Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

VETREGUL gel pro psy a kočky

Vet Regul gel, doplněk výživy pro psy a kočky ve formě gelu na bázi oligofruktosacharidů, extraktu z Yucca schidígera a maltózy k úpravě zažívání.

565 

InformaceCena
VETREGUL gel pro psy a kočky 55g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 664 
Obj. kód: 38313
EAN: 8594021590340
565 
504  bez 12% DPH
Ušetříte 99  (15 %)

'

Nová moderní nutriční formule pro psy a kočky s lákavým aroma a chutí se snadným užíváním ve formě gelu.Extrakt z Yuccy schidigery se zvýšeným obsahem saponinů a resveratrolu podporuje kontrolu patogenních částic svými prebiotickými účinky, je základem pro správnou střevní perilstatiku a zabezpečení adekvátního využití živin, normalizaci střevních funkcí a pomoc při zachování střevní celistvosti zvířete. Také pomáhá udržovat aktivitu proti napadením prvoky, zvláště využitím v boji proti Giardia a odstraňování zápachu z moči a výkalů psa a kočky.Oligafruktóza působí na střevní flóru tím, že blokuje vznik patogenní flóry a podporuje množení střevní flóry. Navíc přítomnost sladu napomáhá eliminovat chomáče chlupů v zažívácím ústrojí.

 • působí prebioticky
 • reguluje střevní přenos (nadýmání, zácpa, průjmy)
 • eliminuje chomáče chlupů
 • odstraňuje zápach z výkalů a moči
 • urychlení eliminace rozkladu požitých exkrementů
 • Dávkování

  Denní dávka na 10 kg hmotnosti zvířete, 75 mg oligofruktozy, 15,6 mg extraktu z Yuccy schidigery (50% saponinů) a 500 mg extraktu ze sladu.

  Návod k užití

  Gel smíchejte s obvyklou stravou.Balení obsahuje dávkovač

  Ukládejte mimo dosah dětí.Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní produkt, může docházet k diferencím v barvě i chuti, nicméně to nemá vliv na kvalitu produktu.

  Přípravek Vet Regul nahrazuje dosavadní Yuccat pastu pro kočky a také Yuccan tablety pro psy

  Katalogové číslo: NP-235 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  EAN

  Obj. číslo

  38313

  Recenze

  1. Sabina (ověřený vlastník)

   Ano,vyzkoušela jsem ihned ,jakmile byl Yuccan nedostupný,Vet Regul Gel.Tento přípravek však vyjde mnohem drážepři denním podávání po delší čas.Yuccan jsem používala hlavně pro omezení Regulu říci nedá (to je má zkušenost,třeba máte jinou.Yuccanu je škoda !!!

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.