Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Alavis Sanicell 60tbl

Sanicell, veterinární přípravek pro psy a kočky určený k posílení imunity, regeneraci jater a jako ochrana před nádorovým onemocněním.

700 

InformaceCena
Alavis Sanicell 60tbl 60tbl
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 824 
Obj. kód: 25587
EAN: 621629400951
700 
625  bez 12% DPH
Ušetříte 123  (15 %)

'

Účinky Sanicellu:

Zvyšuje ochranu před vznikem nádorových onemocnění (ověřeno řadou studií), Inositol pomáhá jaterním buňkám překonat zvýšenou zátěž, která je způsobena používáním léků a chemoterapiemi, působí antioxidačně a detoxikačně, podporuje inhibici metastáz, ochraňuje před vznikem močových kamenů. Sanicell je patentovaná směs inositolu, Ca2

- Mg2

a IP6 (inositolhexafosfátu), které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují. Hlavní význam těchto látek je spatřován v posílení imunity a zvýšení ochrany před nádorovým onemocněním. IP6 a Inositol jsou přírodní látky, které se vyskytují, ve velkém množství, zejména v semenných obalech luštěnin a obilovin a také v ořeších. Inositol funguje v organismu jako látka podporující činnost jater a nervů. Pomáhá také při diabetických obtížích a rovněž pomáhá snižovat hladinu cholesterolu a triacylglycerolů. Suplementace inositolem se též využívá pro obnovení fyziologické funkce jater po infekční žloutence a po jiných dlouhodobých onemocněních. Sanicell se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Inocell patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit“. Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze).

K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů“ se zvyšuje při podání Sanicell. Užíváním Sanicellu lze podpořit ochranu, zvláště u nás hojně rozšířené, rakoviny tlustého střeva a konečníku.

Ochranná funkce je v tomto případě připisovaná také vláknině. Srovnávací studie ukázala, že k dosažení stejného účinku, je zapotřebí 20x větší množství vlákniny, než Sanicellu, přestože sama vláknina inositol a IP6 obsahuje. To je zvlášť vhodné u jedinců s dráždivým trávicím traktem. Sanicell podporuje ochranu např. při nádorovém onemocnění jater, mléčné žlázy a kostí. Kvalitu kostí a kostní hmoty může Sanicell rovněž pozitivně ovlivňovat. Sanicell je silným antioxidantem, čímž brání vzniku volných radikálů.

Dále je také prokazatelným účinným prostředkem potlačujícím proces rozvinutí zánětů. Mezi specifické účinky Sanicellu, patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů, a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi. Tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané (podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty součástí přípravku Sanicell.

Dávkování:

hmotnost denní dávka
malé plemeno (1-5kg)1/4 až 1/2 tablety denně
malé plemeno (5-10kg)1/2 až 1 tableta denně
střední plemeno (10-20kg)1 až 2 tablety denně
střední plemeno (20-30kg)2 až 3 tablety denně
velké plemeno (30-40kg)3 až 4 tablety denně
velké plemeno (40-50kg)4 až 5 tablet denně
obří plemeno (50kg-60kg)5 až 6 tablet denně
obří plemeno (60kg-70kg)6 až 7 tablet denně
obří plemeno (70kg a více)7 až 8 tablet denně
V případě nádorových onemocnění je možné na začátku podávání denní dávku 2x až 3x zvýšit.

Katalogové číslo: NP-1349 Kategorie: , , ,

Další informace

Hmotnost 0,1 kg
Výrobce

Obj. číslo

25587

EAN

Recenze

 1. Petr (ověřený vlastník)

  Dobrý den, veterinář diagnostikoval našemu jezevčíkovi (12 let) rakovinu jater. Zatím je v pohodě, je celkem veselý, má zájem atd. Je možno mu podat Sanicell? Bude to mít nějaký účinek? Děkuji

 2. Tereza Lošková (ověřený vlastník)

  Dobrý den, mám 8 letou fenku yorksirskeho triera (2kg)po ovariektomii a odstranění nádoru mléčné žlázy. Sanicell užívá cca týden 1/2 tablety, ale začala mít problémy s bříškem -má ho tvrdé a fenka není ve své kůži. Dle lékaře jde pravděpodobně o citlivější reakci na Sanicell, protože žádné jiné příznaky onemocnění nemá. Pečlivě ji vyšetřil i sono. Nemáte prosím zkušenosti s těmito nežádoucími účinky? Děkuji T. Lošková

 3. Jana (ověřený vlastník)

  Dobrý den,chtěla bych se zeptat,jak je to s podáváním sanicellu u psů trpícími struvity,kde je doporučována dieta se sníženým obsahem hořčíku a vápníku.

