Vaše dotazy


Akvaristika

Zobrazit odpov
Akvaristika / teraristika

Vážení zákazníci, rozhodli jsme se rozšířit náš sortiment i do oblasti akvaristiky a teraristiky, ale také zahradních jezírek, a to především značkou JBL a Tetra. Nabízíme krmiva a vitamíny pro akvarijní i studenovodní ryby, želvy, plazy, substráty a hnojiva pro akvarijní rostliny, ale i pomůcky a přípravky k čištění akvárií, filtry, doplňky apod.

Zobrazit odpov##1## ##2##


##4## ##5##


##6##


##3##
použity fotografie společnosti Tetra

Almo Nature

Almo Nature je špičková superprémiová řada holistického krmiva pro psy, která nabízí jak krmivo suché, granule, tak i masové konzervy. Suroviny používané na výrobu krmiv Almo Nature jsou nejvyšší kvality, výhradně přírodní produkty s vysokou nutriční hodnotou, stravitelností a chutností. Maso pochází z bio chovů, krmivo je hypoalergenní a do receptur Almo Nature nejsou přidávána žádná dochucovadla.

Zobrazit odpov##1##


Almo Nature

Almo Nature je špičková superprémiová řada holistického krmiva pro kočky, která nabízí jak krmivo suché, granule, tak i masové konzervy a kapsičky. Suroviny používané na výrobu krmiv Almo Nature jsou nejvyšší kvality, výhradně přírodní produkty s vysokou nutriční hodnotou, stravitelností a chutností. Maso pochází z bio chovů, krmivo je hypoalergenní a do receptur Almo Nature nejsou přidávána žádná dochucovadla.

Zobrazit odpov##1##


Atlasy

Zobrazit odpovVážení zákazníci, skladová dostupnost uvedená u jednotlivých titulů platí výhradně pro plzeňskou prodejnu, tedy pro osobní odběry v Plzni a pro zásilky expedované Českou poštou či přepravní společnost General Parcel, nikoliv pro osobní odběry v Říčanech.
Děkujeme za pochopení

více se dočtete v našem článku osobní odběr v ŘíčanechBento Kronen

Bento Kronen Nutritional Balance je superprémiová řada vyvážených a kompletních krmiv pro psy s širokým sortimentem a optimální recepturou upravenou tak, aby uspokojila nutriční požadavky malých, středních, velkých a obřích plemen psů.

Zobrazit odpov##2## ##1##

Bento Kronen

Zobrazit odpov

 • Bento Kronen Lara Fitness Menu
 • Bento Kronen Premium


##1##fotografii svých deseti koček, které si právě pochutnávají na krmivu Bento Kronen, nám zaslala naše zákaznice, paní Kuncová
děkujeme!


Best for my Dog

Špičkové krmivo vyráběné v Německu. Zcela nová generace krmiv na našem trhu - krmiva lisovaná za studena, která neprochází tepelnou úpravou, bez geneticky zatížených surovin, bez umělých barviv a chuťových a konzervačních přísad!

Zobrazit odpov


##1##

Tato nová krmiva jsou vyráběna pomalejší a především šetrnější technologií než krmiva extrudovaná. Tato technologie zaručuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály i ostatní bioaktivní látky zůstanou ve své původní podobě a pes je využije v plném rozsahu.

Všechny komponenty jsou 100% přírodní a krmivo neobsahuje obiloviny!


Krmné složky se podle receptury promíchají a daná směs se za studena
protlačí lisovacím strojem. Vylisované tyčinky se dále nasekají na menší kusy.

Výhody krmiva lisovaného za studena:


Prvotřídní kvalita

Aby krmivo mohlo být lisováno za studena, musí obsahovat krmné komponenty vysoké kvality. Díky prvotřídní kvalitě se krmivo nekazí.

Minimální riziko torze žaludku

Krmiva lisovaná za studena jsou vyrobena z hrubě namletých krmných komponentů a následně za studena slisována. Po snězení se krmivo spojí se žaludečními šťávami a následně se rozloží na původní krmné komponenty. Minimální riziko spočívá v tom, že krmivo v žaludku vůbec nebobtná a psa nenadýmá.

Prvotřídní vitamíny

Přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky fungují jako prevence před civilizačními chorobami.

můžete si přečíst náš článek Best for my Dog krmivo lisované za studena - dotaz našeho zákazníka a odpověď na něj ohledně tohoto nového krmivaBiOMill

Superprémiová řada vysoce kvalitního kompletního suchého krmiva.

Zobrazit odpov##1##


Společnost Biomill dokonale splňuje přísné požadavky na kvalitu použitých surovin i výsledného produktu – špičkového krmiva pro psy a kočky.
Za příkladnou kvalitu byl v roce 1994 společnosti Biomill udělen certifikát ISO 9001 (certifikát systému řízení jakosti) a v roce 1997 také ISO 14001 (garance ochrany životního prostředí).
Zdravotní a hygienická nezávadnost jednotlivých produktů je zaručena systémem kontroly kritických bodů : HACCP-BRC.


Krmiva Biomill neobsahují konzervační látky ani umělá barviva.
Obiloviny, používané při výrobě, nepochází z geneticky modifikovaných kultur : GMO free.
Suroviny živočišného původu obsažené v krmivech Biomill splňují nároky požadované pro výrobu potravin.
Veškeré komponenty používané při výrobě krmiv i krmných doplňků jsou pod stálým veterinárním dozorem.


BiOMill

Superprémiová řada vysoce kvalitního kompletního suchého krmiva, optimálně vyvážená pro pokrytí všech nutričních nároků koček.

Zobrazit odpov##1##


Výzkum nutričních potřeb koček je na velmi vysoké úrovni, dnes již jsou dobře známy nároky koček především na chutnost potravy, obsah a kvalitu proteinů a zabezpečení optimální kyselosti moči. Superprémiová řada suchého krmiva Biomill je kompletní, dokonale vyvážená a bezpečná potrava pro Vaši kočku.


