Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

VetriScience Composure MAX liq na uklidnění psi+kočky

Uklidňující receptura doporučená pro domácí zvířata vystavená zvýšeným environmentálním stresům.

781 

InformaceCena
VetriScience Composure MAX liq na uklidnění psi+kočky var1
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 21% DPH): 929 
Obj. kód: 108596
EAN:
781 
645  bez 21% DPH
Ušetříte 148  (16 %)

'

Composure™ Max Liquid je určen pro kočky a psy, které vykazují hyperaktivitu, úzkost nebo reagují na stres vyvolaný životním prostředím.

Uklidňující receptura doporučená pro domácí zvířata vystavená zvýšeným environmentálním stresům.

Pokud se domácí zvířata nemohou přizpůsobit stresu, může to vést k úzkosti, nervozitě, hyperaktivitě, abnormálnímu značení močí, nadměrnému škrábání, chvění nebo až k ničivému nebo agresivnímu chování.

Doporučeno pro

 • Ohňostroje a bouřky
 • Svátky a večírky
 • Změny prostředí
 • Změny v krmení nebo prostředí v chovech
 • Návštěvy veterináře nebo při úpravě srsti
 • Nuda nebo úzkost z odloučení
 • Cestování a přesuny
 • Composure ™ pomáhá zmírnit problémy spojené se stresem, aniž by to ovlivnilo osobnost nebo energetickou úroveň zvířete. Může být používán denně nebo v případě potřeby další pomoci při relaxaci.

  Obsahuje kombinaci faktorů, jako je uklidňující komplex z mleziva, L-theanin a thiamin (vitamín B1), které všechny řeší stres a poskytují uklidňující podporu.

  O receptuře

  Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend

  je izolován z proteinů kolostra, které mají uklidňující účinek na zvířata. Bylo zjištěno, že tyto bioaktivní proteiny podporují kognitivní funkce a snižování stresu. Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend v této receptuře spolupracuje s L-theaninem a podporuje relaxaci a rozpoznávání u psů a koček.

  L-theanine

  podporuje uklidnění a relaxaci a snižuje podrážděnost a stavy s nízkou náladou. L-theanine byl rozsáhle zkoumána pro svou schopnost snižovat stres, úzkost a nežádoucí chování. L-theanin je přirozeně se vyskytující aminokyselina v zeleném čaji, která je derivátem kyseliny neurotransmiter glutamové. Pomáhá tělu produkovat další uklidňující aminokyseliny, jako je dopamin, GABA a tryptofan a pomáhá uvést některé neurotransmitery do rovnováhy. Studie na L-theaninu prokázaly snížené úzkostné chování u psů a koček bez nepříznivých účinků nebo ospalosti. Psi a kočky byli ve stresových situacích ostražití, hraví a klidnější.

  Thiamin (vitamin B1)

  pomáhá zvládat stres a snižuje podrážděnost. Bylo prokázáno, že thiamin ovlivňuje centrální nervový systém a uklidňuje úzkostná zvířata. Nedostatek thiaminu může během období stresu způsobit mentální zmatenost, svalovou slabost, svalové křeče, nervozitu, sníženou chuť k jídlu nebo úbytek hmotnosti.

  Composure ™ neobsahuje L-tryptofan ani bylinné přísady, jako je kava kava, valerian nebo třezalka tečkovaná. Její složky nezpůsobují závislost, ospalost ani zhoršené motorické dovednosti.

  Návod k použití

  Před každým použitím dobře protřepejte.

  Dávkování

  Kočky: Podávejte 1/2 čajové lžičky denně.

  Psi:

 • Do 10 kg podávejte 1/2 čajové lžičky denně
 • 10 – 20 kg podávejte 1 čajovou lžičku denně
 • 20 – 35 kg podávejte 1a1/2 lžičky denně
 • 35 kg a více podávejte 2 lžičky denně
 • Během doby zvýšeného stresu je bezpečné zdvojnásobit výše uvedenou dávku podle potřeby. Tento produkt lze použít buď podle potřeby k okamžitému zklidnění nebo denně k dlouhodobému potlačení stresu.

  Složení

  Aktivní složky v 1/2 čajové lžičky (2,5 ml): Thiamin (vitamín B1) 134 mg Colostrum Calming Complex® Biopeptide Blend 0,22 mg L-theanin 21 mg

  Neaktivní složky: kukuřičný škrob, glycerin, guarová guma, lecitin (ze sóji), maltodextrin, netučná mléčná sušina, oxid křemičitý, kyselina sorbová, sacharóza, rostlinný olej, voda.


  Katalogové číslo: NP-5731 Kategorie: , , ,

  Další informace

  Výrobce

  Obj. číslo

  108596

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.