Literatura > Chovatelská literatura > Ostatní savci > Drobní savci v teráriích a klecích

Drobní savci v teráriích a klecích


Dostupnost: 2 týdny

Publikace zkušeného chovatele Ivana Kocourka je první českou příručkou, která shrnuje informace týkající se chovu většiny u nás v současnosti dostupných skupin drobných savců. Najdete zde podrobnou charakteristiku jednotlivých druhů, nároky na chov i záko

EAN: 9788086351001

Běžná cena (s DPH):175 Kč
Ušetřite:17 Kč (10%)
Naše cena (bez DPH):143,6 Kč
Naše cena (s DPH):158 Kč

Počet ks:


Objednávejte i po telefonu: +420 602 285 707

Drobní savci v teráriích a klecích

AutorKocourek Ivan
Počet stran113
NakladatelstvíRatio
hmotnost včetně obalu0,16 kg

Drobní savci v teráriích a klecích

Publikace zkušeného chovatele Ivana Kocourka je první českou příručkou, která shrnuje informace týkající se chovu většiny u nás v současnosti dostupných skupin drobných savců. Najdete zde podrobnou charakteristiku jednotlivých druhů, nároky na chov i zákonná omezení chovu. Nejen chovatelé, ale i ostatní zájemci o přírodu pak ocení rady, jak zacházet s nalezenými poraněnými jedinci či opuštěnými mláďaty. Vzhledem k široké použitelnosti by "Drobní savci" neměli chybět v knihovničce žádného zájemce o jejich chov či pozorování v přírodě. Navíc množství černobílých ilustrací a čtyřicet poutavých barevných fotografií.
"Všeobecná část" publikace je věnována celkové charakteristice savců, údajům ohledně získávání zvířat, jejich transportu a manipulace s nimi, ubytování v chovných zařízeních a hygieně chovu, prevenci nemocí a správnému krmení. Rozsáhlejší "speciální část" popisuje chov vybraných druhů: hlodavci, zajíci, hmyzožravci, bércouni, letouni, tany, primáti, šelmy, damani, vačnatci. U každého druhu je uvedena čeleď, celý latinský i český název, podrobný vnější popis, původ, životní strategie v přirozeném prostředí, dále konkrétní požadavky na chov a odchov, zvláštnosti i zajímavosti. Speciální příloha nabízí přehled celosvětově ohrožených druhů a přehled některých savců žijících na území ČR - včetně výkladu rozlišovacích znaků.


Diskuze k Drobní savci v teráriích a klecích

Nový komentář

od: Verča, Reakce

Datum: 2014-11-12 16:06:01

Název příspěvku: Drobní savci v teráriích a klecích

Jsou v této knize obsaženi i klokani?


Proč nakupovat u nás?