Superprémiová řada Biomill Cat je optimálně vyvážená pro pokrytí všech nutričních nároků a jedinou další potřebou Vaší kočky je dostatek pitné vody. Podávání jiných krmiv či doplňků potravy není potřebné.


BiOMill

Zobrazit odpov

BiOMill pochoutky

Zobrazit odpov

Candies

Zobrazit odpov

Cesar

Zobrazit odpov

Diamond Care

Diamantová veterinární péče - První veterinární diety pro řešení specifických zdravotních problémů vašeho psa.

Zobrazit odpovŘada krmiv Diamond CARE byla navržena s jedním jediným cílem:
vyvinout unikátní zdravotní receptury za rozumnou cenu. Jsou čtyři a byly vytvořeny ve spolupráci s veterináři. Zaměřují se na konkrétní zdravotní problémy a nelze je tak porovnávat s běžnými krmivy. Také ale poskytují kompletní výživu, takže je mazlíček může jíst i dlouhodobě - tak dlouho, jak jen bude chtít. Jednotlivé receptury si kladou za cíl řešit problémy s citlivou kůži, zažíváním, chronickým onemocněním ledvin a nadváhou psů.

Duvo+

Zobrazit odpov

Encyklopedie a atlasy

Zobrazit odpov
Eukanuba

Zobrazit odpov

Eukanuba

Zobrazit odpov

Exclusion

Zobrazit odpov

First Mate

First Mate je přírodní krmivo nejvyšší kvality, respektující kočku jako masožravce. Toto krmivo je technologicky i surovinově unikátní a je doporučeno nekomerčními recenzenty krmiv jako dlouhodobě bezpečná výživa. Podle odborných nekomerčních analýz je zařazeno do kategorie naturálních krmiv nejvyšší jakosti (the highest quality natural petfood).

Zobrazit odpov##1##


Fish 4 Dogs

Zobrazit odpov

Fitmin - Dibaq

Zobrazit odpov##1##


Grand

Zobrazit odpov

Greenies

Zobrazit odpov##1##


hadi

Zobrazit odpov

Happi Doggy

Dentální pamlsky dokáží vyčistit Vašemu psovi zuby, brání v tvorbě zubního plaku a odstraňují zubní kámen.

Zobrazit odpovCelková tělesná pohoda psů začíná u zubů. Při používání dentálních pamlsků Happi Doggy Váš pes bude mít čisté zuby, svěží dech a silnější čelisti.

Hills

Zobrazit odpov

Hills Natures Best

Krmivo Nature's Best od Hill's přináší dokonalou rovnováhu zdravých přírodních ingrediencí. Klinicky ověřené antioxidanty podporují zdravý imunitní systém.

Zobrazit odpov

Přirozený výběr

Jedinečná kombinace přírodních ingrediencí s přídavkem vitamínů, minerálů a dalších živin zajistí, že Váš mazlíček dostane správně vyvážený přísun živin, díky kterému zůstane zdravý a aktivní.


 • Přírodní ingredience
 • Poskytuje přirozeně zdravou a kvalitní kompletní výživu
 • Bez přidaných umělých konzervantů, příchutí a barviv
 • Neobsahuje pšenici, sóju nebo nevýživné látky zbytečně zaplňující žaludek, ani vaječné nebo mléčné produkty
 • Účinná směs antioxidantů pro zdravý imunitní systém
 • Připraveno z velmi kvalitních ingrediencí, které zajistí skvělou chuť – 100% záruka

Hills pochoutky

Zobrazit odpov

Hills VetEssentials

Hills VetEssentials - unikátní technologie výživy pro optimální zdraví a kondici s klinicky prokázanými přínosy

Zobrazit odpovKrmiva Hills Science Plan VetEssentials

 • Produkty s řadou výhod, které zohledňují pět základních zdravotních potřeb zvířat
  • Dentální péče - speciální technologie granulí Hills VetEssentials je klinicky ověřená při snižování zubního plaku a kamene a tím pomáhá udržet svěží dech zvířete a snižuje dlouhodobé riziko gingivitídy a periodontálního onemocnění, rovnováha vitamínů a minerálů k podpoře zdravého vývoje zubů.
  • Hmotnost - vhodná hladina bílkovin a tuku, ověřená hladina L-karnitinu k podpoře efektivnějšího spalování tuků a udržení podílu svaloviny, vysoké zastoupení vlákniny ke zvýšení sytosti
  • Vitalita - mimořádná nutriční technologie Hills Science Plan VetEssentials pomáhá podporovatzdraví kostí a kloubů u štěňat díky rovnováze minerálů a omega-3 mastných kyselin a vitalitu u dospělých psů.
  • Kůže a srst - vysoká hladina kyseliny linolové, optimální hladina vitamínu A, selenu a zinku
  • Trávení - vysoce stravitelné bílkoviny k zajištění správné absorpce živin, rozpustná vláknina pro výživu enterocytů v GI traktu, nerozpustná vláknina k zajištění pevné stolice.
 • Klinicky prokázané účinky
 • Ucelená, přehledná řada
 • Nabízí vysokou chutnost a spokojenost zvířete
 • Ideální udržovací krmivo pro jedince přecházející z/nebo na krmiva Hills Prescription Diet


##1##


Hlodavci

Naši nabídku sortimentu pro hlodavce jsme přemístili do samostatné kategorie, naleznete ji zde:

Zobrazit odpov

Hmyz a bezobratlí

Zobrazit odpov

##2## ##1##


##5## ##3## ##6##


##4##Hnojiva

Zobrazit odpov

Hospodářská zvířata

Zobrazit odpov
Chovatelská literatura

v této kategorii naleznete literaturu na tato témata, z nichž vybírejte z menu vlevo:

Zobrazit odpov

Iams

V průběhu svého života mají kočky různé požadavky na výživu, potřebují kompletní a vyvážené krmivo, které je specificky přizpůsobeno jejich jednotlivým etapám života, potřebám energie. Iams kombinuje vynikající chuť s vysokou stravitelností pro udržení Vaší kočky šťastné a zdravé.

