Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Feromonový obojek nurtureCALM pro psy

Feromonový obojek pro psy, upravuje problémové chování. Zklidňující obojek pro psy a štěňata s vůní heřmánku a levandule.

259 

InformaceCena
Feromonový obojek nurtureCALM pro psy 55cm
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 279 
Obj. kód: 112557
EAN: 811664016807
259 
214  bez 21% DPH
Ušetříte 20  (7 %)

'

Obojek pomáhá bázlivým psům nebo při stresových situacích (strach z odloučení, ohňostroje, bouřky, návštěvy, nový člen rodiny, návštěvy veterináře, cestování).

Obojek napodobuje feromon, který vytváří feny k uklidnění svých štěňat. Psi jsou schopni rozpoznat tyto feromony během celého života. Obojek představuje přírodní cestu, jak pomoci psům, aby se lépe vyrovnali s novou či stresovou situací.

Použití:

Nasaďte psovi obojek okolo krku tak, aby to bylo pro něj pohodlné. Obojek musí být upevněn volně, aby psa neškrtil a zároveň tak, aby ho nemohl snadno sundat z krku. Po otevření se na obojku může vyskytnout přebytek pudru, který může opadat. Tento přebytek není nijak pro zvíře škodlivý a účinek obojku nesnižuje. Nastavte jej tak, aby byl volný přibližně na dva prsty. Ponechte asi 2-3 cm obojku za sponou a zbývající část obojku odstřihněte. Po nasazení obojku si umyjte ruce.

Doba účinnosti jednoho obojku je 30 dní.

Upozornění:

Sundejte obojek před šamponováním a znovu ho nasaďte, až když je srst suchá. Nepoužívejte obojek v případě rozsáhlého poškození kůže.

Složení:

Feromony 0,02%,Ostatní-polymer 99,98%

Výrobce: Meridian Animal Health

Katalogové číslo: NP-5986 Kategorie: , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Hmotnost včetně obalu (kg)
EAN

Obj. číslo

112557

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.