Dotazy, články > Vaše dotazy na veterináře > Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa

Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa


Na dotaz

Dobrý den, ráda bych se zeptala na dávkování kloubní výživy. Např. když je uváděno, že denní dávka je 2 tablety pro 20 – 25 kg psa, je tím myšlena váha v dospělosti udávaná pro plemeno nebo aktuální štěněcí váha, která je nižší, a během růstu se postupně

Tento přípravek není volně prodejný.
Nelze objednat po internetu.
K prodeji v naší veterinární ordinaci


hmotnost včetně obalu kg

Canosan, Alavis či jiná kloubní výživaodpověď:
Dobrý den, dávkování je myšleno na aktuální hmotnost štěněte a s ohledem na rostoucí hmotnost se dávka zvyšuje. Canosan je špičkový přípravek a mohu Vám jej jen doporučit, stejně jako Alavis. Canosan neobsahuje glukosamin a chondroitin sulfát, jeho účinnost je založena na jiném principu, obsahuje výtažky z novozélandských měkkýšů. Nám se v praxi výborně osvědčily oba tyto přípravky, Canosan i Alavis. Záleží pak především na Vás, čemu dáte přednost, Canosan je k dispozici pouze v sypké formě, Alavis zase jen v tabletách. Tímto Vám vlastně částečně odpovídám i na Váš dotaz na kloubní výživu pro Vašeho yorkšírka, v tabletkách mu můžete podávat Alavis (po operaci bych Vám doporučila Alavis MSM + Glukosaminsulfát), vynikající je ale i Caniviton, který je také vyráběn v tabletové formě, a po operaci asi nejlépe Caniviton HD.


© Petra Knihová

O látce MSM se více dočtete v článku Veterinární využití MSM.
Podrobné informace o přípravku Alavis MSM™ + glukosaminsulfát naleznete v článku Alavis MSM + glukosaminsulfát.Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Canosan, Alavis či jiná kloubní výživa

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?