Zobrazit odpov##1##


Krmivo Iams Vaší kočce nabízí:
 • vysoce aktivní protein z kuřete, jehněte nebo ryby pro udržení tělesné kondice a svalové hmoty (nezapomeňte na to, že vaše kočka je masožravec, a jen krmivo, které má dostatek živočišného proteinu může pokrýt její potřeby)
 • správný poměr mastných kyselin Omega 3 a 6 pro podporu zdravé kůže a srsti
 • Vitamín E pro podporu zdravého odolného imunitního systému
 • přírodní vlákninu pro vyvážené zažívání a malé množství stolice s menším zápachem
 • křupavé granule pomáhají snižovat tvorbu zubního kamene a udržují čisté zuby a zdravé dásně
 • speciálně sestavené krmivo pro udržení zdravé močové soustavy
 • esenciální živiny pro podporu zdravého srdce a těla


Krmivo Iams pro kočky nabízíme v následujících kategoriích:
 • suché krmivo - Iams granule
 • mokré krmivo - Iams masové kapsičky


Jednotlivé řady můžete vybírat buď v menu vlevo nebo v řazení zde na stránce.

Iams kapsičky

Zobrazit odpov

Iams Natures Wellness

Zobrazit odpov

Iams Special Care

Zobrazit odpov

Iams suché

Zobrazit odpov

JBL

Zobrazit odpov

ještěři

Zobrazit odpov

Jezdecká literatura

Pro milovníky koní nabízíme opravdu pestrý výběr jezdecké literatury. Nabízíme příručky na téma jak začít s chovem, péče o koně, nemoce a jejich léčba, začátky westernového ježdění, drezura, fotografické publikace, encyklopedie.

Zobrazit odpov

Kočky

Zobrazit odpov

Krmivo

V této kategorii naleznete širokou nabídku krmiv pro akvarijní ryby. Krmiva pro terarijní zvířata a pro ryby zahradních jezírek naleznete v těchto kategoriích (vybírejte v menu vlevo):

Zobrazit odpovkrmivo

Zobrazit odpov

krmivo

Zobrazit odpov##3##Kuchařky

Zobrazit odpov

Léčiva

Zobrazit odpov

Literatura

Novinkou v naší nabídce je literatura a my jsme ji pro Vás připravili jako "něco navíc". Avšak vzhledem k tomu, že jde o zcela odlišný sortiment, než jsou veterinární přípravky, krmivo či chovatelské potřeby, jde spíše o doplňkový sortiment, a zdaleka ne všechny tituly jsou trvale skladem, odeslání zásilek s literaturou se může poněkud pozdržet. Objednávky by však měly být vyřízeny zhruba během týdne od objednání, pokud je tato doba delší, vždy zákazníky informujeme o nejbližším možném termínu vyřízení objednávky a odeslání zboží. Naše nabídka literatury je rozdělena do následujících kategorií a podkategorií:

Zobrazit odpov
Literatura

Zobrazit odpov

literatura

Zobrazit odpov

Literatura - různé

Zobrazit odpov

Literatura o přírodě

Zobrazit odpov##3## ##1## ##2##


##4## ##7## ##8##


##9## ##10## ##5## ##6##Lov ryb

Zobrazit odpov

Magnusson

Zakladatel skandinávské společnosti MAGNUSSON Petfood Peter Masgnusson pracuje se psy a s krmivem pro psy více jak 35let. Základní filozofií Petera Magnussona je vyrábět krmivo nejvyšší kvality za přiměřenou cenu tím nejšetrnějším a nejekologičtějším způsobem, jak ke krmivu, tak i k životnímu prostředí. Klade velký důraz na kvalitní zdroje surovin ze Švédska a na výjimečnou technologii zpracování krmiva bez zbytečných umělých přísad. Tuto výjimečnou technologii společnost vyvíjela a zdokonalovala s předními evropskými fyziology pro psy mnoho let. K výrobě krmiva Peter Magnusson využívá pouze energii z vodních zdrojů a všechny obaly jsou recyklovatelné.

Zobrazit odpovRodinná společnost MAGNUSSON Petfood představuje vzor pro výrobu krmiv pro psy.


Zpracování

MAGNUSSON Petfood je jediná společnost ve Skandinávii a jedna z mála na světě, která zpracovává krmivo v "horkovzdušných troubách" za nízkých teplot po dobu cca. 45minut/100kg. Takto zpracované krmivo je časově náročné a proto společnost vyrobí pouze 2-3 tisíce tun ročně, oproti konkurenčním výrobcům, kteří pomocí extruze trvající 2-3 minuty/100kg vyrobí 30-60 tisíc tun za rok.

Tato technologie výroby zachovává přirozené vlastnosti surovin a garantuje, že všechny přírodní vitamíny, minerály a ostatní bioaktivní látky zůstanou k dispozici ve své původní podobě a v celém původním spektru v organismu psa. Tento proces nezatěžuje trávicí soustavu psa, napomáhá k lepší stravitelnosti a zachovává přírodní chuť a vůni. V krmivu se nepoužívají žádné potravinářské ani tukové nástřiky pro zlepšení chuti, ani chemické (umělé) vitamíny, doplňky či konzervanty. Díky tomu má krmivo MAGNUSSON menší trvanlivost 8-10 měsíců.Suroviny

MAGNUSSON Petfood jako jediná společnost na světě používá pro výrobu krmiv výhradně čerstvé hovězí maso, nikoli masové moučky. A zdrojem obilovin je ječmen a celozrnná mouka.

Ječmen - zároveň sytí i čistí. Pro svůj vysoký obsah chlorofylu a velkého množství aktivních enzymů je ideálním prostředkem pro nastartování detoxikace organismu psa.
Dále obsah antioxidantů zpomaluje buněčné stárnutí, podporuje trávení a peristaltikum.
Ječmen hraje důležitou roli v posílení imunitního systému, napomáhá k rovnováze organismu psa a podporuje léčbu kožních onemocnění.

