Aptus Eforion Forte


Skladem

Doplňkové krmivo pro psy a kočky, podporuje zdraví kůže, srsti a drápů a je určen pro dlouhodobé podávání.

Výrobce: Orion Pharma

EAN: 6432100024190

Varianty

569 Kč
Běžná cena (s DPH):711 Kč
Ušetřite:142 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):494,8 Kč
Naše cena (s DPH):569 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Aptus Eforion Forte

hmotnost včetně obalu0,06 kg

Aptus Eforion ForteEFORION FORTE kapsle obsahují omega-3 a omega-6 mastné kyseliny ve vhodných poměrech pro zvířata.
Esenciální mastné kyseliny musejí být zvířeti podávány v krmení, případně jako doplněk krmení, protože je zvířecí organismy nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství.


Mastné kyseliny jsou součástí imunitního systému psa. Ovlivňují produkci prozánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny.
U psů a koček je nejvýraznějším příznakem nedostatku mastných kyselin narušená funkce kůže. Kůže vysychá a loupe se, srst je bez lesku a nadměrně vypadává.


Biotin se jako koenzym v malých množstvích podílí na rozmanitých metabolických procesech proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismech. Biotin je potřebný zejména pro správnou funkci kůže, srsti a drápů. Nedostatek biotinu a zinku v krmení může v organismech redukovat konverzi dlouhých řetězců mastných kyselin.
Eforion forte se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů. Eforion forte se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.


1 kapsle obsahuje

280 mg kyseliny linolové (LA), 38 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 10 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 7 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA).Složení:

Olej z pupalky dvouleté 57,5 %, želatina 18,8 %, rybí olej 8,9 %, glycerol 8,7 %, vitamino-minerální premix 6,1 %.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Aptus Eforion Forte

Nový komentář

od: Eva, Reakce

Datum: 2011-10-12 18:18:10

Název příspěvku: Aptus Eforion

Super tobolky na srst, my jsme je nasadili shibám v době línání a bylo rychlé a hned byli opět v srsti.
Doporučuji stačí 10dní.


Proč nakupovat u nás?