Veterinární přípravky > Péče o chrup > Beaphar Vet DENTALZYM GEL

Beaphar Vet DENTALZYM GEL


Skladem

Gel, napomáhající čistit zuby bez použití kartáčku.

Výrobce: Beaphar

EAN: 8711231128679

Varianty

205 Kč
Běžná cena (s DPH):253 Kč
Ušetřite:48 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):169,4 Kč
Naše cena (s DPH):205 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Beaphar Vet DENTALZYM GEL

hmotnost včetně obalu0,15 kg

Beaphar Vet DENTALZYM GELBeaphar Dentalzym gel poskytuje každodenní ochranu zubům Vašeho zvířete. Složky obsažené v gelu zabraňují vzniku zubního plaku, tvorbě zubního kamene a následnému uchycení bakterií na povrch zubů, které způsobí nepříjemně páchnoucí dech z dutiny ústní. Z tohoto důvodu jsou v gelu obsaženy tyto enzymy:
  • proteáza - štěpí proteiny pocházející z potravy a tím pomáhá působit proti vzniku zubního plaku a následného vzniku zubního kamene.
  • glukosaoxidáza – přeměňuje cukry na peroxid vodíku, který ničí bakterie zodpovědné za vznik zubního plaku.

Zubní gel dále obsahuje tripolyfosforečnan sodný, který váže vápník a tím zabraňuje vzniku zubního kamene. Balení obsahuje aplikátor, kterým zubní gel snadno nanesete na povrch zubů a na který si Vaše zvíře brzy zvykne a tím se stane každodenní péče o zuby a ústní dutinu rutinou. Proč je pro domácí mazlíčky ústní hygiena důležitá? Každý den se na zubech Vašeho zvířete vytváří vrstva plaku a pokud není pravidelně odstraňována, může mineralizovat do tvrdého zubního kamene. Následkem toho mohou vznikat bolestivá a až destruktivní onemocnění dásní. Kousání a žvýkání tvrdé potravy není vždy dostačující. Program ústní hygieny od Beapharu zajistí Vašemu zvířeti udržení optimální hygieny ústní dutiny a zubů.Návod k použití:

při prvním použití odstraňte krycí fólii a umístěte aplikátor na ústí tuby. Naneste tenkou vrstvu zubního gelu Beaphar odzadu dopředu přes všechny zuby. Není problém, pokud jste vynechali nějaké místo, Vaše zvíře gel samo jazykem rozetře po všech zubech.Účinné látky:

glukosaoxidáza, proteáza, tripolyfosforečnan sodný.Diskuze k Beaphar Vet DENTALZYM GEL

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?