Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Roboran IMUNO -VET pro psy

Doplňkové krmivo/imunostimulans/ pro psy

405 

InformaceCena
Roboran IMUNO -VET pro psy 100 g
Dostupnost: Zboží není skladem. V případě zájmu nás prosím kontaktujte telefonicky.
Běžná cena (s 12% DPH): 482 
Obj. kód: 101927
EAN: 8595113000464
405 
362  bez 12% DPH
Ušetříte 77  (16 %)

Popis Roboran Imuno-vet obsahuje komplex přírodně aktivních látek pro podporu imunity a obranyschopnosti organismu. Zvyšuje imunitní odpověď psa při všech zátěžových situacích.

Plody Aceroly mají vysoký obsah vitaminu C (více než citron) s vysokou využitelností vzhledem k přírodnímu původu. Acerola obsahuje mnoho dalších vitaminů a minerálních látek, cukry a bioflavonoidy. Přispívá k tvorbě kolagenu, nutného pro dobrou funkci chrupavek, vazů, kůže a cév, podporuje zdraví dásní a minimalizuje tak zápach z tlamy psa. Pomáhá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Podpruje činnost nervové soustavy a zvyšuje tak výkonnost sportovních a pracovních psů. Zrychluje regeneraci po záteži a umožňuje intezivnější trénink a rychlejší návrat k běžné zátěži po soutěžích nebo praktickém nasazení psa.

Přirozený komplex vitaminů skupiny B a minerálních látek s vysokou využitelností z pivovarských kvasnic zlepšuje trávení a vstřebávání krmiva, potlačuje únavu a zlepšuje regeneraci po zátěži. Zvyšuje chuť k příjmu krmiva u málo žravých psů. U nervózních psů může působit na jejich zklidnění.

Resveratrol je přírodní antioxidant, má antibakteriální účinky, posiluje imunitní systém.

Přípravek je vhodný pro březí i kojící feny, je možné ho podávat štěňatům, u nichž podpoří správný vývoj, zvláště při použití BARF systému výživy v kombinaci s Roboranem BARF.


Beta glukany stimulují bílé krvinky, produkují antimikrobiální látky a tím posilují obranný systém organismu. Zlepšují stav u zvířat s nádorovým onemocněním, podporují krvetvorbu v kostní dřeni, udržují hladinu cholesterolu a cukru v krvi.
 

Katalogové číslo: - Kategorie: , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

EAN