Veterinární přípravky > Doplňky výživy > Canina Kokosový olej

Canina Kokosový olej


Skladem
Novinka

EAN: 4027565150007

Varianty

294 Kč
Běžná cena (s DPH):336 Kč
Ušetřite:42 Kč (13%)
Naše cena (bez DPH):255,7 Kč
Naše cena (s DPH):294 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Canina Kokosový olej

hmotnost včetně obalu0,25 kg

Canina Kokosový olejJde o ryze přírodní produkt získávaný z plodů ekologicky pěstovaných kokosových palem (Cocos nucifera) lisováním za studena. Neprochází procesem rafinace, bělení, zpevňování a dezodorace. Je bohatý na mastné kyseliny se středně dlouhým řetězcem, jako je kyselina laurová (acidum lauricum, kys. dodekanová), kyselina kaprylová (acidum caprylicum, kys. oktanová) a kyselina kaprinová (acidum caprinicum, kys. dekanová). Ty jsou rychle využitelným zdrojem energie a v žádném případě nevytvářejí v organismu tukové rezervy vedoucí k obezitě. Uvedené mastné kyseliny mají mimořádný význam a výrazně pozitivní účinek na výměnu látkovou, a to především v kůži.
Prospěšným vedlejším efektem aplikace Kokosového oleje fy Canina je profylaxe a adjuvantní terapie endoparazitóz (napadení psů a koček vnitřními cizopasníky, škrkavkami a tasemnicemi).


V některých případech je Kokosový olej fy Canina použitelný i zevně, např. k odpuzování (repelenci) exoparazitů (vnějších cizopasníků), blech, vší, všenek, svilušek, klíšťat, cheiletiel (tzv. dravčíků), svrabu včetně ušního (otodektové prašiviny) a demodikózy (tzv. červené prašiviny). Aktivní je v tomto směru především kyselina laurová, která kůži kromě zvyšování úrovně výměny látkové zajišťuje též patřičnou hydrataci pokožky, čímž brání tvorbě lupů, a také srsti. Tu činí lesklou a snadno udržovatelnou česáním či kartáčováním. Brání tak zprostředkovaně u dlouhosrstých plemen jejímu plstnatění.


Složení:

Za studena lisovaný 100% kokosový olej.Obsahuje

100 % tuku, 0 % glycidů (sacharidů), 0 % proteinů.Energetická vydatnost činí 900 kcal / 3768 kJ / 100 g


Použití:

Kokosový olej fy Canina může být jak v pevném, tak v tekutém stavu (při teplotě nad 20 °C) zamíchán do vhodného krmiva.Dávky pro psy při vnitřním užití: 1 g / 5 kg těl. hmot. denně, max. 12 g denně


Dávky pro kočky při vnitřním užití: 1 g denně


Zevně:
Přiměřené množství oleje o vhodné konzistenci se vetře do pokožky nebo osrstění. To je nutno předtím navlhčit.

  • Dávka pro psy: Přiměřeně těles. hmot., max. v množství odpovídajícím zhruba velikosti švestky, několikrát týdně (podle potřeby).
  • Dávka pro kočky: Maximálně v množství odpovídajícím zhruba velikosti hrachu, několikrát týdně (podle potřeby).


Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Canina Kokosový olej

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?