst kočky na krku až je viditelná kůže. Přiložte hrot pipety až na kůži a vytlačte polovinu obsahu. Stejný postup opakujte mezi lopatky.

Psi: Rozhrňte srst psa na krku až je viditelná kůže. Přiložte hrot pipety až na kůži a vytlačte polovinu obsahu. Stejný postup opakujte na zádech.
Můžete aplikovat též přímo na oblast problémové kůže nebo na léze.

Úvodní dávka: 1 pipetu týdně po dobu 4 týdnů. V závažných případech 2-3 pipety týdně, max. 1 pipetu za den, pokud je nutno.

Udržovací dávka: K prevenci relapsů a k péči o kůži a srst 1 pipetu za měsíc. Aplikujte po koupání, když je srst zcela suchá.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Allerderm Spot on

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?