Celozrnná pšeničná mouka - rozdíl mezi celozrnnou pšeničnou moukou a klasickou běžně používanou moukou je ten, že pšeničná mouka obsahuje pouze endospern, který obsahuje hlavně lepek, škrob a málo živin.
Celé zrno pšenice obsahuje 3 části:

 • 1. obal neboli otruby - jsou zdrojem prospěšné vlákniny, obsahují i většinu kyseliny fytinové a minerální látky (fosfor, draslík, mangan, železo, vápník a hořčík)
 • 2. moučné jádro neboli endospern - obsahuje nejvíce bílkovin, škrob a málo živin
 • 3. klíček neboli zárodek - obsahuje zejména zdravé tuky, tzv. nenasycené mastné kyseliny a v nich rozpuštěné vitamíny. Klíček obsahuje velmi kvalitní bílkoviny, vitamíny E,B, B1, B6 a enzymy.

Za studena lisovaný řepkový olej - olej je velmi vysokým zdrojem kyseliny alfa-linolenové (Omega3 mastné kyseliny), vitamínů, zejména vitamínu E a dalších důležitých živin. Za studena lisované oleje se šetrně lisují bez vysokých teplot a další nutné rafinace. Pro chuť oleje jsou velmi důležité přírodní aromatické látky, které v oleji zůstanou právě jen při lisování za studena.

Pivovarské kvasnice - obsahují vitamíny skupiny B, bílkoviny, minerály a stopové prvky. Podílejí se na látkové výměně proteinů, tuků a uhlohydrátů a jsou zdrojem vysoce stravitelných bílkovin a dalších biologicky účinných látek, nejsou kontaminovány hormony antibiotiky a jinými škodlivými látkami, podléhají nejpřísnějším kritériím ekologického zemědělství.Certifikační orgán kontroly jakosti KRAV

KRAV - hnutí ekologického zemědělství, které dbá na kvalitu surovin bez chemických pesticidů, hnojiv a geneticky modifikovaných organismů. Přispívá ke zvýšení rozmanitosti ve volné přírodě. A zároveň organizace sddružuje zemědělce, vědce, pedagogy z téměř všech zemí světa. Mezinárodní federace KRAV udělila certifikát jakosti i společnosti MAGNUSSON Petfood.Každému chovateli a majiteli psa musí být jasné, že malá rodinná společnost, která dbá na kvalitu vstupních i výstupních surovin a hlavně ji záleží na kvalitním zpracování krmiva, nehledě na menší množství vyroby, se nedá srovnávat s obřími výrobci, kteří chrlí desetitisíce a statisíce tun ročně pro zisk a uspokojení poptávky. Těmto výrobcům a majitelům společností, kteří mnohdy psa ani neměli, chybí láska ke zvířatům, nikoli k penězům.


Mark&Chappell

Zobrazit odpov##1##


Natures Protection

Nature´s Protection je komplexní a pragmatický sortiment bezpodmínečné kvality, která představuje odpovědnou volbu pro chovatele, kteří hledají optimální zdraví a duševní pohodu zvířete v zájmovém chovu.

Zobrazit odpovNaše filozofie v oblasti výživy je velmi jednoduchá, přesto velmi účinná. Chtěli jsme se zbavit všech vlastností výrobku, které se podobají lidským stravovacím zvykům, k nimž je v dnešní době stále větší sklon. Nezajímají nás marketingové triky. Naší jedinou oblastí zájmu je pes.


Psy je nejlépe krmit jako masožravce. Proto za první složku budeme vždy považovat zdroj kvalitního masa. Na ochranu kvality krmiva
z bakteriologického hlediska jsme se záměrně rozhodli nepoužívat tzv. čerstvé maso, které ve skutečnosti obsahuje hodně vody. Pracujeme se sušenými potravinami se stabilním nutričním profilem.


Naše zdroje tuku poskytují plno energie, přičemž dodávají také správné
a vyvážené množství esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst a podporujících také dobrou funkci imunitního systému.


Pečlivě vybrané zdroje uhlovodanů dodávají rychlou energii pro zábavu i práci, zatímco zdroje vlákniny dosahují správného průchodu střevy. Výsledkem celého složení je malé množství pevné stolice, což je známka optimálního trávení.


Obsah minerálních látek a vitamínů
v krmivu je přizpůsoben velikosti plemene a fázi života tak, aby byla zajištěna pevná struktura kostí a optimální fungování všech metabolických funkcí. Jakékoliv doplnění vitamínů a/nebo minerálních látek doma je tedy zbytečné, dokonce může jít o kontraindikaci.


Naši odborníci na výživu psů a veterinární péči vypracovali každou recepturu na základě nejnovějších poznatků v oblasti nutriční vědy. Nutriční potřeby obohatili o další specifické výhody (vyjádřené symboly).


Všechny výhody vycházejí z uznávaných vědeckých údajů. Neprovádíme ani nepodporujeme testování na zvířatech. Krmivo podle všech našich receptur je podáváno psům v podmínkách chovných stanic nebo v rodinném prostředí, abychom se ujistili, že jsou bezvadně přijímány a stravitelné.


Nepoužíváme ani nepotřebujeme umělá barviva, ochucovadla nebo konzervační látky. Naše výrobky jsou přirozeně chutné!


A v neposlední řadě – jsme inovativní! Výsledkem je, že pouze ve značce Nature’s Protection se nachází MicroZeoGen, který představuje jedinečný pokrok v oblasti výživy. Žádné jiné vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata tuto výhodu nenabízí.


##1##


Natures Protection

Nature´s Protection je komplexní a pragmatický sortiment bezpodmínečné kvality, která představuje odpovědnou volbu pro chovatele, kteří hledají optimální zdraví a duševní pohodu zvířete v zájmovém chovu.

Zobrazit odpovNaše filozofie v oblasti výživy je velmi jednoduchá, přesto velmi účinná. Chtěli jsme se zbavit všech vlastností výrobku, které se podobají lidským stravovacím zvykům, k nimž je v dnešní době stále větší sklon. Nezajímají nás marketingové triky.


