Balzám na tlapky


Skladem

Ochranný a regenerační balzám na tlapky.

Výrobce: Topvet

EAN: 8595643602268

Varianty

134 Kč
Běžná cena (s DPH):167 Kč
Ušetřite:33 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):110,7 Kč
Naše cena (s DPH):134 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Balzám na tlapky

hmotnost včetně obalu0,1 kg

Balzám na tlapkyAčkoliv je nášlapná plocha tlapek uzpůsobena k vyšší odolnosti, působí na ně mnoho negativních vlivů okolního prostředí. Důležité je, že tyto negativní vlivy působí na tlapky celoročně, což je skutečnost, kterou si mnoho chovatelů neuvědomuje. V zimě je to zejména posypová sůl, chlad a ostré zmrazky které mohou tlapku poranit. V létě jsou to pak zejména horké asfaltové a betonové povrchy ze kterých se působením horka uvolňují škodlivé látky, olejové skvrny a jiné všudypřítomné chemikálie které mohou vyvolat záněty tlapek nebo i způsobit poranění. Stejně negativně působí ostré kamenité povrchy, bláto aj.


Preventivní ošetřování tlapek Ochranným a regeneračním balzámem na tlapky PETS ARE FRIENDS® je účinnou prevencí a pomáhá ochránit tlapky zvířat před škodlivými vlivy prostředí a předcházet nepříjemným a bolestivým zánětům. Balzám působí nejen ochranně a protizánětlivě ale potlačuje i svědění. Používá se nejen před vycházkou jako prevence, ale i po návratu jako prostředek pro účinnou regeneraci.


Nedílnou součástí péče o tlapky je i ošetřování drápků a drápkového lůžka. Drápky by měly být pevné, tvrdé, ale zároveň pružné, tak aby nedocházelo k jejich štěpení a lámání, které může mít za následek bolestivá poranění. Kvalitní péči o drápky zajistí Ochranný a regenerační balzám na drápky PETS ARE FRIENDS®, svého druhu unikátní výrobek.


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Balzám na tlapky

Nový komentář

Ověřený zákazník Heureka.cz, 16. 3. 2011, 21:47

    Celkové Hodnocení 4.0


    Proč nakupovat u nás?