Dotazy, články > Vaše dotazy na veterináře > Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa

Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa


Skladem

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dávkování kloubní výživy. Např. když je uváděno, že denní dávka je 2 tablety pro 20 – 25 kg psa, je tím myšlena váha v dospělosti udávaná pro plemeno nebo aktuální štěněcí váha, která je nižší, a během růstu se postupně

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci


hmotnost včetně obalu kg

Canosan, Alavis či jiná kloubní výživaodpověď:
Dobrý den, dávkování je myšleno na aktuální hmotnost štěněte a s ohledem na rostoucí hmotnost se dávka zvyšuje. Canosan je špičkový přípravek a mohu Vám jej jen doporučit, stejně jako Alavis. Canosan neobsahuje glukosamin a chondroitin sulfát, jeho účinnost je založena na jiném principu, obsahuje výtažky z novozélandských měkkýšů. Nám se v praxi výborně osvědčily oba tyto přípravky, Canosan i Alavis. Záleží pak především na Vás, čemu dáte přednost, Canosan je k dispozici pouze v sypké formě, Alavis zase jen v tabletách. Tímto Vám vlastně částečně odpovídám i na Váš dotaz na kloubní výživu pro Vašeho yorkšírka, v tabletkách mu můžete podávat Alavis (po operaci bych Vám doporučila Alavis MSM + Glukosaminsulfát), vynikající je ale i Caniviton, který je také vyráběn v tabletové formě, a po operaci asi nejlépe Caniviton HD.


© Petra Knihová

O látce MSM se více dočtete v článku Veterinární využití MSM.
Podrobné informace o přípravku Alavis MSM™ + glukosaminsulfát naleznete v článku Alavis MSM + glukosaminsulfát.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?