Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Canina Magen Balance

Přírodní doplňkové krmivo k vyrovnání potíží v zažívacím traktu, které jsou způsobeny překyselením žaludku.

534 

InformaceCena
Canina Magen Balance 250g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 575 
Obj. kód: 86066
EAN: 4027565131006
534 
477  bez 12% DPH
Ušetříte 41  (7 %)

'

Přírodní doplňkové krmivo k vyrovnání potíží v zažívacím traktu, které jsou způsobeny překyselením žaludku. Projevují se obvykle požíráním trávy, případně i jiného nestravitelného materiálu, a častějším zvracením pěny bílé nebo žluté barvy. Jde o speciální směs obsahující minerály zeolit a bentonit a bylinné složky.

Složky přípravku a jejich účel:

Zeolity

jsou minerály vulkanického původu (vulkanity) s jedinečným prostorovým uspořádáním atomů do mřížky. Ta tvoří kanálky a dutinky konstantních rozměrů, v nichž se zachytávají látky pevného, kapalného i plynného skupenství. Proto se minerály řazené k zeolitům vyznačují obrovským povrchem a jsou schopné vychytávat ze zažívacího traktu nadbytečnou kyselinu a tlumit plynatost, jež je následkem porušení přirozené střevní mikroflóry. Škodliviny vážou díky svojí struktuře i chemicky.

Bentonit

je hornina vznikající zvětráváním čediče a vyznačující se vysokým obsahem jílů. Díky nim vykazuje mimořádnou absorpční schopnost a při styku s vodou rychle bobtná. Je proto schopen absorbovat v zažívacím traktu nadměrné množství kyseliny i jiných škodlivých látek, např. plynů.

Jilm plavý (Ulmus rubra)

je zdrojem vlákniny, která má nevšední absorpční vlastnosti a s vodou tvoří sliz, který jako ochranný film potahuje sliznici zažívacího traktu a brání ji tak před poškozením nadměrným množstvím kyseliny.

Máta vodní (Mentha aquatica)

je vlhkomilná aromatická bylina, příbuzná máty peprné (Mentha piperita) a podobně jako ona vonící. Zlepšuje zažívání, obsahem silic tlumí křeče a staví průjem.

Zeměžluč lékařská (Centaurium erythraea) a hořec nachový (Gentiana purpurea)

pomáhají při poruchách trávení a plynatosti.

Mrkev

působí obsahem fytoncidů v zažívacím traktu antibakteriálně.

1 kg přípravku obsahuje:

zeolit 250 g, bentonit 50 g

Složení:

moučka z kořene mrkve, list jilmu plavého, nať máty vodní, zeměžluč lékařský a hořec nachový, popeloviny 37,1 %, vláknina 9,9 %, proteiny 5,1 %, tuk 1,1 %

Doporučená denní dávka:

0,5 ČL na 10 kg tělesné hmotnosti denně, max. 4 ČL denně (1 ČL = cca 5 g)

Je možné podávat po dobu 4 týdnů. Nepřekračujte doporučené dávkování! Prášek se zamíchá do vlhké potravy. Suchá kompletní krmiva je třeba předem dostatečně provlhčit. Mezi podáním současně používaných léků a krmiva s Canina Magen Balance musejí uplynout min. 2 hodiny.


Katalogové číslo: NP-5961 Kategorie: , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Hmotnost včetně obalu (kg)
EAN

Obj. číslo

86066

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.