Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Frontline Combo Spot On Cats

Frontline Spot On Cats, antiparazitikum pro kočky proti vnějším parazitům, roztok k aplikaci na kůži.

304 

InformaceCena
Frontline Combo Spot On Cats sol 1x0,5ml
Dostupnost: Zboží není skladem. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky.
Běžná cena (s 21% DPH): 357 
Obj. kód: 35711
EAN: 3661103023029
304 
251  bez 21% DPH
Ušetříte 53  (15 %)

'

Mimořádně účinný

 • Chrání Vaše zvíře po dobu 2 měsíců (pes) a 1 měsíce (kočka) proti blechám
 • Chrání Vaše zvíře po dobu 1 měsíce (pes) a 2 týdnů (kočka) proti klíšťatům
 • 100% blech je eliminováno do 24 hodin po jedné aplikaci
 • 90% klíšťat je eliminováno do 48 hodin po jedné aplikaci
 • Zabraňuje vývoji nových blech z vajíček a larev v prostředí
 • Účinek není snižován zmoknutím a koupáním
 • Vysoce bezpečný

 • Pro použití u štěňat a koťat
 • Vyhovuje pro psy a kočky všech velikostí a plemen
 • Vhodný pro březí a kojící feny a kočky
 • Šetrný k majiteli a dětem
 • Bez zápachu a negativního vlivu na kvalitu srsti
 • Velmi praktický

 • Bezproblémová a rychlá aplikace
 • Balení po jedné pipetě
 • Jednoduchá manipulace při otevírání obalu
 • Transparentní obal s praktickým návodem uvnitř
 • Několik druhů pipet podle velikosti psa
 • Pro kočky samostatné balení
 • Všude dostupný – u veterináře a v lékárně
 • Frontline Combo Spot On Cat

  Indikace

  Léčba a prevence napadení blechami (Ctenocephalides felis) a klíšťaty (Rhipicephalus spp., Ixodes spp.) u koček. Léčba a kontrola alergie na bleší kousnutí (FAD) u koček. Zabránění pomnožení blech potlačením vývoje vajíček (ovicidní účinek), larev a jejich vývojových stádií (larvicidní účinek) vyvinutých z vajíček nakladených dospělými blechami po dobu 6 týdnů po aplikaci. Prevence a léčba napadení všenkami u koček.

  Kontraindikace

  Vzhledem k absenci údajů o použití přípravku neaplikujte koťatům mladším 8 týdnů a/nebo vážícím méně než 1 kg. Neaplikujte nemocným zvířatům (celkové onemocnění, horečka) nebo zvířatům v rekonvalescenci. Nepoužívejte u králíků z důvodu nebezpečí nežádoucích reakcí až úhynu.

  Dávkování a způsob podání

  Vzhledem k absenci studií týkajících se bezpečnosti přípravku je minimální interval mezi aplikacemi 4 týdny. Cesta podání: zevní aplikace na kůži. Dávkování: Aplikujte 1 pipetu o obsahu 0.5 ml na kůži mezi lopatkami. Držte pipetu kolmo vzhůru a odlomte hrot. Rozhrňte srst zvířete mezi lopatkami tak, že je viditelná kůže. Přiložte hrot pipety na kůži a několikrát stiskněte tak, aby se obsah vyprázdnil přímo na kůži, nejlépe na dvou místech. Jedna dávka zajistí ochranu proti napadení blechami po dobu až 5 týdnů. Přípravek účinkuje 3 až 4 týdny proti klíšťatům. Předávkování: Předávkování přípravkem způsobuje slepení srsti v místě aplikace. Nicméně pokud se objeví, zmizí během 24 hodin po aplikaci.

  Složení

 • Fipronil 50,00 mg
 • Butylhydroxyanisolum 0,10 mg
 • Butylhydroxytoluenum 0,05 mg
 • Ethanolum 0,05 ml
 • Vehikulum q.s. 0,5 ml
 • Nežádoucí účinky

  Pokud dojde k olíznutí, může se objevit krátkodobá hypersalivace způsobená charakterem vehikula. V rámci velmi vzácných nežádoucích účinků byly po použití zaznamenány přechodné kožní reakce v místě aplikace (lupovatění kůže a vypadávání srsti, svědění, zarudnutí kůže) a celkové svědění nebo vypadávání srsti. Výjimečně byly zaznamenány hypersalivace, reverzibilní neurologické symptomy (hyperesthesie, deprese, nervozita), zvracení. Varujte se předávkování.

