Clorexyderm OTO Piú


Skladem

Clorexyderm Oto značky ICF je veterinární roztok k čištění uší s chlorhexidinem k potlačení nežádoucích zárodků u koček a psů.

Výrobce: ICF Industria Chimica Fine

EAN: 8009722003957

Varianty

319 Kč
Běžná cena (s DPH):398 Kč
Ušetřite:79 Kč (20%)
Naše cena (bez DPH):263,6 Kč
Naše cena (s DPH):319 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Clorexyderm OTO Piú

hmotnost včetně obalu0,2 kg

Clorexyderm OTO PiúClorexyderm® Oto Piú je tekutý nemastný čistící prostředek, který nezanechává rezidua ve zvukovodu.Používá se pro čištění a dezinfekci zvukovodu psů a koček, je také vhodný pro vyčištění uší před lokální léčbou otitidy. Přípravek je možné použít i jako prevenci recidiv otitid zapříčiněných bakteriemi a kvasinkami.

  • Chlorhexidin diglukonát v koncentraci 0,06% působí bakteriostaticky, není inaktivová přítomností hnisu nebo jiných organických látek a není dráždivý.
  • Kyselina laktobionová -skládá se ze substancí přirozeně obsažených v kůži. má hydratační vlastnosti. Okyseluje roztok, tím zvyšuje jeho antimikrobiální účinek.
  • Kyselina salicylová způsobuje keratolýzu, selektivně narušuje keratinové proteinové řetězce přítomné v korneocytech. Proniká také do zánětlivých lézí, kde působí jako antibakteriální a protizánětlivý adstringens.


Jak používat Clorexyderm® Oto:

Pomocí aplikátoru naplňte zvukovod roztokem. Ujistěte se, že tryska není v přímém kontaktu s kůží. Jemně masírujte bázi ucha, abyste snadněji odstranili mazovou zátku a nečistoty, které následně odstraňte pomocí vatové tyčinky nebo prstem zabaleným do gázy. V případě akutní otitidy opakujte denně po dobu 10 – 14 dnů. Poté pokračujte v udržovací léčbě: dvakrát až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce a poté jednou za měsíc.
Jestliže se zvětší množství mazu, vytvoří se mazová zátka nebo se znovu objeví exudát, přejděte opět na denní aplikaci.
Příbuzné výrobky vhodné ke kombinaci:

Vhodné příslušenství

Diskuze k Clorexyderm OTO Piú

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?