Naše zdroje tuku poskytují plno energie, přičemž dodávají také správné
a vyvážené množství esenciálních mastných kyselin omega-6 a omega-3, potřebných pro zdravou kůži a lesklou srst a podporujících také dobrou funkci imunitního systému.


Pečlivě vybrané zdroje uhlovodanů dodávají rychlou energii pro zábavu i práci, zatímco zdroje vlákniny dosahují správného průchodu střevy. Výsledkem celého složení je malé množství pevné stolice, což je známka optimálního trávení.


Obsah minerálních látek a vitamínů
v krmivu je přizpůsoben velikosti plemene a fázi života tak, aby byla zajištěna pevná struktura kostí a optimální fungování všech metabolických funkcí. Jakékoliv doplnění vitamínů a/nebo minerálních látek doma je tedy zbytečné, dokonce může jít o kontraindikaci.


Naši odborníci na výživu psů, koček a veterinární péči vypracovali každou recepturu na základě nejnovějších poznatků v oblasti nutriční vědy. Nutriční potřeby obohatili o další specifické výhody (vyjádřené symboly).


Všechny výhody vycházejí z uznávaných vědeckých údajů. Neprovádíme ani nepodporujeme testování na zvířatech. Krmivo podle všech našich receptur je podáváno psům v podmínkách chovných stanic nebo v rodinném prostředí, abychom se ujistili, že jsou bezvadně přijímány a stravitelné.


Nepoužíváme ani nepotřebujeme umělá barviva, ochucovadla nebo konzervační látky. Naše výrobky jsou přirozeně chutné!


A v neposlední řadě – jsme inovativní! Výsledkem je, že pouze ve značce Nature’s Protection se nachází MicroZeoGen, který představuje jedinečný pokrok v oblasti výživy. Žádné jiné vysoce kvalitní krmivo pro domácí zvířata tuto výhodu nenabízí.


##1##


Obnovení hesla

Zobrazit odpov

Pro zaslání nového hesla je nutné zadat e-mailovou adresu, kterou jste zadali při své registraci.

Váš e-mail slouží zároveň jako přihlašovací jméno.

Na tento e-mail vám pošleme odkaz, pomocí kterého si budete moci zadat nové heslo.

obojživelníci

Zobrazit odpov

Olivers

OLIVER´S jsou vysoce kvalitní krmiva pro psy, která se vyrábějí pouze z nejlepších ingrediencí. Společnost byla založena v roce 1998 a neustále se zkvalitňuje a poskytuje nepřekonatelné služby. Dnes je OLIVER´S PETFOOD volbou náročných majitelů psů, ale také chovatelů, dánské policie a mnoha kynologických klubů a sdružení.

Zobrazit odpov

Heslem OLIVER´S je "láska v misce"

Program krmiv je ideální pro všechna plemena a všechny požadavky na výživu. Krmiva obsahují vysoký podíl masa, nejkvalitnější přírodní suroviny a ty nejlepší vitamíny, minerály a stopové prvky.

Novinky u krmiva OLIVER´S:

Olivers pet food přesunul výrobu z Kanady do Evropy.
Olivers rozšířil svoji řadu krmiv o MINI (pro malá plemena), MEDI (pro velká plemena), MAXI (pro velká plemena).
RECEPTURA krmiva OLIVERS zůstala ZACHOVÁNA!

Záruka kvality

Krmiva splňují všechny důležité normy pro výrobu a prodej krmiv, které jsou řízeny nestrannými kanadskými veternárními lékaři. Kontroly jakosti jsou prováděny pravidelně dánským veterinárním ředitelstvím.

CVMA - kanadská veterinární lékařská asociace
PFAC - sdružení výrobců krmiv v Kanadě
Kanadská potravinářská inspekce
AAFCO - americký úřad pro kontrolu krmiv
HACCP - hygienické předpisy pro stravování

 • výroba probíhá ve spolupráci s EUROFINES/Stein´s laboratoří
 • 100% krmiv bez pšenice, sóji a jakýchkoli vedlejších masných produktů
 • bez salmonely a campylobakterií
 • přírodně konzervováno vitamínem E

Kompletní sortiment potřebný k výrobě krmiva je připravován v Kanadě, podle stanovené neměnné receptury. Tak si můžete být jisti stále stejnou kvalitou a podílem surovin. K přepravě do Dánska se využívá lodní doprava, která zmírňuje dopad CO2.

 • všechny suroviny obsažené v krmivech jsou schváleny i pro lidskou spotřebu
 • vyvinuté bez jakékoli formy testování na zvířatech

OLIVER´S PETFOOD ví, že psi nejsou vegetariáni, proto krmivo OLIVER´S obsahuje velké množství masa.


Krmivo obsahuje:

