Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Feliway difuzér + lahvička s náplní 48ml

Feliway pomáhá zastavit nebo zmírnit strach a obavy u koťat i dospělých koček, funguje na bázi přirozeného obličejového feromonu koček, který navozuje stav bezpečí a pohody.

986 

InformaceCena
Feliway difuzér + lahvička s náplní 48ml var1
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 1 160 
Obj. kód: 24986
EAN: 3411112255061
986 
815  bez 21% DPH
Ušetříte 173  (15 %)

'

Pokud se kočka cítí bezpečne ve svém prostředí, otírá si hlavu o nábytek, rohy zdí, nebo okraje záclon a zanechává zde látky nazývané „obličejové feromony“. Tyto feromony jí poskytují pocit spokojenosti a pohodlí bez jakéhokoliv stresu. Pokud nastanou změny v prostředí, ve kterém kočka žije (např. návštěva veterináře, návrat z nemocnice, přestěhování se, změna nábytku, cizí lidé) a nebo pokud je kočka vystrašená, může se vyvinout stav neklidu a strachu. Tento stav je provázen změnami chování, jako jsou např. značkování močí, škrábání, ztráta apetitu, odmítaní her a aktivit apod. V těchto prřípadech může být Feliway difuzér bezpečne použit k návratu přirozené rovnováhy kočky.

Feliway difuzér imituje kočičí obličejový feromon, který navozuje stav bezpečí a pohody.

Použití:

Feliway difuzér umožnuje zvládnout a kontrolovat problematické stavy a situace. Strach koček se muže projevovat jako:
 • značkování močí
 • škrábání
 • ztráta zájmu o kontakt s lidmi či ostatními kočkami
 • ztráta apetitu
 • odmítaní her a aktivit
 • Situace, které mohou stav úzkosti a stresu u koček způsobit:
 • přestěhování se, nový domov
 • návšteva veterinárního lékaře, návrat z nemocnice
 • přemnožení: mnoho koček v jedné domácnosti
 • adopce, nový majitel
 • změna nábytku
 • nový člen rodiny – osoba nebo zvíře
 • prázdninový pobyt
 • Návod k použití:

  1) Odstraňte uzávěr lahvičky. 2) Našroubujte difuzér na lahvičku a jemně utáhněte. 3) Zasuňte difuzér do elektrické zásuvky tak, že knot bude otočený směrem nahoru. Feliway náplň může být použita jen s Feliway difuzérem. Feliway difuzér je určen jen do interiéru. Značkování nebo škrábání: použijte Feliway v místnosti, kde kočka značkuje. Pokud kočka značkuje v několika místnostech (celková plocha vetší než 70m2), umístěte další difuzér do další místnosti, kde se kočka zdržuje. Jedna lahvička vydrží približně 4 týdny nepřetržitého používání. V případe, že je difuzér zapínán do zásuvky jen príležitostne, nedostaví se žádaný efekt! Délka používání je individuální, proto se vždy poradte se svým veterinárním lékařem. Jeden difuzér stací na 50-70m2. Lahvička se nikdy nevyprázdní úplně, vždy zustává na dne zbytek roztoku. Proto doporučujeme vyměnit difuzér po 4, nejpozději po 6 týdnech. V případě, že je plocha vetší, umístete další difuzér do druhé místnosti.

  Upozornění:

  Feliway difuzér je speciálně vyrobený pro Feliway náplň. Elektrický difuzér je možno používat jen s Feliway náplní v lahvičce. Vlastnosti tohoto produktu nejsou garantovány, pokud je používán jiným zpusobem, než je uvedeno v návodu, nebo pokud je lahvička používána bez difuzéru. Je nutno vyměnit Feliway difuzér po 6 měsících kontinuálního používání nebo po použití 6 náplní (včetně originálního). Uchovávat mimo dosah dětí. Nezakrývat, neumísťovat pod nábytek a nebo za dveře. Povrch difuzéru dosahuje vysokých teplot, aby se zajistilo odpařování účinné látky – nedotýkejte se difuzéru během a ihned po jeho použití. Zkontrolujte, zda je napětí v zásuvce shodné s napětím doporučeným v návodu. Pokud je difuzér v zásuvce, nedotýkejte se ho kovovými předmety ani mokrýma rukama. Po manipulaci s difuzérem si umyjte ruce s vodou a mýdlem. V případe kontaktu roztoku s pokožkou si ruce důkladně omyjte vodou a mýdlem. V případe požití produktu vyhledejte lékaře, vezmete s sebou obal produktu. V případe kontaktu s očima si je okamžite propláchnete vodou a vyhledejte očního lékare. V případe, že je lahvička prázdná, vytáhnete difuzér ze zásuvky. Výměna náplně může probíhat pouze, pokud je difuzér odpojený ze zásuvky. Nepoužívejte prázdnou lahvicku na jiné úcely. Neznečistujte životní prostředí prázdnými lahvičkami. Feliway není veterinární léčivo.

