krmivo pro psy Best for my Dog


Špičkové krmivo vyráběné v Německu. Zcela nová generace krmiv na našem trhu - krmiva lisovaná za studena, která neprochází tepelnou úpravou, bez geneticky zatížených surovin, bez umělých barviv a chuťových a konzervačních přísad!


Best for my Dog

Tato nová krmiva jsou vyráběna pomalejší a především šetrnější technologií než krmiva extrudovaná. Tato technologie zaručuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály i ostatní bioaktivní látky zůstanou ve své původní podobě a pes je využije v plném rozsahu.

Všechny komponenty jsou 100% přírodní a krmivo neobsahuje obiloviny!


Krmné složky se podle receptury promíchají a daná směs se za studena
protlačí lisovacím strojem. Vylisované tyčinky se dále nasekají na menší kusy.

Výhody krmiva lisovaného za studena:


Prvotřídní kvalita

Aby krmivo mohlo být lisováno za studena, musí obsahovat krmné komponenty vysoké kvality. Díky prvotřídní kvalitě se krmivo nekazí.

Minimální riziko torze žaludku

Krmiva lisovaná za studena jsou vyrobena z hrubě namletých krmných komponentů a následně za studena slisována. Po snězení se krmivo spojí se žaludečními šťávami a následně se rozloží na původní krmné komponenty. Minimální riziko spočívá v tom, že krmivo v žaludku vůbec nebobtná a psa nenadýmá.

Prvotřídní vitamíny

Přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky fungují jako prevence před civilizačními chorobami.

můžete si přečíst náš článek Best for my Dog krmivo lisované za studena - dotaz našeho zákazníka a odpověď na něj ohledně tohoto nového krmiva
Proč nakupovat u nás?