 • kuřecí maso - čistý a efektivní zdroj bílkovin, který se snadno stráví. Krmivo OLIVER´S obsahuje kuřecí maso schválené pro lidskou spotřebu a samozřejmě bez vedlejších masných produktů. Čerstvé maso je velmi nákladné, ale je také optimálním zdrojem bílkovin, aminokyselin, enzymů a chuťi.
 • jehněčí maso - vždy z volně žijících jehňat z Nového Zélandu - neobsahuje vedlejší masné produkty
 • čerstvý losos, sleď a platýz - ryby jsou vždy čerstvě chycené nikoli zmražené, jsou pěstovené na farmách v Kanadě, patří k nejlepší výživě a mají vynikající chuť
 • kuřecí tuk - může být vyroben z mnoha surovin, ale v krmivech OLIVER´S je ten nejčistší, živočišný tuk pocházející z volně žijících kuřat
 • čerstvá vejce - jedinečný zdroj bílkoviny, dodávají krmivu chuť a rozmanitost
 • oves - vynikající zdroj sacharidů, hlavní složkou Triple Carb Source, nízká glykemická úroveň (>50) zajišťuje stabilní hladinu cukru v krvi (oves není obsažen v receptuře Oliver´s Selected Fish)
 • brambory - poskytují dostatek energie, zároveň jsou doporučeny jako dietní strava, vhodný výběr zeleniny pro krmiva OLIVER´S
 • hrášek - důležitá luštěnina obsahující vitamín B, velké množství minerálních látek, zejména fosfor, draslík, vápník a hořčík
 • kompletní minerály a vitamíny - pokrývají celé potřebné spektrum
 • Flex C - zdroj chondroitinu a glukosaminu pocházejících především z chrupavek - neobsahuje žraločí chrupavky z důvodu ochrany přírody
 • slunečnicový olej - je zdrojem tuku v krmivech, obsahující jehněčí maso, které je alternativou pro psy s alergií i pro ty, kteří lépe prosperují na rostlinném tuku, slunečnicový olej obsahuje také lecitin, tokoferol, karotenoidy, vosky a velké množství vitamínu E, je kombinací mononenasycených a polynenasycených tuků s nízkým obsahem nasycených tuků
 • vitamín C - byl přidán na základě prosby majitelů psů, kteří byli svědky pozitivního dopadu pří používání
 • voda - krmivo OLIVER´S obsahuje jen 9% vody, což je nejnižší procento, které je možné v krmivech mít, většina vody, která je v krmivech obsažena, pochází ze šťávy čerstvých kuřat a z pramenů v Rocky Mountains
 • Aura Boost - skládá se z borůvek, brusinek, malin, jablek, mrkve, rajčat, hnědých mořských řas, zeleného čaje, pylu, Gingko Biloby a výtažku z měsíčku lékařského, všechny složky jsou vybrány ze účelem posílení zdraví psa a jeho duševní pohody
  • Borůvka - podporuje zdravý zrak, zlepšuje imunitu, působí preventivně a léčebně proti infekcím, prodlužuje život, pomáhá při střevních onemocněních, zvyšuje množství moči, čímž napomáhá odvodňování a léčbě nekterých otoků a zánětů močových cest; snižuje hladinu cholesterolu a tuků v krvi, chrání tělesné buňky proti volným radikálům, prospívá regeneraci sliznic; podporuje úsilí obézních psů o snížování tělesné hmotnosti; má i uklidňující a protistresový účinek.
  • Brusinka - podporuje zdravé zuby a správnou funkci močového měchýře.
  • Malina - antioxidant, zejména při horečnatých a zánětlivých onemocněních.
  • Jablko - obsahuje vitamín C a řadu antioxidantů, které chrání DNA v buňkách, snižuje riziko vzniku rakoviny, chrání mozek, snižuje krevní tlak, hladinu cholesterolu a krevní tuky. Posiluje imunitní systém, srdce a krevní oběh. Stabilizuje hladinu cukru v krvi, čistí střeva, posiluje dásně.
  • Mrkev - podporuje močový měchýř, prevence proti šerosleposti, močovým kamenům, revmatickým zánětům kloubů a ischemické chorobě srdeční.
  • Rajče - antioxidační účinek, blahodárně podporuje prostatu u psů.
  • Hnědá mořská řasa - zdroj jódu, napomáhá správné funkci štítné žlázy.
  • Zelený čaj - obsahuje antioxidanty, kofein, teofylin, třísloviny, minerály a bílkoviny - antioxidanty - chrání součásti buněk (genetickou informaci), snižuje vznik nádorových onemocnění - kofein a teofylin - zajišťují lepší prokrvení orgánů a stimulují nervový systém - třísloviny - podporují tvorbužaludečních šťáv, napomáhají lepšímu trávení a zpracování potravy
  • Gingko - rozšiřuje cévy, prevence proti poruchám mozku, infarktu a poškození buněk vznikající při degenerativních nemocech spojených se stářím, otocích mozku, poruchách paměti a nedokrvení končetin.
  • Ženšen - dodává duševní energii a sílu ve stresových situacích
 • Digestion Boost - obsahuje mastné kyseliny, vitamín D, kvasnice, hrášek a výtažek z yuccy, podporuje podmínky pro zdravou bakteriální mikroflóru, zejména zlepšení trávení během 4-6 týdnů po změně krmiva.
  • Mastné kyseliny - naprostou většinu mastných kyselin si tělo dokáže vyrobit samo. Ty, které si vyrobit nedovede, musí získat z potravy. Jedná se o tzv. esenciální (nezbytné) mastné kyseliny - hlavím zdrojem mastných kyselin jsou rostlinné a živočišné tuky a oleje. Každý tuk i olej obsahuje jiné typy mastných kyselin. Rybí tuk obsahuje nenasycené mastné kyseliny OMEGA3 (které se skládají z EPA a DHA)
   • EPA - kyselina eikopentaenová - získává se z čerstvým jater některých druhů tresek. Pozitivně ovlivňuje mnohé funkce těla a zabrňuje srdečně-cévním onemocněním a snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
   • DHA - kyselina dokosahexaenová - napomáhá při řízení a souhře všech životích procesů v organismu, správné funkci buněčných stěn, nervů, zraku, imunitního systému a srdečně-cevnímu systému, dále je důležitou součástí při správném mentálním vývoji psa.
  • Vitamín D - je nezbytný pro správnou tvorbu kostí. Jeho význam je v účasti při resorbci vápníku a fosfátu ze střev a přispívá tak k regulaci a optimalizaci hladiny vápníku a fosforu v krvi. Fosfor i vápník jsou důležité pro stavbu kostí. Vitamín D je proto významný pro uchování kostí silných a nepoškozených.
  • Kvasnice - působí na snížení nadměrného vylučování vody do střevního obsahu při infekčních průjmech. Podporují aktivitu trávení enzymů.
  • Enzymy - podporují slinivku břišní
  • Hrášek
  • Výtažek z yuccy - protizánětlivé, protivirové a protinádorové účinky. Napomáhá při otocích, snížené pohyblivosti kloubů a redukuje bolestivost v postižených místech.
 • Triple Carb Source - v krmivech OLIVER´S jsou obsaženy 3 vynikající a zdravé zdroje sacharidů: oves, hrách a brambory. Suroviny společně tvoří unikátní trio, které překonalo složení, jako je rýže, pšenice a kukuřice. Tato kombinace sacharidů je používána pouze v krmivech OLIVER´S.
  • Oves - má vliv na krevní tlak a působí zklidňujícím účinkem
  • Hrášek
  • Brambory - poskytují dostatek energie, zároveň jsou doporučeny jako dietní strava

Orijen

Krmiva ORIJEN odráží vyváženost a rozmanitost stravy, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou jsou vyvinuty.

