Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Alavis 5 MINI

Alavis™ 5, kloubní výživa obsahující kombinaci látky MSM a chondroprotek­tivních látek – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

398 

InformaceCena
Alavis 5 MINI 90tbl.
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 473 
Obj. kód: 90623
EAN: 8594191410028
398 
355  bez 12% DPH
Ušetříte 75  (16 %)

'

Alavis™ 5 vyživuje kloubní chrupavky, podporuje promazávací vlastnosti kloubní tekutiny, napomáhá při pohybových problémech u psů a koček. Alavis™ 5 obsahuje kombinaci látky MSM a chondroprotek­tivních látek – glukosamin sulfátu, chondroitin sulfátu, kyseliny hyaluronové a kolagenu.

 • Glukosamin sulfát – stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů a je jejich základním substrátem pro jejich vznik. Proteoglykany jsou základní stavební složky chrupavky.
 • Chondroitin sulfát – váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Má mírný protizánětlivý účinek.
 • Látka MSM – je organicky vázaná síra, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů.
 • Kyselina hyaluronová – je hlavní součást kloubní synoviální tekutiny. Čím vyšší je koncentrace kyseliny hyaluronové, tím lepší jsou promazávací vlastnosti kloubní tekutiny a dochází k lepší výživě kloubních chrupavek.
 • Kolagen II. typu – je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky, kdy zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky.
 • Alavis™ 5 se doporučuje podávat:

 • psům a kočkám s kloubními obtížemi (zejména starší zvířata či při poúrazových stavech)
 • sportovním a pracovním psům všech věkových kategorií např.: služební psi, dostihoví psi, saňoví psi, psi trénující agillity, pulling, dog-trekking, fly-ball, tanec se psem, atd.
 • štěňatům velkých a obřích plemen během vývoje
 • Složení

 • 1 tableta Alavis 5 MINI obsahuje:
 • glukosamin sulfát 125 mg chondroitin sulfát 50 mg methylsulfonyl­methan 50 mg kolagen typu II. 15 mg kyselina hyaluronová 4,5 mg vitamin C 5 mg další složky: mikrokrystalická celulóza, stearan hořečnatý, uhličitan vápenatý, kyselina stearová, oxid křemičitý. Z důvodu zachování kvality přípravku nejsou přidávána žádná barviva ani konzervační látky.

  Dávkování Alavis 5 MINI:

  hmotnost psa startovací dávka udržovací dávka
  1-3kg2 tablety denně1 tableta denně
  3-6kg4 tablety denně2 tablety denně
  6-9kg6 tablet denně3 tablety denně

  Způsob použití

  Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

  Délka užívání

  Přípravek podávejte optimálně tři měsíce, potom udělejte 1 – 3 měsíce pauzu a přípravek opět nasaďte.

  Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší. Přípravek neobsahuje cukr.

  Velikost balení: 90 tablet

  Skladujte uzavřené v suchu při teplotě 15 - 30°C, chraňte před mrazem. Trvanlivost 24 měsíců od data výroby.

  Katalogové číslo: NP-5812 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Obj. číslo

  90623

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.