Veterinární přípravky > Péče o chrup > Beaphar Zubní kartáček pes

Beaphar Zubní kartáček pes


Skladem

Oboustranný zubní kartáček pro všechna plemena psů. Velikost: 22 cm.

Výrobce: Beaphar

Objednací číslo: 52534

EAN: 8711231153152

Běžná cena (s DPH):116 Kč
Ušetřite:23 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):76,9 Kč
Naše cena (s DPH):93 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Beaphar Zubní kartáček pes

hmotnost včetně obalu0,02 kg

Beaphar Zubní kartáček pesZubní kartáček Beaphar v kombinaci s Beaphar zubní pastou zajistí dokonalou péči o zuby Vašeho psa. Abyste předešli špatnému dechu a kažení zubů Vašeho psa, je nutné čistit mu zuby pravidelně a odstranit tak zubní plak již v rané fázi.
Praktická měkká rukojeť zajistí, aby Vám kartáček neklouzal v ruce v průběhu čištění. Kartáček je speciálně navržen tak, aby dokonale vyhovoval tvaru zubů psa. Různé délky štětinek usnadňují čištění a čistí zuby i na špatně dostupných místech. Aby byly ochráněny dásně, jsou navíc tyto štětinky měkké a pružné.


Proč čistit psovi zuby?

Pravidelná péče o zuby Vašeho psa předchází možným problémům jako je zubní kámen, zubní kaz či vypadávání zubů a tím i drahému ošetření u veterináře. Hlavní příčinou dentálních problémů je krmení psa lidskou stravou, která často obsahuje cukry, jež poškozují zuby psa. Dentální péče je velmi důležitá, i pokud krmíte psa konzervami. Tento druh krmiva psovi nečistí zuby v průběhu krmení jako je tomu u granulí. Naopak se na zuby nalepí a později může způsobit problémy.Použití:

Před použitím kartáček navlhčete a aplikujte Beaphar zubní pastu. Jemně čistěte zuby Vašeho psa až do doby, kdy jsou všechny čisté. Čištěním odstraňujete zbytky potravy a snižujete množství bakterií v ústech psa. Bude chvíli trvat, než si Váš pejsek zvykne na pravidelné čistění zubů, ale ústní hygiena je považována za součást péče o zvíře a její pravidelnost je velice prospěšná. Zubní kartáček měňte zhruba po 3 měsících, nebo dříve v případě opotřebování.Diskuze k Beaphar Zubní kartáček pes

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?