 4. Alena Esslová (ověřený vlastník)

  Dobrý den, máme sedmiletého psa s leukémií. Pomůže Sanicell i na tuto nemoc? Děkuji za odpověď. Esslová

 5. Alena Koutná (ověřený vlastník)

  Dobrý den, zajímal by mě účinek tohoto přípravku Sanicell, jestli s ním máte někdo nějaké zkušenosti. Píše se zde, že zvyšuje ochranu před vznikem nádorových onemocnění, ale co když už rakovina propukla? Máme osmiletou fenku, které jsme objevili na mléčné žláze nádor, a veterinář nám doporučil operaci. Je možné tímto přípravkem nádor nějak zmenšit nebo alespoň nějak fence pomoci? Moc děkuju za odpověď a za radu, Alena K.

 6. Dana (ověřený vlastník)

  Dobrý den, mám psa alergika a kardiaka. Je možné Sanicell v tomto případě použít k lepší stimulaci imunity?
  Děkuji za odpověď.

 7. Jarmila (ověřený vlastník)

  Já Sanicell taky moc doporučuju a chválím.

 8. Jaroslava Š (ověřený vlastník)

  Dobrý den,
  naší fence (12 let) byla diagnostikována jaterní nedostatečnost (vysoké enzymy, vysoké procento bílkoviny v krvi a nízná imunita). Také má na mléčné žláze útvar, který ještě z důvodu nízké imunity nebyl určen. Dostala jsem od známé lékařky tip na Sanicell. Holka má tuhý útvar 1×1 cm na žláze, jaterní enzym ALT je na 6,36 ukat/l (dle posledního testu cca před měsícem). Myslíte, že by podávání tohoto přípravku bylo vhodné?

 9. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, Sanicell je v tomto případě rozhodně vhodný, je určen právě na tyto problémy.

 10. Gabriela Martínková (ověřený vlastník)

  Dobrý den, chtěla bych tento přípravek koupit mému osmiletému westíkovi, je úplně zdravý, ale přece bych to pro jistotu chtěla jako prevenci. Zajímalo by mě, jestli se to má dávat nepřetržitě nebo třeba pár měsíců podávat v kuse a pak nějakou dobu zase vysadit.
  Předem mockrát děkuji za odpověď.
  S pozdravem Martínková a westík Monty

 11. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, tento přípravek působí částečně jako jakási prevence před nádorovými onemocněními, současně však pomáhá při léčbě u právě probíhajících nádorových onemocnění a následně i při léčbě po operacích, kdy dojde k chirurgickému odstranění nádoru. Jak se sama můžete dočíst v popisu přípravku, Sanicell podporuje ochranu např. při nádorovém onemocnění mléčné žlázy. Pokud ve Vašem případě veterinář doporučil operativně nádor na mléčné žláze odstranit, je to jistě správné řešení. Je ale rozhodně vhodné podávat současně i Sanicell, který omezuje vznik metastáz a zvyšuje ochranu před tvorbou nových nádorů. Můžete jej podávat již před operací a také po ní, lze podávat dlouhodobě. Vzhledem k již probíhajícímu nádorovému onemocnění u Vaší fenky by bylo vhodné na začátku denní dávku Sanicellu zdvojnásobit, eventuelně i ztrojnásobit, zhruba po dvou týdnech již můžete přejít na běžné dávkování, které naleznete v popisu produktu.

 12. J.P. (ověřený vlastník)

  Měli jsme stejný problém jako Vy, nádor na mléčné žláze u naší labradorky, a Sanicell opravdu pomohl! Vřele doporučuji, nic lepšího pro Vaši fenku udělat nemůžete. Držím Vám moc palce, aby to dopadlo dobře jako u nás 🙂

 13. Urban (ověřený vlastník)

  Dobrý den,máme ovčáka,který má inf.žloutenku a úbytek červ.krvinek,bere antibiotika a ode dneška i kapačky. Lze uvedený lék použít k doléčení inf.žloutenky či nikoliv ??

 14. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, samozřejmě, tento přípravek je velice vhodný právě při onemocnění jater pro jejich regeneraci. Přímo v popisu produktu se můžete dočíst, že se též využívá pro obnovení fyziologické funkce jater po infekční žloutence. Rozhodně jím nelze žloutenku vyléčit, ale na doléčení, na které se ptáte, Vám jej jednoznačně doporučuji.

 15. Romana (ověřený vlastník)

  Dobrý den. Máme dvouletou fenku Jorkšírského teriéra – váha 1,5kg. Chtěla bych se zeptat, zda je vhodné začít již v tomto věku s užíváním Sinicellu vzhledem k tomu, že neregistrujeme žádné zdravotní komplikace. Jak pravidelně a v jakém množství s přihlédnutím k věku a váze by bylo vhodné Sinicell dávkovat? Předem Vám děkuji za odpověď. Hezký den.

