Veterinární přípravky > Péče o oči, uši > Aptus Orisolve Plus Vet

Aptus Orisolve Plus Vet


Skladem

Aptus ORISOLVE je roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu.

Výrobce: Orion Pharma

EAN: 6432100019707

Varianty

401 Kč
Běžná cena (s DPH):501 Kč
Ušetřite:100 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):331,4 Kč
Naše cena (s DPH):401 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Aptus Orisolve Plus Vet

hmotnost včetně obalu0,18 kg

Aptus Orisolve Plus VetVlastnosti

Aptus ORISOLVE je roztok na čištění uší s účinnými složkami pro rozpuštění mazu (Alcohol, Propylene Glycol), solubilizátorem pro usnadnění rozpuštění mazu (Polysorbate 80), s antibakteriálními ionty stříbra, s antibakteriálním esenciálním olejem z rozmarýnu, se změkčujícími a protiplísňovými kyselinami salicylovu a mléčnou, s lokálně znecitlivující protisvědivou složkou (Laureth-9), a s tišícím s regeneračním a hojivým Allantoinem.Návod k použití

Preventivní:
Pevně uchopte ušní boltec za jeho konec, mírně jej táhněte směrem od hlavy (takto jej narovnáte). Naplňte celý zevní zvukovod roztokem (musíte vidět hladinku roztoku) a přibližně 2 minuty masírujte tak, aby se roztok uvnitř zvukovodu pohyboval nahoru a dolů (nezapomeňte stale pevně držet mírně natažený ušní boltec). Poté osušte viditelnou tekutinu, nechejte zvíře zatřepat hlavou a opět vysušte tekutinu v ústí zvukovodu.

Terapeutické:
Opakujte čištění zevního zvukovodu (popsané výše) 2x denně po dobu trvání léčby, a 1-3x týdně ještě měsíc po ukončení léčby. Jestliže po vyčištění zvukovodu zaznamenáte mazlavé vločky na srsti v okolí ucha, jedná se o cerumen (ušní maz), který byl přípravkem rozpuštěn, vynesen na povrch a po odpaření alkoholu se opět zformoval.
Nepoužívejte při porušené celistvosti ušního bubínku!Dávkování

Dávka závisí na velikosti zvířete, obvykle se pohybuje mezi 1-4 ml na jedno ucho.Složení:

Aqua, Alcohol denat., Propylene Glycol, Polysorbate 80, Laureth-9, Rosmarinus Officinalis Oil, Lactic Acid, Salicylic Acid, Allantoin, Citric Acid, Silver Citrate.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Aptus Orisolve Plus Vet

Nový komentář

Ivanka, 3. 10. 2014, 11:48

Kvalitní přípravek kočce pomohl.

  • Snadná aplikace.
  • Nic.

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?