Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Uryvet Pasta

Doplňkové krmivo pro kočky na podporu funkce močového ústrojí a prevenci vzniku močových kamenů.

305 

InformaceCena
Uryvet Pasta 15ml
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 363 
Obj. kód: 149297
EAN: 8032644301801
305 
272  bez 12% DPH
Ušetříte 58  (16 %)

Domácí kočky mají často problémy s dolními močovými cestami; zejména se často vyskytují kameny v močovém měchýři a močové trubici.

V těchto případech je nutná specifická medikamentózní terapie v kombinaci s  preventivním užíváním doplňkových krmiv speciálně vytvořených pro podporu zdraví močových cest.

Nejčastěji se vyskytují ledvinové kameny:

Struvitové kameny (fosforečnan amonný, hexahydrát hořečnatý) mají tendenci se tvořit v alkalickém prostředí nebo mírně kyselé moči, za přítomnosti vysoké koncentrace Mg,amonia a fosfátu v moči.

Kočičí urolitiáza známá jako FLUTD (Feline Lower Urinary Tract Disease), zkratka, která označuje že by problém neměl být považován pouze za  nemoc tvorby urolytů, ale za komplexní a multifaktoriální nemoc dolních močových cest .  

SLOŽENÍ: Rostlinné tuky (slunečnicový a sójový olej), koncentrovaný práškový slad, hydrolyzované živočišné bílkoviny, guarová mouka, výrobky a vedlejší produkty ze zpracování čerstvého ovoce a zeleniny (brusinky), výrobky získané ze zpracování bylin (sušené, práškové – smuteň, Phyllanthus spp. ), hlízy, kořeny a výrobky z nich (prášek z jehlice trnité, Ononis spinosa), rybí olej

ANALYTICKÉ SLOŽKY: Hrubý protein 9.27 %, Syrové oleje a tuky 50.48 %, Hrubý popel 1.29 %, Hrubá vláknina 1.67 %, Vápník 0.23 %, Fosfor 2.10 %, Draslík 2.60 %, Sodík 0.76 %  

Dávkování:

Doporučené množství: jedno kliknutí stříkačky na každých 5 kg hmotnosti kočky 1x denně.


Doporučuje se mít vždy k dispozici dostatek čerstvé vody.

Katalogové číslo: - Kategorie: , , Štítek:

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

EAN