 16. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, při této hmotnosti Vaší fenky by stačilo podávání 1/4 tabletky Sanicellu denně.

 17. Jitka Machačová (ověřený vlastník)

  dobrý den máme šesti letého psa NO a má leukémii,pomohl by Sanicell?

 18. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Ano, Sanicell je vhodný jako podpůrný přípravek právě u nádorových onemocnění a současně i pro podporu a obnovu správné funkce jater, proto se ve Vašem případě jistě hodí. S používáním toho přípravku především u nádorových onemocnění máme výborné zkušenosti.

 19. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, pokud Váš pes není alergický právě na složky přípravku Sanicell, pak Sanicell můžete použít.

 20. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, Sanicell se může podávat trvale bez jakéhokoliv vysazování a pro lepší účinek bych Vám také jeho trvalé podávání doporučila. V případě plemene West Highland White Terrier bych doporučila 1 tabletu denně, lze podávat v krmivu i samostatně.

 21. Jaroslava (ověřený vlastník)

  A myslíte že je možné kombinovat Sanicell s Flavobionem či čajem z Ostropestřce? V tom kombinování jsem se tázala dvou lékařů a jejich názory se různí. Děkuji za odpovědi.

 22. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, mezi účinky Sanicellu patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály, čímž pomáhá bránit tvorbě močových kamenů, proto je jeho podávání u psa se struvity jistě vhodné.

 23. Valová (ověřený vlastník)

  Dobrý den, mám tří roční fenku jorkšírkého teriéra, byla ji diagnostikována rakovina lymfatických žláz. Bereme prednison a ranisan, teď nám veterinář dal i Sanicell, 10 dní máme brát čtvrt tablety ráno a večer, pak jen jednou denně. Včera jsem jí dala první dávku a dnes další a již třikrát zvracela… Je možné, že je to vedlejší účinek Sanicellu???? Děkuji za odpověď.

 24. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Dobrý den, těžko říct, na co Vaše fenka zvracením reaguje, léků bere dost i bez Sanicellu a i její zdravotní stav sám o sobě může tyto obtíže způsobovat. S takovouto reakcí na Sanicell jsme se doposud nesetkali, ale vyloučit to samozřejmě nelze. Nejlépe uděláte, když zkusíte na několik dní Sanicell vysadit. Pokud bude fenka bez obtíží a po opětovném podávání se problémy vrátí, je jasné, že jde o reakci na Sanicell, a pak by bylo vhodné jej nepodávat. Pokud bude mít obtíže i bez jeho podávání, nemá tedy Sanicell na její zvracení vliv a bylo by dobré zjistit, co ono zvracení způsobuje, poněvadž bude-li fenka vytrvale zvracet, neudrží v sobě ani další léky, které by brát měla. V případě, že Sanicell snášet bude, jeho podávání Vám doporučuji, máme s ním výborné zkušenosti.

 25. Dominika (ověřený vlastník)

  Dobrý den,
  dnes byla našemu 8 letému malamutovi/huskymu diagnostikována rakovina plic, doktor mu dal sanicell a dávkování 3-4 tablety denně (váha 34 kg). V návodu je napsáno, že při již probíhajícím onemocnění by se mělo dávkování ze začátku zdvoj až ztrojnásobit, tak se chci zeptat, zda to mám tak udělat nebo mu dát pouze ty 3-4 tablety za den?
  Děkuji

 26. L.Studničková (ověřený vlastník)

  Naší kočičce zjistili nádor – sarkom na čelisti. O Váš přípravek bych měla zájem, ale vidím, že jsou to tablety a ona má problém s polykáním. Co byste mi doporučili? Děkuji.

 27. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Přípravek Sanicell se vyrábí pouze v tabletách, ty však lze rozdrtit a přidávat do potravy jako prášek. V jiné formě není bohužel Sanicell k dispozici.

 28. Gabriela Martínková (ověřený vlastník)

  Dobrý den, na podzim si plánuji pořídit štěňátko westíka a ráda bych se zeptala, jestli se sanicel může podávat štěňátkům, jestli ano od kterého týdne, mám 10 letého westíka a dávám mu to jako prevenci, tak bych s tím chtěla poktračovat i u svého druhého pejska.
  Předem moc děkuji za odpověď. Gabriela Martínková a Monty

 29. Petra Knihová, veterinární péče (ověřený vlastník)

  Domnívám se, že je lze kombinovat zcela bez obav.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.