Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Arthronis Acute

Arthronis Acute, kloubní výživa, veterinární přípravek s obsahem MSM a Lactominu.

360 

InformaceCena
Arthronis Acute 60 tablet
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 429 
Obj. kód: 33433
EAN: 8594070860098
360 
322  bez 12% DPH
Ušetříte 68  (16 %)

'

Arthronis, kompletní program kloubní výživy WOYKOFF, tablety se sýrovou příchutí

 • při bolestech svalů, vazů a kloubů
 • při zánětech
 • jako prevence
 • Arthronis Acute

  Přípravek nové generace s vysokým obsahem účinné látky Methylsulfonylmethan (MSM). Tato látka vykazuje silné analgetické (bolest tišící) a antiflogistické (protizánětlivé) účinky. Jako přírodní analgetikum je vhodný k podávání jak samostatně, tak i v kombinaci s přípravky Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2.

  Účinné látky

  Methylsulfonylmethan, Lactomin

  Složení

  Methylsulfonylmethan, Lactomin 80%, celulosa mikrokrystalická, kroskarmelosa sodná sůl, stearan hořečnatý, povidon, mastek, želatina, hypromelosa, ethylcelulosa, práškové aroma sýr

  Jak správně užívat Arthronis kloubní program?

  Arthronis kloubní program se skládá ze tří přípravků:Arthronis fáze 1, Arthronis fáze 2 a Arthronis Acute, které podávejte vždy v tomto dávkování:
 • malé plemeno do 25 kg 1 tableta denně
 • střední plemeno 25 až 50 kg 2 tablety denně
 • velké plemeno nad 50 kg 3 tablety denně
 • Přípravky Arthronis fáze 1 a Arthronis fáze 2 podávejte po dobu 2 měsíců nejprve Arthronis fáze 1, po ukončení dvouměsíční kúry podávejte po dobu 2 měsíců Arthronis fáze 2. Tyto kúry opakujte 1x ročně. Při chronických kloubních potížích je vhodné kúry opakovat 2x ročně, při těžkých kloubních poškozeních podávat přípravky kontinuálně. Ve štěněčím věku jako prevenci je vhodné podávat přípravek Arthronis fáze 2 po dobu 4 měsíců. Přípravek Arthronis Acute podávejte při chronických bolestech svalů a kloubů, poškození vazů, nekvalitní srsti a drápech po dobu min. 1 měsíce. Přípravek Arthronis Acute můžete souběžně podávat s přípravky Arthronis fáze 1 nebo Arthronis fáze 2. Přípravek lze podávat i dlouhodobě, až do odeznění bolestí a obtíží Vašeho psa.

  Obsah 60 CANIS tablet

  CANIS tablety společnosti WOYKOFF

  Unikátní technologie výroby tablet vyvinutá přímo pro psy:

  Veterinární přípravky WOYKOFF jsou všechny vyráběny technologií CANIS tablety, které se vyznačují:
 • Atraktivní sýrovou vůní – pes se řídí především čichem, proto jsou CANIS tablety doplněny sýrovým extraktem, na který psi velice dobře reagují.
 • Velikostí tablety – CANIS tablety jsou relativně velké, odpovídá velikosti průměrné granule suché stravy
 • Křehkostí tablety – CANIS tableta je výrazně křehčí než standardní tablety. To umožňuje spolu s větší velikostí psu rozkousnout a poté spolknout snadněji. Tvrdé tablety, které nejdou snadno rozkousnout, má pes tendenci vyplivnout.
 • Barvou a povrchovou úpravou – CANIS tableta je speciálně potažena a upravena tak, aby barevně a hmatově maximálně připomínala granuli suché stravy, kterou psi bez problémů přijímají. Klasické hladké tablety s atypickou barvou vyvolávají u psů nedůvěru a většinou nejsou psem přijímány.
 • CANIS tablety jsou psy většinou snadno přijímány buď přímo ve formě pamlsku, nebo pak jako součást stravy, a to jak suché, tak z konzervy. V 5-10% případů, kdy pes odmítá příjem tablety jakoukoliv formou, tabletu snadno rozdrtíte lžičkou nebo špičkou nože a prášek přidáte do stravy. CANIS tableta Vám umožní podávat veterinární přípravek dlouhodobě velmi snadno bez nepříjemných rituálů spojených s podáváním klasických tablet.

  Podrobné informace o složení, účinku a také jednotlivých účinných látkách naleznete v našem článku Arthronis, kompletní program kloubní výživy WOYKOFF

  Katalogové číslo: NP-3581 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  ,

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.