Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Oralade GI Support

Rehydratační nápoj. Mikroenterální výživa a orální rehydratace pro psy a kočky

154 

InformaceCena
Oralade GI Support 500ml
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 15% DPH): 166 
Obj. kód: 134430
EAN: 5060139550000
154 
134  bez 15% DPH
Ušetříte 12  (7 %)

Oralade GI Support je vysoce chutný rehydratační nápoj pro psy a kočky s unikátní izotonickou recepturou připravený k okamžitému použití. Obsahuje esenciální elektrolyty, aminokyseliny, sacharidy a prebiotika v purifikované vodě s přírodní kuřecí příchutí. Poskytuje rychlou a účinnou hydrataci a snadnou stravitelnost, prebiotika, jako potrava prospěšné střevní mikroflóry, pomáhají podporovat stav střeva.

Akutní gastroenteritida • Pacienti mohou být anorektičtí 2 až 3 dny před příjezdem na kliniku. • GI trakt potřebuje neustálou výživu, aby si udržel zdravý stav a funkčnost. • Nedostatek živin a energie má za následek atrofii střev a narušení slizniční bariéry.  

Mikroenterální výživa

Včasné a aktivní krmení pacientů kombinací tekutin, elektrolytů, funkčních aminokyselin a jednoduchých cukrů podporuje regeneraci enterocytů.  

Orální rehydratace

Orální rehydratace poskytuje vyváženou zvýšenou hladinu tekutin a elektrolytů (včetně sodíku, draslíku a chloridů) a vody. Vysoká chutnost podporuje příjem tekutin a jednoduchá glukóza poskytuje potřebnou energii. Výhody tohoto přístupu při gastroenteritidě u psů ve srovnání s intravenózním podáním tekutin jsou nižší náklady na veterinární péči a zkrácení času léčby.  

Použití
  • Mikroenterální výživa pro anorektické pacienty nebo pacienty s kritickou péčí, vhodný pro akutní gastrointestinální poruchy jako první zdroj enterální výživy. Nulový tuk a nízký obsah bílkovin umožňují rychlou absorpci.
  • Orální rehydratace při mírné až střední dehydrataci způsobenou zvracením nebo průjmem nebo jinými gastrointestinálními poruchami. Izotonický vzorec rychle obnovuje rovnováhu elektrolytů a tekutin.
  • Chutná kuřecí příchuť podporuje příjem i při nevolnosti. 2 % glukózy pro rychlou energii.
  • Hypoalergenní - vyrobeno z hydrolyzovaných kuřecích jater. Vhodné pro všechny pacienty: renální, močové, diabetické (nulová kontraindikace)

Návod k použití:

Podávejte 1-2 týdny při opětovném zavádění běžné stravy. Zajistěte přístup k vodě po celou dobu užívání. Podávejte prostřednictvím sondy nebo v misce - nedopitý nápoj vyměňte po 12 hodinách.

Další použití: Hydratační podpora během horkého počasí, cestování, cvičení, porodu  

SLOŽENÍ 

Purifikovaná voda, dextróza monohydrát, chlorid sodný, chlorid draselný, fosforečnan sodný, hydrolyzát z kuřecích jater.  

ANALYTICKÉ SLOŽKY 

Hrubý protein 1 %, hrubý tuk 0,1 %, hrubá vláknina 0,3 %, vlhkost 96 %, anorganická látka 0,5 %, draslík 0,08 %, sodík 0,14 %, chlorid 0,20 %, fosfor 0,027 %, vápník 0,006 %.  

DOPLŇKOVÉ LÁTKY 

Xantanová guma 0,12 %, kyselina L-glutamová 0,19 %, glycin 0,4 %, galakto-oligosacharid (GOS

) 0,1 %, přírodní aroma.

 

ENERGETICKÁ HODNOTA  14 kcal na 100 ml

Katalogové číslo: - Kategorie: , , , Štítek:

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

EAN