  Další informace:

  Feromony jsou druhove specifické. Feliway nemá žádny vliv na človeka ani na jiné druhy zvířat. Feliway obsahuje minerální olej parafinového typu, který je používán ve všech bežných osvěžovacích vzduchu a difuzérech.


  Katalogové číslo: NP-2863 Kategorie: , ,

  Další informace

  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  Obj. číslo

  24986

  EAN

  Recenze

  1. Marta (ověřený vlastník)

   Dobrý den,zkušenosti nemám,ale dostala jsem doporučení k zakoupení od veterináře.Zemřela mi kočička,vedla smečku a teď tu mám boje o vedení.Pak dám vědět,jak Feliway zabral.Osobně se na přípravek spoléhám.Marta

  2. Renata (ověřený vlastník)

   Dobrý den,chtěla jsem se zeptat,uvažuji o toupi,naše kočka škrábe nábytek. Pomáhá to ?? děkuji

  3. Lenka (ověřený vlastník)

   Dobrý den,
   přemýšlím o zakoupení feliway. Máme doma vykastrovaného kocoura a roční kočku, kocour byl delší dobu sám (4 roky), ze začátku, co jsme pořídili kočičku vše dobré, ale v poslední době se už chudinka bojí i vylézt z úkrytu, kocour jí cupuje na kusy. Všímáme si obou stejně, a už vážně nevíme jak dál =( Navíc jsme se nedávno ještě přestěhovali, tudíž asi dost velký stres. Nemáte někdo zkušenost s agresivním kocourem???

  4. Iveta (ověřený vlastník)

   Dobrý den, moc se mi zamlouvá tento přípravek a hlavně princip na kterém funguje. Připadá mi to jako velice šetrné vůči kočkám, ale nevím jestli to opravdu tak na kočky působí. Zajímalo by mě, jestli s ním máte někdo nějakou zkušenost a jak se vám Feliway osvědčil. Mockrát děkuju za odpověď, Iveta

  5. K.P. (ověřený vlastník)

   Já mám s Feliway nejlepší zkušenosti a určitě vám pomůže 🙂

  6. J.R. (ověřený vlastník)

   Ahoj , vše co se uvádí u tohoto výrobku je pravda , máme doma nyní 3 kočky a díky výrobku Feliway je vše ok.

  7. Iva (ověřený vlastník)

   Muzem jenom doporucit. Nase kocka zacala znackovat kdyz jsme se prestehovali. Curala na postel, do polstaru a na koberce… Po feromonech se docely rychle uklidnila. A uz zadne louze konecne!

  8. aja (ověřený vlastník)

   opravdu funguje, kocour byl adept na útulek, ničil nám byt, teď je v pohodě

  9. Lada (ověřený vlastník)

   Pomůže to i u koček, aby se skamarádili?? Mame nalezené kotátko, a nase micinka (1,5 roku) na ni jen prska a utíka z bytu….. dekuji

  10. Lada (ověřený vlastník)

   Pomůže to i u koček, aby se skamarádili?? Mame nalezené kotátko, a nase micinka (1,5 roku) na ni jen prska a utíka z bytu….. dekuji

  11. Alena (ověřený vlastník)

   Mám vyzkoušeno,můžu jen doporučit.Máme doma 3 kocoury.1 není kastrovaný,čural nám do postele,ted už je klid a je strašně super.Je to ted hroznej mazel.

  12. Jana B. (ověřený vlastník)

   Tento spray s feromony doporučuji všem kočičkám, které jsou neklidné a značkují v bytě. Po našem zoufalství, že náš kocourek značkoval závěsy a my j jsme pořád dokola vše prali a desinfikovali, tak nás z toho trápení vysvobodil právě Feliway. Opravdu dobrá investice pro klidnou domácnost. Funguje na 100%. A také k tomu přidat láskyplnou náruč, žádné kárání. My přesně známe důvod značkování, bylo to náhlé pořízení druhé kočičky bez „upozornění“ pro již bydlícího kocourka. A on vnímal novou kočku jako vetřelce, což byl velký stres.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.