Douxo calm shampoo


Skladem

Douxo Calm Shampoo, zklidňující šampon s hinokitiolem a phytosphingosinem k léčbě alergických stavů kůže a svědivosti. Pomáhá zmírnit zánětlivé procesy, obnovit ochrannou kožní bariéru a kontrolovat kožní mikroflóru.

EAN: 3660176500116

Varianty

372 Kč
Běžná cena (s DPH):460 Kč
Ušetřite:88 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):307,4 Kč
Naše cena (s DPH):372 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Douxo calm shampoo

hmotnost včetně obalu0,25 kg

Douxo calm shampooLokální terapie alergických stavů kůže a svědivosti. Aktivní složky DOUXO Calm Shampoo pomáhají zmírnit zánětlivé procesy, obnovit ochrannou kožní bariéru a kontrolovat kožní mikroflóru.


Složení:

Voda, cocamidopropyl betaine, sodium laureth sulfát, decyl glykosid, PEG 18 glyceryl oleate/cocoate, polyquaternium 64, triethanolamin, olej z malinových jader, polyquaternium 10, allantoin, phenoxyethanol, hinokitiol, phytosphingosin.Podání a dávkování:

Vnější použití. Namočte zvíře teplou vodou a šamponujte jej DOUXO Calm Shampoo až do vytvoření husté pěny. Důkladně promasírujte srst zvířete. Šampon nechte působit 5-10 minut, potom pečlivě opláchněte vodou. Podle potřeby je možné šamponování zopakovat. Dodržujte doporučení veterinárního lékaře. Doporučuje se přípravek používat dvakrát až třikrát týdně po dobu jednoho až dvou týdnů. V následujícím období se doporučuje použití DOUXO Calm Micro- emulsion Spray.Diskuze k Douxo calm shampoo

Nový komentář

Michaela Kučmová, 20. 7. 2013, 15:59

Koupila jsem šampon už ze zoufalství pouze podle doporučení prodávajících. Fenka čivavy /15 let,z útulku/ se intenzivně škrábala,řídla ji srst,nerostla téměř další,suchá kůže,šupiny,strupy.Po aplikaci šamponu/zatím2x/ohromné zlepšení:)

  • Po umytí se fenka už téměř neškrábe,má jemnou lesklou srst a přijde mi že i strupy a suchá kůže z větší části ubyly.Po dvou umytích.Uvidím za delší dobu.

Celkové Hodnocení 4.5

Ověřený zákazník Heureka.cz, 19. 12. 2010, 10:08

Vyzkoušeli jsme různé šampony, ale tenhle jediný zabírá, takže i přes poměrně vysokou cenu jsme ochotni do něj investovat.

  • Tento šampon je skvělý při alergických projevech na kůži.
  • Poměrně vysoká cena.

Celkové Hodnocení 5.0


Proč nakupovat u nás?