  Upozornění

  Je důležité zajistit aplikaci přípravku na takové místo, ze kterého si jej zvíře nemůže slíznout, po aplikaci zabráňte vzájemnému olizování zvířat. Koupání koček během dvou dnů po aplikaci přípravku se nedoporučuje. Může dojít k uchycení jednotlivých klíšťat. Proto nelze zcela vyloučit přenos infekčních chorob, pokud jsou podmínky nepříznivé. Frontline Spot On Cat lze aplikovat chovným a březím kočkám a kočkám v laktaci. Předávkování přípravkem způsobuje slepení srsti v místě aplikace. Nicméně pokud se objeví, zmizí během 24 hodin po aplikaci.

  Varování

  Zvláštní upozornění pro každý cílový druh. Zabraňte kontaktu přípravku s očima zvířete. Zvláštní opatření určené osobám, které podávají léčivý přípravek zvířatům. Tento přípravek může způsobit podráždění sliznice a očí. Vyhněte se proto kontaktu tohoto přípravku s ústy a očima. Zvířata nebo osoby, u nichž je známa přecitlivělost na insekticidy nebo alkohol, by neměly přijít do kontaktu s Frontline Spot On. Dbejte na to, aby nedošlo ke kontaktu prstů s obsahem. Pokud k němu dojde, omyjte si ruce vodou a mýdlem. V případě náhodného zásahu oka opatrně vypláchněte oko čistou vodou. Po použití si umyjte ruce. Nemanipulujte s ošetřenými zvířaty a zamezte dětem hrát si s nimi, dokud aplikovaný přípravek nezaschne. Doporučuje se proto neošetřovat zvířata během dne, ale brzy zvečera, a nedovolit čerstvě ošetřeným zvířatům spát s jejich majiteli, zvláště dětmi. Nekuřte, nepijte ani nejezte během aplikace přípravku.

  Frontline Combo Spot On Cats používejte od 8 týdnů věku, nepoužívejte při hmotnosti kotěte menší než 1 kg!Lze použít u březích i laktujících koček.Aplikaci opakujte po 4 týdnech.

  Katalogové číslo: NP-3315 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  EAN

  Recenze

  1. Novotná (ověřený vlastník)

   Dobrý den, máme doma labradora 31 kg vážícího,u babičky, kam jezdíme máme psa křížence asi 20 kg. Od tohoto pejska náš opakovaně nosí blechy.Koupu oba v Ortosanu, ale vždy se blechy objeví znovu. V bytě blechy nemáme, nikdy jsem nenašla, pouze na psech. Používáme pro oba obojky proti klíšťatům a blechám. Prosím, jak zjistím kolik dávkovat Frontline na labradora, kolik na křížence? Mám preventivně vystříkat byt? Děkuji Novotná

  2. anonymka (ověřený vlastník)

   kolik to stojí?

  3. Klára (ověřený vlastník)

   Dobrý den
   muj problém je ten, doma nemáme psa ani kočku. máme doma jen fretku, která je jen doma a ven ji vubec nebereme. Z ničeho nic se nam doma oběvili blechy. nevím co si mam počít. Sousedi co bydlí nad námi mají chovnou stanici psu a mají je doma take mají několik koček. Myslím si, že blechy pochazí od nich protože mi nemáme zdroj, který by mám přinesl blechy až domu. Prosím poradili bystemi jak nejrychleji a nejučiněji se blech zbavit děkuji

  4. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

   Dobrý den, nezáleží na původu blech (odkud se k Vám dostaly), pokud se ale jednou objeví, je potřeba se jich zbavit. Doporučujeme stále stejný postup – viz. náš článek Bleší invaze v domácnosti.

  5. Kateřina Červinková (ověřený vlastník)

   Dobrý den,
   Prosím, potřebovala bych vědět, za jak dlouho po použití combo pipety je možné psa umýt? Je možné použít šampon proti blechám(neruší se tak účinek F.combo)?
   Děkuji předem za odpověď

  6. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

   Dobrý den, minimálně 3 dny, doporučuji však raději 5 dní před i po použití přípravku Frontline Spot On psa nakoupat. Použitím antiparazitárního šampónu se sice účinek pipety nijak neruší, jen nevidím důvod jeho použití.

  7. Chejn Miloslav (ověřený vlastník)

   Dobrý den za jak dlouho po aplikaci pipety frontline opustí tělo psa blechy či jiní případní parazité děkuji

  8. romana (ověřený vlastník)

   Dobrý deň, je olízanie frontline pre mačku životu nebezpečné?dakujem

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.