Zobrazit odpovPsi a kočky se vyvinuly jako lovci - struktura jejich čelistí a zažívací systém je vědecky klasifikuje jako masožravce. Jsou přizpůsobeni na stravu založenou na mase, která je bohatá na živočišné proteiny a tuky.

 • Bohatý obsah proteinů
 • omezené množství sacharidů
 • zcela bez obilovin

Krmivo ORIJEN se charakterizuje nejvyšším obsahem čerstvého masa a tím se liší od běžných komerčních krmiv. Neobsahuje nevhodné obiloviny s vysokým glykemickým indexem a rostlinné proteiny, které se jednoduše nenachází v přirozené stravě.

Aby krmivo ORIJEN napodobilo přirozenou stravu, charakterizuje se rozmanitostí masa včetně čerstvého kuřecího a krůtího masa z volně chovanách kuřat a krůt, čerstvých celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb. Všechny tyto suroviny jsou v Biologicky Vhodném poměru 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin (80.20.0.)

Biologicky vhodný Orijen napodobuje stravu, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou je matka Příroda vyvinula. Svým složením prospívá špičkovému zdraví vašeho psa nebo kočky a to jak fyzickému tak duševnímu.##1##


Orijen

Krmiva ORIJEN odráží vyváženost a rozmanitost stravy, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou jsou vyvinuty.

Zobrazit odpovPsi a kočky se vyvinuly jako lovci - struktura jejich čelistí a zažívací systém je vědecky klasifikuje jako masožravce. Jsou přizpůsobeni na stravu založenou na mase, která je bohatá na živočišné proteiny a tuky.


BEZ OBILOVIN

 • Bohatý obsah proteinů
 • omezené množství sacharidů
 • zcela bez obilovin

Krmivo ORIJEN se charakterizuje nejvyšším obsahem čerstvého masa a tím se liší od běžných komerčních krmiv. Neobsahuje nevhodné obiloviny s vysokým glykemickým indexem a rostlinné proteiny, které se jednoduše nenachází v přirozené stravě.

Aby krmivo ORIJEN napodobilo přirozenou stravu, charakterizuje se rozmanitostí masa včetně čerstvého kuřecího a krůtího masa z volně chovanách kuřat a krůt, čerstvých celých vajec, červeného masa a sladkovodních a mořských ryb. Všechny tyto suroviny jsou v Biologicky Vhodném poměru 80% masa, 20% ovoce a zeleniny a 0% obilovin (80.20.0.)

Biologicky vhodný Orijen napodobuje stravu, se kterou by se psi a kočky setkali ve volné přírodě a pro kterou je matka Příroda vyvinula. Svým složením prospívá špičkovému zdraví vašeho psa nebo kočky a to jak fyzickému tak duševnímu.##1##


Orijen

Zobrazit odpov

ostatní

Zobrazit odpov

Ostatní savci

Zobrazit odpov
Pamlsky Orijen

Zobrazit odpov

Péče o zdraví

Zobrazit odpov
potřeby

Zobrazit odpov

Profilum

Profilum™ je suché krmivo nejvyšší kvality pro kočky a psy. Obsahuje veškeré složky nezbytné pro dlouhý život v dobrém fyzickém a psychickém stavu. Produkty z řady Profilum™ byly vyvinuty odborníky na výživu a veterináři z Waltham®, vedoucí světové kapacity v oblasti výživy domacích zvířat.

Zobrazit odpov


##2##

Celá vědecká komunita spolupracující s výzkumným centrem Waltham® považuje nová krmiva Profilum™ pro kočky a psy za jedinečnou, specializovanou potravu založenou na vzorci AMP, vytvořenou díky poznatkům moderního vědeckého výzkumu a ostavenou na současném poznání zvířecích instinktů a přirozených potřeb zvířat.Omlouváme se, pro dlouhodobou skladovou nedostupnost je momentálné krmivo Profilum staženo z nabídky


##1##

více o vědecké společnosti Waltham naleznete v našem článku Waltham, výzkumné centrum pro výživu a péči o malá zvířataDo krmiv Profilum™ se nepřidává sója ani umělá ochucovadla nebo barviva (barva krmiva odpovídá přirozené barvě jednotlivých surovin). Krmivo neobsahuje ani jednoduché cukry. Místo toho se používají polysacharidy, neboli komplexní sacharidy, jako je prebiotický inulin a vláknina z řepy cukrovky, které mají velmi pozitivní vliv na zažívací trakt zvířat. Ve všech výrobcích Profilum™ se dále nachází kyselina listová neboli vitamin B9. Kyselina listová hraje důležitou roli v metabolismu rychle rostoucích tkání mladých, vyvíjejících se zvířat i v metabolismu všech regenerujících se buněk, neboť se podílí na syntéze deoxyribonukleové kyseliny, známé též jako DNA.


podrobné informace o krmivu Profilum™ se dočtete v našem článku Profilum, nový standard výživy psů a koček
o zásadách správné výživy si můžete přečíst v článku Obecná pravidla výživy koček


Profilum

Profilum™ je suché krmivo nejvyšší kvality pro kočky a psy. Obsahuje veškeré složky nezbytné pro dlouhý život v dobrém fyzickém a psychickém stavu. Produkty z řady Profilum™ byly vyvinuty odborníky na výživu a veterináři z Waltham®, vedoucí světové kapacity v oblasti výživy domacích zvířat.

