Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Atlet sirup pro psy a kočky

Chondroprotektivum pro psy a kočky pro zmírnění zánětu a bolesti

445 

InformaceCena
Atlet sirup pro psy a kočky 250ml
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 542 
Obj. kód: 93323
EAN: 8594004861122
445 
397  bez 12% DPH
Ušetříte 97  (18 %)

'

Tento veterinární přípravek obsahuje optimální množství vysoce účinných chondroprotektivních látek, zajišťujících správnou funkci kloubů a pohybového aparátu. Přípravek se používá při zvýšených nárocích na pohybový aparát. Používá se v období rekonvalescence po zranění nebo v období po prodělaném kloubním zákroku či operaci, kde použití přípravku vede ke zkvalitnění a prodloužení délky aktivního věku zvířete, k podpoře a obnově funkce pohybového aparátu.

Účinné složky veterinárního přípravku jsou:

Kyselina hyaluronová

je přirozenou součástí kloubní synoviální tekutiny. Pokles koncentrace kyseliny hyaluronové v kloubech vede ke zvýšenému namáhání kloubních chrupavek. Podávání hyaluronové kyseliny brání destrukci chrupavky a obnovuje její původní vlastnosti.

Glukosamin

hraje významnou roli v metabolismu chrupavky. Stimuluje buňky chrupavky (chondrocyty) k syntéze proteoglykanů (základních stavebních složek chrupavky) a je hlavním substrátem pro jejich vznik. Glukosamin je aktivně přijímán chrupavkou. Podávání glukosaminu zpomaluje rozvoj už vzniklých degenerativních změn chrupavky.

Chondroitin sulfát

je důležitou součástí kloubní chrupavky. Váže velké množství vody, čímž hydratuje chrupavku, podporuje vznik proteoglykanů a redukuje kolagenolytickou aktivitu. Podávání chondroitinu vede ke zpomalení destruktivních změn chrupavky, mírní bolesti kloubů, zlepšuje pohyblivost a mírní i průběh zánětu kloubu.

MSM

obsahuje organicky vázanou síru, která působí na zpevnění vazů a šlach, potlačení zánětu a bolesti a na regeneraci a relaxaci svalů. Dále vykazuje silné antioxidační a jiné pozitivní účinky.

Hydrolyzovaný kolagen

je hlavní bílkovinou kloubní chrupavky. Zabezpečuje její pevnost a pružnost. Nedostatek kolagenu vede k poruchám hybnosti a postupným degenerativním změnám.

Brusinkový extrakt

má silné antioxidační vlastnosti.

Extrakt z Boswellia serrata

působí prostřednictvím inhibice enzymu 5-lipoxygenázy, podobně jako syntetická antirevmatika, protizánětlivě a proti bolesti.

Složení

100 ml sirupu obsahuje:Hydrolyzovaný kolagen 14 000 mgGlukosamin sulfát.2KCl 4 000 mgMSM (dimethylsulfon) 2 400 mgChondroitin sulfát 2 400 mgKyselina hyaluronová 200 mgBrusinkový extrakt 120 mgBoswelia serrata extrakt 100 mg

Pomocné látky: fruktosa, sukralosa, polysorbát 20, kyselina citronová monohydrát, kalium sorbát, příchuť

Způsob a cesta podání

K perorálnímu podání.

Doporučené denní dávkování:

Pes 0-10 kg 2,5 ml 10-20 kg 5,0 ml 20-40 kg 10,0 ml 40-60 kg 15,0 mlKočka: 2,5-5 ml

Denní dávku podávejte přímo do tlamy nebo rozmíchanou v krmivu.

Délka podávání

závisí na diagnóze a efektu přípravku. Při použití přípravku pro preventivní ochranu pohybového aparátu, podávejte denně po dobu 3 měsíců, další měsíc vynechejte a opakujte 3 měsíční terapii. V případě použití již při diagnostikovaném poškození pohybového aparátu podávejte trvale.

UchováváníUchovávejte při teplotě do 25°C. Chraňte před světlem a mrazem. Po 1. otevření spotřebujte do 3 měsíců. Uchovávat mimo dosah dětí.Všechen nepoužitý veterinární přípravek nebo odpad, který pochází z tohoto přípravku, musí být likvidován podle místních právních předpisů.

Katalogové číslo: NP-5209 Kategorie: , , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Hmotnost včetně obalu (kg)
EAN

Obj. číslo

93323

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.