Douxo Sebor Shampoo


Skladem

Douxo Seborrhea Shampoo, antiseborrhoický šampón s phytosphingosinem k léčbě seborrhoické dermatitidy.

EAN: 3660176500208

Varianty

352 Kč
Běžná cena (s DPH):433 Kč
Ušetřite:81 Kč (19%)
Naše cena (bez DPH):290,9 Kč
Naše cena (s DPH):352 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Douxo Sebor Shampoo

hmotnost včetně obalu0,25 kg

Douxo Sebor ShampooLátky obsažené v DOUXO SEBORRHEA Shampoo jsou zárukou:
odstranění buněčného detritu, zajištění dlouhodobého účinku, optimálního zvlhčení a úpravy (snížení) nadprodukce kožního mazu. DOUXO SEBORRHEA Shampoo zanechává srst hebkou a lesklou.


Složení:

Voda, cocamidopropyl betain, sodium lautreth sulfát, decylglukosid, cyclomethicon, výtažky kokosových ořechů, triethanolamin, acrylat/steareth-20,methacrylat kopolymer, phenoxyethanol, polyquaternium 10, acrylat kopolymer, parfemující složka, polyperfluoromethylisopropyl ether, methyl paraben, phytosphingosin, polyquaternium 7Podání a dávkování:

Vnější použití. Navlhčete zvíře vlažnou vodou a vetřete DOUXO SEBORRHEA Shampoo v dostatečném množství do srsti, potom masírujte do vytvoření jemné pěny. Nechte působit 5-10 minut, potom důkladně opláchněte. Pokud je to potřeba, šamponování zopakujte ještě jednou. Dávkování: Dodržujte doporučení veterinárního lékaře. Doporučuje se šamponovat psa DOUXO SEBORRHEA Shampoo dva až třikrát týdně po dobu jednoho až dvou týdnů. Potom je možno pokračovat v léčbě DOUXO SEBORRHEA Micro – emulsion.Diskuze k Douxo Sebor Shampoo

Nový komentář

Proč nakupovat u nás?