Literatura > Chovatelská literatura > Ptáci > Bydlí s námi...Korela

Bydlí s námi...Korela


Dostupnost: 2 týdny

Korely chocholaté patří mezi nejrozšířenější druhy papoušků chované v zajetí. Lze je poměrně snadno ochočit a naučit vyslovovat několik slov nebo dokonce celé věty. Přestože je korela poměrně otužilá a nenáročná na krmivo a péči, zodpovědný majitel s její

EAN: 9788072005024

Běžná cena (s DPH):49 Kč
Ušetřite:5 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):40 Kč
Naše cena (s DPH):44 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Bydlí s námi...Korela

AutorMotyčka Vladimír
Počet stran32
NakladatelstvíFragment
hmotnost včetně obalu0,09 kg

Bydlí s námi...KorelaKorely chocholaté patří mezi nejrozšířenější druhy papoušků chované v zajetí. Lze je poměrně snadno ochočit a naučit vyslovovat několik slov nebo dokonce celé věty. Přestože je korela poměrně otužilá a nenáročná na krmivo a péči, zodpovědný majitel s jejím chovem nezačne bez poučení. Tato praktická publikace vám pomůže chovat korelu správně, tak, aby byla spokojená a prospívala.
Dozvíte se, jak a kde žijí korely ve volné přírodě, podle čeho korelu poznáme a jaké rozlišujeme barevné mutace. Větší část publikace je ovšem věnována praktickým informacím: kterou korelu si vybrat, kde ji koupit, jakou jí pořídit klec či voliéru a ostatní vybavení, jak ji správně krmit (vhodné a nevhodné krmivo, přiměřené množství, vitamíny a minerály nezbytné pro zdraví korely). Pozornost se zaměřuje také na možná onemocnění (typické nemoci a jejich příznaky), rozmnožování a otázku odchovu mláďat (pomoc samičce, péče o mláďata). Příručka nabízí také doporučený a ověřený návod, jak korelu jednoduše ochočit a jak ji naučit co nejvíce slov.
Snadno pochopitelný a poutavý text doprovází množství mimořádně zdařilých barevných fotografií.


Rok vydání 2003


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Diskuze k Bydlí s námi...Korela

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?