Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Roboran Chondro pro kočky

Roboran Gel, speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů. Zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy.

146 

InformaceCena
Roboran Chondro pro kočky 60g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 172 
Obj. kód: 29676
EAN: 8595113003908
146 
131  bez 12% DPH
Ušetříte 26  (15 %)

'

Roboran Gel

Speciální doplňkové krmivo pro kočky s obsahem směsi výtažků z mořských živočichů od předního světového výrobce. Kvalita této směsi je srovnatelná s přípravky používanými pro lidskou výživu. Použitím přírodní suroviny je dosaženo optimálního poměru chondroitinsulfátu, glukosaminsulfátu a 3-omega mastných kyselin. Znakem přípravku je lehký pach po rybách.

Roboran Gel zajišťuje ochranu pohybového aparátu u rostoucích koťat a u starších koček s pohybovými problémy. Zlepšuje látkovou výměnu, udržuje pevnost chrupavek a vaziva, působí proti artrózám, zlepšuje pohybové schopnosti a stimuluje správný vývoj kloubů.

Indikace:

Používá se ke kompletním granulovaným krmivům i k tradiční vařené potravě. Odměřené množství se vmíchá do připraveného krmiva. Pro optimální účinek přípravku je nutné podávat jej minimálně po dobu 2 měsíců. U starších koček je třeba podávat Roboran Gel dlouhodobě. Po 2 měsících je vhodné přerušit podávání na dobu jednoho až několika týdnů podle stavu kočky. Preventivně se podává ke zlepšení celkové tělesné kondice koček a jejich mláďat (zábrana hypovitaminóz) v zimním a jarním období. Podporuje vývoj kostry, šlach, kloubů a svaloviny a normální růst zvířete včetně správného zabarvení a lesku srsti.

Dávkování:

Kočce o hmotnosti 3-4 kg ppdávejte 2g/den (1 kávová lžička obsahuje cca 3 g přípravku)

Složení:

Zrna obilovin, jejich výrobky a vedlejší výrobky, ryby a ostatní mořští živočichové, vitamin E, vitamin C, selen,

Deklarované jakostní znaky:

Vlhkost 10 %Dusíkaté látky 140 g/kgVláknina 5 g/kgTuk 15 g/kgPopel 30 g/kgVitamín E 2 500 mg/kgVitamín C 6 000 mg/kgSelen 2,5 mg/kg

Způsob skladování:

Skladovat při teplotě do 25° C

Důležité upozornění:

Krmivo obsahuje krmné suroviny z ryb, resp. jiných mořských živočichů a je zakázáno je zkrmovat přežvýkavcům!


Katalogové číslo: NP-3485 Kategorie: , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Hmotnost včetně obalu (kg)
EAN

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.