Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Alavis Calming pro psy a kočky

Čistě přírodní přípravek určený pro psy a kočky, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí.

333 

InformaceCena
Alavis Calming pro psy a kočky 30tbl/45g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 421 
Obj. kód: 46794
EAN: 6216294019053
333 
297  bez 12% DPH
Ušetříte 88  (21 %)

'

ALAVIS™ Calming je určen pro psy a kočky vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí. Obsahuje ojedinělé složení látek podporující vyrovnané chování psů a koček. Pomáhá zklidnit, aniž by měl vliv na osobnost nebo aktivitu zvířete.

Účinné látky obsažené v přípravku ALAVIS™ Calming:

Thiamin (vitamin B 1), C3™, L-Theanin Thiamin je vitamin B1, který je nutnou součástí výživy a je rozpustný ve vodě. Specificky působí na centrální nervovou soustavu a navozuje zklidnění a zmírnění úzkosti. Při zvýšeném stresu a námaze jeho potřeba stoupá. Vzhledem k tomu, že organismus si tento vitamin neukládá, je potřeba, aby byl součástí potravy. C3™ je patentovaná směs – komplex kolostra. Je izolovaný z mléčných bílkovin – kaseinu a je znám pro svoje zklidňující účinky. L-Theanin je aminokyselina, která přímým působením v mozku navozuje stav hluboké relaxace bez pocitu ospalosti. Má uklidňující účinky a je nápomocná v redukci stresu a úzkosti. Působí na nervovou soustavu na deprese a fobie. Pomáhá uvolňovat mysl a navodit pocit pohody svým účinkem na mozkové neurotransmitery dopamin a serotonin.

ALAVIS™ Calming doporučujeme podávat:

 • kočkám a psům malých plemen, které vykazují nervozitu, hyperaktivitu, úzkost či reagují na stres z prostředí, zejména:
 • při ohňostrojích a bouřkách
 • při změnách prostředí
 • při návštěvách veterináře
 • při stěhování nebo cestování
 • při větších návštěvách nebo oslavách
 • při stresu z osamocení a nudy
 • Obsah účinných látek v jedné tabletě:

  Thiamin – 67 mg C3™ – 11 mg L-Theanin – 10,5 mg Pomocné látky: pivovarské kvasnice, řepkový olej, příchuť kuřecích jater, kyselina citrónová, glycerin, přírodní smíšené tokoferoly (vitamin E), kyselina propionová, patentovaná směs: maltodextrin, alginát sodný a síran vápenatý, extrakt rozmarýnu, oxid křemičitý, sójový lecitin, rostlinný olej

  Dávkování:

  Do 10 kg hmotnosti psa a kočky jedna měkká žvýkací tableta denně. V období zvýšeného stresu je bezpečné dvojí či trojí zvýšení uvedené dávky dle potřeby. Doporučujeme podávat půl hodiny až hodinu před předpokládaným stresem.

  Způsob použití:

  Tablety se podávají denně či podle potřeby dle doporučeného dávkování. Tablety mají příchuť kuřecích jater a zvířata je přijímají jako pamlsek.

  Délka užívání:

  Není časově omezena. Při dlouhodobém podávání nebyly zaznamenány žádné závažné vedlejší účinky.

  Katalogové číslo: NP-3973 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.