Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

CAPRAVERUM URO-CAT

Veterinární přípravek pro kočky stařší 7 let, kočky trpící záněty močových cest a močovými kameny. Tablety jsou kočkami velmi dobře příjímány.

236 

InformaceCena
CAPRAVERUM URO-CAT 30tbl
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 262 
Obj. kód: 139559
EAN:
236 
211  bez 12% DPH
Ušetříte 26  (10 %)

Capraverum URO-CAT

  •  pro kočky starší 7 let
  •  pro kočky trpící záněty močových cest a močovými kameny
  Capraverum URO-CAT jsou tablety na bázi kozího mléka obohacené o všechny nejdůležitější vitamíny cholin, inositol, esenciální aminokyselinu taurin a extrakty rostlin Panax (asijský červený ženšen) a Vaccinium macrocarpon (kanadská brusinka). Veterinární přípravek obsahuje všechny nepostradatelné aminokyseliny a lehce stravitelné tuky. Podporuje využití a přeměnu potravy. Zlepšuje celkovou odolnost a vitalitu organizmu, zpomaluje projev stárnutí. Extrakt z kanadské brusinky pozitivně působí na močové cesty, přispívá ke snížení rizika vzniku infekcí v nich, případně zmírnění jejich průběhu, přispívá ke snížení rizika vzniku ledninových kamenů. Tablety mají přirozenou mléčnou chuť a kočkami jsou velmi dobře přijímány. Obsahují mléčný cukr - laktózu.  

Výtažek z brusinky působí dezuinfekčně na močové cesty, brání vzniku infekcí v nich nebo zmírňuje jejich průběh, působí i proti ledvinovým kamenům.

Veterinární přípravek který neobsahuje chemické konzervační látky ani synteticka barviva.    

Složení: sušené kozí mléko plnotucné, mastek, mikrokrystalická celulóza, vitamín A, vitamín D 3, vitamín E, vitamín B 1, vitamín B 2, vitamín B 6, niacin, biotin, kyselina pantothenová, vitamín B 12, kyselina listová, vitamín C, cholin, inositol, L-taurin, rostlinné extrakty Panax ginseng (asijský, cervený ženšen) a Vaccinium macrocarpon (kanadská brusinka).  

Velikost balení: 30 tablet.  

Dávkování: 1 tableta na 4 kg živé hmotnosti a den, při potížích lze dávku zdvojnásobit.

Tablety je nejvhodnější podávat spolu s krmivem v době přetrvávajících potíží a v době rekonvalescence minimálně po dobu 30 dnů.  


Skladujte v chladu a suchu, mimo dosah dětí. Určeno pouze pro zvířata.  

Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítek:

Další informace

Hmotnost -
Výrobce