Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Alavis MSM+Glukosamin sulfát pro psy

Alavis™ MSM, ultra čistá podoba látky MSM s protizánětlivým a protibolestivým účinkem + intenzivní kloubní výživa s vysokými koncentracemi GAG (glukosamin sulfátu a chondroitin sulfátu) v tabletové formě. Pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí.

597 

InformaceCena
Alavis MSM+Glukosamin sulfát pro psy 60 tbl
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 710 
Obj. kód: 56797
EAN: 6216294019527
597 
533  bez 12% DPH
Ušetříte 113  (16 %)

'

Přípravek ALAVIS™ MSM

Glukosamin sulfát se složením vylepšeným o hydrolyzovaný kolagen a vitamin C.

ALAVIS™ MSM

Glukosamin sulfát je osvědčenou kombinací látky MSM a Glukosamin sulfátu pro správnou funkci vazů, šlach, kloubů a kostí. Doporučuje se u štěňat a mladých psů pro správný vývoj pohybového aparátu a dále u psů každého věku při nemocech kloubů, kostí a svalových úponů a pro jejich prevenci. Jedinečná kompozice tohoto přípravku vykazuje výrazný účinek proti bolesti a zánětu. Protizánětlivý účinek látky MSM je výrazně podpořen olejem z brutnáku lékařského, boswelií, kurkumou a zázvorem.

Účinné látky obsažené v přípravku ALAVIS™ MSM

Glukosamin sulfát:

Glukosamin sulfát, MSM, Olej z brutnáku lékařského, Hydrolyzovaný kolagen, Vitamin C, Zázvor obecný, Kurkuma dlouhá, Boswelie

Glukosamin sulfát Glukosamin hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

MSM – Methylsulfonyl­methan Látka MSM je látka obsahující organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky a je jedinečným zdrojem sirných sloučenin, které v organizmu pozitivně působí, a to zejména v poškozené kloubní chrupavce.

Olej z brutnáku lékařského Olej z brutnáku lékařského je bohatý na nenasycenou mastnou kyselinu gama-linolenovou, která vykazuje pozitivní vliv na průběh zánětlivého postižení kloubů a přispívá zejména ke zlepšení stavu při zánětlivém postižení kloubů.

Hydrolyzovaný kolagen Hydrolyzovaný kolagen je hlavní bílkovinou kloubní elastické chrupavky, kde zabezpečuje její pevnost, pružnost a odolnost. Kolagen obsažený v přípravku ALAVIS™ 5 je hydrolyzovaný, což znamená, že je enzymaticky štěpen na menší částice, které se v zažívacím traktu lépe vstřebávají a jsou tudíž mnohem lépe využitelné pro stavbu a obnovu poškozené chrupavky. Nedostatek kolagenu v kloubu a chrupavce vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám. Kolagen zabezpečuje pevnost a pružnost pojivových tkání.

Vitamin C Vitamin C je potřebný pro metabolismus aminokyselin, zejména aminokyselin hydroxylysinu a hydroxyprolinu, které jsou velmi důležité pro syntézu kolagenu. Vitamin C dále hraje neopomenutelnou roli při vývoji kostí a chrupavek. Nedostatkem vitaminu C dochází k menší pevnosti kolagenních vláken nejen v chrupavce, ale i ve vazech a šlachách. Vitamin C dále podporuje vstřebávání železa a podporuje tvorbu bílých krvinek, které hrají významnou roli v imunitě a svým antioxidačním účinkem chrání buňky organismu.

Zázvor obecný, Kurkuma dlouhá, Boswelie Kurkuma, boswelie a zázvor jsou byliny, které pomáhají eliminovat zánět a s ním související otoky.

ALAVIS™ MSM

Glukosamin sulfát doporučujeme podávat:

 • štěňatům od 2. – 3. měsíce věku
 • mladým psům
 • sportovním a pracovním psům
 • psům vyššího věku a psům s nadváhou
 • Dále ALAVIS™ MSM

  Glukosamin sulfát podávejte zejména při těchto kloubních onemocněních:

 • dysplazie kloubu (zejména velká a obří plemena)
 • luxace a subluxace pately (spíše malá plemena)
 • částečná ruptura zkřížených kolenních vazů
 • zánět vazů, šlach a svalů
 • poúrazové a pooperační stavy
 • onemocnění páteře
 • osteoartróza
 • osteoporóza (řídnutí kostí)
 • Obsah účinných látek v jedné tabletě:

  Glukosamin sulfát – 750 mg MSM – Methylsulfonyl­methan – 500 mg Olej z brutnáku lékařského – 25 mg Hydrolyzovaný kolagen – 20 mg Vitamin C – 20 m Zázvor obecný, kurkuma dlouhá, boswelie – 40 mg

  Pomocné látky:

  mikrokrystalická celulóza, kyselina stearová, síťovaná celulóza, sterean hořečnatý, oxid křemičitý

  Dávkovací tabulka:

  Hmotnost psa: Iniciační dávka (prvních 14 dní): Udržovací dávka (pokračovací):
  1 – 5 kg 1 / 2 tablety 1 / 4 tablety
  5 – 10 kg 1 tableta 1 / 2 tablety
  10 – 15 kg 2 tablety 1 tableta
  15 – 25 kg 3 tablety 1,5 tablety
  25 – 45 kg 4 – 5 tablet 2 – 2,5 tablety
  45 a více kg 5 – 6 tablet 2,5 – 3 tablety

  Způsob použití:

  Tablety se podávají denně dle doporučeného dávkování přímo do tlamy nebo s kouskem potravy, event. rozdrcené do krmiva. Přípravek zvířata obvykle přijímají bez problémů.

  Délka užívání:

  Přípravek podávejte optimálně tři měsíce. Přípravek je možné podávat dlouhodobě až trvale.

  Upozornění: Přípravek je možné podávat s krmivy obsahujícími chondroprotektivní látky. Pozitivní účinek se tak zvýší.

  Více se o tomto přípravku dočtete v článku Alavis MSM

  glukosaminsulfát.


  Katalogové číslo: NP-4619 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.