Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Adaptil difuzér+lahvička 48ml

Adaptil Difuzér pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů ve stresových situacích.

952 

InformaceCena
Adaptil difuzér+lahvička 48ml var1
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 1 133 
Obj. kód: 53939
EAN: 6009802316313
952 
787  bez 21% DPH
Ušetříte 180  (16 %)

Adaptil pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u štěňat i dospělých psů, projevující se např.:

 • destrukcí
 • znečisťováním bytu
 • hlasovými projevy (štěkání, vytí apod.)
 • nadměrným olizováním (hlavně břicha a tlapek)
 • U savců všechny kojící samice vylučují látky, které se nazývají „uklidňující feromony“, a již podle názvu je patrné, že jejich funkcí je uklidnit mláďata. Psí „uklidňující feromony“ jsou vylučovány tukovými žlázkami intramamárního žlábku kojících fen. Tyto feromony uklidňují štěňata, zvláště v neznámém prostředí a při setkávání s novými podněty. Výzkum potvrdil, že tato uklidňující vlastnost feromonů přetrvává až do dospělosti a působí tedy i na dospělá zvířata.

  Adaptil poskytuje psům pocit bezpečí a jistoty v situacích, ve kterých by se mohli cítit ohroženi, jako např.:

 • ohňostroje
 • návštěva veterinárního lékaře
 • cizí lidé, návštěvy
 • nové a nepředvídané události
 • Adaptil pomáhá psům přizpůsobit se novému prostředí:
 • odběr štěňat, nový majitel
 • přestěhování se
 • Návod k použití:

  1) Odstraňte uzávěr lahvičky 2) Našroubujte difuzér na lahvičku a jemně utáhněte 3) Zasuňte difuzér do elektrické zásuvky tak, že knot bude otočený směrem nahoru.

  Adaptil náplň může být použita jen s Adaptil difuzérem! Adaptil difuzér je vhodný pouze do interiérů. Adaptil umístěte v místnosti, ve které se pes nejvíce zdržuje během dne, nebo tam, kde se nejvíce projevuje jeho nevhodné chování. Jeden difuzér stačí na 50 až 70m čtverečních. V případě, že je plocha místa větší, umístěte další difuzér. Jedna lahvička vydrží přibližně 4 týdny nepřetržitého používání. V případě, že je difuzér zapínán do zásuvky jen příležitostně, nedostaví se žádaný efekt! Lahvička se nikdy nevyprázdni úplně, vždy zůstává zbytek roztoku na dně. Proto doporučujeme vyměnit difuzér po 4, nejpozději po 6 týdnech. Délka používání Adaptil je individuální, proto se vždy poraďte se svým veterinárním lékařem.

  Upozornění:

  Adaptil difuzér je speciálně vyroben pro Adaptil náplň. Elektrický difuzér je možno používat jen s Adaptil náplní v lahvičce. Vlastnosti tohoto produktu nejsou garantovány, pokud je používan jiným způsobem, než je uvedeno v návodu, nebo pokud je lahvička používána bez difuzéru. Je nutno vyměnit Adaptil difuzér po 6 měsících kontinuálního používání nebo po 6 použití 6 náplní (včetně originálního). Uchovávat mimo dosah dětí. Nezakrývat, neumísťovat pod nábytek a nebo za dveře. Povrch difuzéru dosahuje vysokých teplot, aby se zajistilo odpařování účinné látky – nedotýkejte se difuzéru během a ihned po použití. Zkontrolujte, zda je napětí v zásuvce shodné s napětím doporučeným v návodu. Pokud je difuzér v zásuvce, nedotýkejte se ho kovovými předměty ani mokrýma rukama. Po manipulaci s difuzérem si umyjte ruce vodou a mýdlem. V případě kontaktu roztoku s pokožkou si ruce důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případě požití produktu vyhledejte lékaře a vezměte sebou obal produktu. V případě kontaktu roztoku s očima si je okamžitě propláchněte vodou a vyhledejte očního lékaře. V případě, že je lahvička prázdná, vytáhněte difuzér ze zásuvky. Výměna náplně může probíhat pouze pokud je difuzér odpojený ze zásuvky. Nepoužívejte prázdnou lahvičku na jiné účely. Neznečisťujte životní prostředí prázdnými lahvičkami. Adaptil není veterinární léčivo. V případě příznaků nemoci kontaktujte veterinárního lékaře.

  Další informace:

  Feromony jsou druhově specifické. Adaptil nemá žádny efekt na člověka ani jiné druhy zvířat. Adaptil obsahuje minerální olej parafinového původu, který je používán ve všech běžných osvěžovačích vzduchu a difuzérech.

  Katalogové číslo: NP-4667 Kategorie: , ,

  Další informace

  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  Obj. číslo

  53939

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.