Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Artenax

Doplněk stravy pro posílení imunitního systému, na regeneraci jater, protizánětlivé a detoxikační účinky, pro podporu léčby nádorů.

637 

InformaceCena
Artenax 60cps
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 749 
Obj. kód: 48844
EAN: 8594068350105
637 
569  bez 12% DPH
Ušetříte 112  (15 %)

'

ARTENAX je jediným veterinárním přípravkem na českém lékárenském trhu, který obsahuje 100% přírodní patentovanou látku CytoProtect. Tato látka má příznivý vliv na imunitní systém. ARTENAX je vhodný pro léčbu virových a bakteriálních onemocnění, zejména v oblasti dermatologie a imunologie. Lze jej také s výbornými výsledky aplikovat při zánětlivých stavech, k pooperačnímu hojení tkání, detoxikaci organismu nebo pro zvýšení fyzické aktivity.

ARTENAX je také důležitým přírodním antioxidantem. Přispívá k eliminaci (zhášení) volných radikálů, které jsou zodpovědné za vznik rakovinných novotvarů, nachází uplatnění při prekancerozních stavech a nádorových onemocnění a podporuje proces apoptózy (řízená smrt nežádoucích buněk).

ARTENAX podání:

 • pro posílení antiinfekční imunity
 • při zánětlivých stavech
 • na podporu hojení tkání
 • k detoxikaci organismu
 • pro zvýšení fyzické aktivity
 • za účelem posílení protinádorové imunity
 • Dávkování:

  Malá plemena psů a kočky 1 – 5 kg 1 kapsle Malá plemena psů 5 – 15 kg 1 kapsle Střední plemena psů 15 – 30 kg 2 kapsle Velká plemena psů 30 – 45 kg 3 kapsle Obří plemena psů 45 kg a více 4 kapsle

  Uchovávejte v původním obalu, chraňte před přímým slunečním světlem. Uchovávejte při teplotě do 30°C. Uchovávejte v suchu.

  Katalogové číslo: NP-4716 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.