Veterinární přípravky > Péče o srst, kůži, drápy > Canina Winter balzám na tlapky

Canina Winter balzám na tlapky


Skladem
Novinka

Speciální balzám na tlapky s bambuckým máslem, včelím voskem a olejem z meruňkových jader

Výrobce: Canina PharmaGmbH

EAN: 4027565140503

Varianty

401 Kč
Běžná cena (s DPH):436 Kč
Ušetřite:35 Kč (8%)
Naše cena (bez DPH):331,4 Kč
Naše cena (s DPH):401 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Canina Winter balzám na tlapky


Canina Winter balzám na tlapkyWinter balzám na tlapky


Speciální balzám na tlapky s bambuckým máslem, včelím voskem a olejem z meruňkových jader, chránící nášlapné polštářky a meziprstí tlapek psa před trvalým promočením a poškozením posypovou solí a inertními materiály v zimním období.Mráz a chlad vysušuje povrch nášlapných polštářků tlapek a činí je tak méně pružnými, s tvrdým, rozpraskaným povrchem, náchylným k poranění. Posypové materiály používané v zimě k ošetření chodníků a silnic ve městech tyto potíže ještě významně zhoršují.


Winter balzám na tlapky chrání psí tlapky vůči mokru, mrazu, sněhu a posypové soli tím, že brání vzniku stálého vodního filmu v meziprstí včetně kožních duplikatur (zdvojenin, tzv. plovacích blan). Vrstvička včelího vosku aj. látky v něm obsažené vytvoří na všech ohrožených místech tenký potah, který k nim ani vodu, ani škodliviny aj. nečistoty nepustí. Olej z meruňkových jader a bambucké máslo udržuje zrohovatělý potah nášlapných polštářků vláčným a pružným, což brání vzniku prasklin a různých drobných poranění.


Winter balzám na tlapky brání také vzniku zledovatělých kousků sněhu v meziprstí. Pes může i za sněhové pokrývky absolvovat značné vzdálenosti bez rizika jejich vzniku a z nich plynoucích pohybových potíží. To je velmi důležité především pro tažné saňové psy, ale i psy lovecké, záchranářské (zejména lavinové) i služební v akci, ale také pro všechny městské psy.


Přísada oleje z tzv. čajovníku (Tee Tree Oil, TTO z listů rostliny Melaleuca alternifolia) a nimbového oleje (Nemm Oil z rostliny druhu zaderah hladký, Melia azaderah, syn. Azadirachta indica) brání olizování a okusování svědících nebo pálících míst na tlapkách a předchází tak ještě rozsáhlejšímu podráždění. Navíc předcházejí oba oleje obsahem léčivých látek příp. infekci a následnému zánětu.


Složení:

Žlutá vaselina (vaselinum flavum), tekutý parafin, bambucké máslo (tuk z tzv. máslového stromu, Butyrospermum parkii), minerální olej, polyethylenoxid, včelí vosk, olej z jader meruňky obecné (Prunus armeniaca), hydrogenovaný rostlinný olej, nylon-12, nimbový olej, olej z tzv. čajovníku, vitamin EWinter balzám na tlapky se nanáší na čisté a suché tlapky (na celý povrch nášlapných polštářků a do meziprstí) nejlépe prstem vždy před vycházkou, sportovním výkonem, lovem nebo nasazením do akce za trvalého deště, v zimě, za sněhu a mrazu. Chlad účinnost přípravku nesnižuje a nebrání jeho opětovnému použití.


Použití:

K prevenci přesychání nášlapných polštářků tlapek následkem pohybu psa ve stálém mokru, chladu (ve sněhu, na ledu) a v prostředí, kde se v zimě cesty ošetřují solí aj. posypovými materiály.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Canina Winter balzám na tlapky

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?