Chondrocat biosol


Skladem

Chondrocat biosol, tekutá kloubní výživa pro kočky, obsahuje komplex biologicky aktivních látek pozitivně ovlivňujících regenerační procesy v kloubních, šlachových a vazivových tkáních, zvyšujících kloubní pohyblivost a omezujících bolestivost kloubů v kl

Výrobce: Orling s.r.o.

EAN: 8594004693556

Varianty

281 Kč
1 110 Kč
Běžná cena (s DPH):351 Kč
Ušetřite:70 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):244,3 Kč
Naše cena (s DPH):281 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Chondrocat biosol

hmotnost včetně obalu0,11 kg

Chondrocat biosolChondrocat je komplexní perorální arthronutraceutikum k výživě a regeneraci kloubů koček, které na trhu
dosud scházelo. Chondrocat je vyráběn ve formě biosolu a díky vyvážené lahodné rybí chuti jej kočky bez problémů přijímají.

Chondrocat Biosol je vhodný zejména:

 • při onemocnění a poranění pohybového aparátu koček
 • při zhoršené pohyblivosti a neochotě k pohybu
 • při ztuhlosti kloubů
 • pro intenzivní regeneraci kloubních chrupavek, kostí a vazů
 • pro výživu kůže a srsti

Doporučné dávkování:

5 ml denně

Krmný návod:

Přípravek podávejte k omezení potíží pohybového aparátu koček.
Odměřenou denní dávku přimícháme do krmení. U hůře krmitelných koček lze přípravek aplikovat na srst tlapky, tak aby došlo k jeho slízání v rámci hygieny kočky.

Před použitím protřepat! Případná usazenina není na závadu kvality přípravku.
Přípravek je vhodné podávat denně po dobu alespoň 2 měsíců.
Kúru je vhodné 3x ročně opakovat. Dlouhodobé i trvalé podávání je možné.Kolagenní peptidy CHP (Collagen Hydrolysate Peptides)

Ve formě vysoce využitelného biosolu zvyšují syntézu kolagenu, vyživují a regenerují kloubní chrupavky, šlachy, vazy a kosti a zmírňují až odstraňují tak následky poškození kloubů, vazů a šlach. Kolagenní peptidy zabraňují dalšímu úbytku chrupavek, zlepšují hybnost a zmírňují bolestivost. Kolagen představuje základní hmotu kloubní chrupavky a podmiňuje její mechanické vlastnosti, především pevnost a pružnost.

Chondroitinsulfát a glukosaminsulfát

Váží v kloubní chrupavce vodu a zabezpečují tak její vhodné mechanicko-elastické vlastnosti. Snižují aktivitu enzymů poškozujících kloubní chrupavku, pozitivně ovlivňují její metabolismus a mají protizánětlivé účinky. Zvyšují rovněž elasticitu chrupavky a tím pozitivně ovlivňují její mechanickou funkci.

Taurin

Je pro kočky velmi důležitá esenciální aminokyselina a jeho přítomnost v potravě je nezbytná. Nedostatek taurinu může způsobovat různé zdravotní komplikace, poruchy vidění, onemocnění srdce aj. Mangan je důležitým stopovým prvkem zasahujícím do metabolismu kolagenu a pojivových tkání, zároveň má pozitivní vliv na kvalitu srsti.

Selen

Má významný pozitivní vliv v procesu revmatoidních zánětů. Spolu s vitamínem E pozitivně ovlivňuje průběh osteoartrózy a snižuje bolestivost. Působí jako silné antioxidanty a chrání organismus před škodlivým působením volných radikálů. Vitamín C je důležitý pro normální produkci kolagenu a funkci všech pojivových tkání. Působí jako antioxidant, podporuje imunitu a pomáhá odstraňovat únavu.

Biotin

Zásadním způsobem příznivě ovlivňuje zdravotní stav kůže a srsti. Je nezbytný pro normální utilizaci živin, podporu a růst tělních tkání. Beta-karoten působí jako antioxidant a prekursor vitamínu A podporuje vybarvení srsti.Obsah balení 500 mlPříbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Chondrocat biosol

Nový komentář

Leona Pečinková, 30. 5. 2013, 20:40

Použila jsem tento produkt v případě tříštivé zlomeniny pánve u kočky, kde nedržela vůbec jedna noha a v případě zlomeniny zadní nohy kočky. Po používání se v krátkém čase,se stav obou koček rychle zlepšil, navíc mám pocit, že trpěly méně bolestí.Kočky se vyléčily bez známek následků.

 • doporučuji všem
 • nemám námitek

Celkové Hodnocení 5.0

Ověřený zákazník Heureka.cz, 27. 1. 2012, 15:07

Produkt používám tři dny,tak jaké hodnocení. Doporučit nebo zavrhnout ho mohu až spotřebujeme alespoń tu první dávku.

  Celkové Hodnocení 4.0

  Ověřený zákazník Heureka.cz, 11. 1. 2012, 16:25

   Celkové Hodnocení 5.0


   Proč nakupovat u nás?