Zobrazit odpov


##2##

Celá vědecká komunita spolupracující s výzkumným centrem Waltham® považuje nová krmiva Profilum™ pro kočky a psy za jedinečnou, specializovanou potravu založenou na vzorci AMP, vytvořenou díky poznatkům moderního vědeckého výzkumu a ostavenou na současném poznání zvířecích instinktů a přirozených potřeb zvířat.Omlouváme se, pro dlouhodobou skladovou nedostupnost je momentálné krmivo Profilum staženo z nabídky


##1##

více o vědecké společnosti Waltham naleznete v našem článku Waltham, výzkumné centrum pro výživu a péči o malá zvířataDo krmiv Profilum™ se nepřidává sója ani umělá ochucovadla nebo barviva (barva krmiva odpovídá přirozené barvě jednotlivých surovin). Krmivo neobsahuje ani jednoduché cukry. Místo toho se používají polysacharidy, neboli komplexní sacharidy, jako je prebiotický inulin a vláknina z řepy cukrovky, které mají velmi pozitivní vliv na zažívací trakt zvířat. Ve všech výrobcích Profilum™ se dále nachází kyselina listová neboli vitamin B9. Kyselina listová hraje důležitou roli v metabolismu rychle rostoucích tkání mladých, vyvíjejících se zvířat i v metabolismu všech regenerujících se buněk, neboť se podílí na syntéze deoxyribonukleové kyseliny, známé též jako DNA.


podrobné informace o krmivu Profilum™ se dočtete v našem článku Profilum, nový standard výživy psů a koček
o zásadách správné výživy si můžete přečíst v článku Obecná pravidla výživy psů


PROFormance

PROFormance - superprémiové krmivo pro psy je formulováno podle nejvyšších standardů a vyráběno z nejlepších přírodních surovin. PROFormance pro psy je obohacené vysoce kvalitními proteiny ze svaloviny a z vajec, přírozeně ochucené a vyráběné bez syntetických barviv, zchutňovadel a konzervantů. Zajišťuje úplnou a vyváženou výživu.

Zobrazit odpov


##1##

Více o složení krmiv PROFormance se můžete dočíst v našem článku PROFormance, superprémiové krmivo pro psy

Přírodní BIO krmivo pro kočky

Naše nabídka přírodních krmiv pro kočky je pro přehlednost rozdělena do následujících kategorií, z nichž vybírejte z menu vlevo

Zobrazit odpov##1## ##2##

Přírodní BIO krmivo pro psy

Naše nabídka přírodních krmiv pro psy je pro přehlednost rozdělena do následujících kategorií, z nichž vybírejte z menu vlevo

Zobrazit odpov


Psi

kromě literatury zde v této kategorii, kde jsou tituly řazeny podle jednotlivých plemen psů, naleznete další tituly v podkategoriích:

Zobrazit odpov##1## ##2## ##3## ##4##
Psi-plemena

Zobrazit odpov

Ptáci

Zobrazit odpov
pudry

Zobrazit odpov

Rybářská literatura

Velmi široká nabídka pro všechny rybáře, kteří začínají nebo si jen chtějí doplnit znalosti. Najdete zde nejen atlasy a encyklopedie, ale také specializace na všechny možné druhy rybolovu, slovníky, povídkové knihy i fotografické publikace a kuchařky. Kromě rybářské literatury zde naleznete i mnoho dalších titulů s následující tématikou:

Zobrazit odpov

Rybářské mapy

Zobrazit odpov

Sanal

Zobrazit odpov

Sheba

Zobrazit odpov

Technické vybavení

Zobrazit odpov

technické vybavení

Zobrazit odpov

Teraristika

Naši nabídku sortimentu teraristiky nabízíme v následujících podkategoriích, z nichž vybírejte v menu vlevo:

Zobrazit odpov
##1## ##2##


##4## ##6## ##7## ##8##


##5## ##3##


Teraristika

V tomto oddělení najdete všechny knížky pro příznivce teraristiky. Teraristika v poslední době zaznamenává velikou oblibu u široké veřejnosti, a tak přinášíme začátečníkům i pokročilým čtenářům teraristiky velký výběr knih z tohoto oboru.

Zobrazit odpov##1## ##2## ##3## ##4## ##5## ##6##Do teraristiky patří hadi, ještěři, želvy a další a o nich se dozvíte z našich knih.Tetra

Zobrazit odpov

Total Alimentos

Zobrazit odpov##1##


Úprava vody

Zobrazit odpov

úprava vody

Zobrazit odpov##1##


Veterinary Diet

Zobrazit odpov

Veterinary Diet

Zobrazit odpov

Veterinary Early Care

Zobrazit odpov

Veterinary Early Care

Zobrazit odpov

vitamíny, minerály

Zobrazit odpov

Všeobecné

Zobrazit odpov
Výchova a výcvik

Zobrazit odpov
wiki

Zobrazit odpov

Nadpis první úrovně se automaticky doplňuje a je to Nazev nemovitosti
Popis je jako další odstavec. Popis se také používá v přehledu nemovitostí.

Používejte nadpisy - toto je nadpis druhé úrovně

Toto je nadpis třetí úrovně

Toto je nadpis čtvrté úrovně

takto vložím obrázek do textu stránký, pokud to neudělám, dá se obrázek na konec textu.
##1##
Nebo mohu zarovnat obrázek na střed

##1##

Opět nejaký odstavec text ve kterém je ukázka tučného písma, odkazu na stránky seznamu a ukázkou mailové adresy.

Hlavička tabulky A další hlavička
A nyní už buňka tabulky zarovnání doprava
A další buňka tabulky zarovnání doleva
A další buňka tabulky zarovnání na střed

Odstavec zarovnaný na středNad tímto odstavcem je vidět čára, která slouží jako horizontální oddělovač.

 • odrážka
 • další odrážka
  • víceurovňový seznam
  • opět
 • a zpět na původní úroveň
 1. číslovaný seznam
 2. další číslo
  1. a opět víceúrovňové
  2. a další

A další je tzv. definiční seznam

název pole
hodnota
další název pole
další hodnota

Zahradní jezírka

Zobrazit odpov##5##


##6##


##1## ##2##


##4##


##3##


Zinpro

Zobrazit odpov

želvy

Zobrazit odpov


Proč nakupovat u nás?