Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Eukanuba Dog Breed N. Jack Russell

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé Jack Rusell Teriéry, vhodné pro Border Teriéry a Fox Teriéry. Vyvážená denní strava určená k podpoře aktivního životního stylu, podpoře pohyblivosti kloubů a zdraví tlamičky těchto psů.

306 

InformaceCena
Eukanuba Dog Breed N. Jack Russell 2kg
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 15% DPH): 359 
Obj. kód: 37508
EAN: 8710974859208
306 
266  bez 15% DPH
Ušetříte 54  (15 %)

Kompletní krmivo pro dospělé jackrusselly od 1 roku. Je rovněž vhodné pro Parson Russell teriéry, foxteriéry a border teriéry, jejichž nutriční požadavky jsou stejné. Jack Russell teriéři jsou malí, kompaktní atletičtí psi, hraví a plní energie, ale zároveň nebojácní a obdivovaní pro svou nezávislost a odvahu. Jsou velmi aktivní a budou šťastní, když budou mít dostatek prostoru k běhu, lovu a hře. Podobně jako psi jiných malých plemen mohou být náchylní k problémům s chrupem. Proto mohou využívat výhod na míru přizpůsobené výživy. Krmivo Eukanuba Jack Russell teriér je kompletní a vyvážená denní strava určená k podpoře aktivního životního stylu, podpoře pohyblivosti kloubů a zdraví tlamičky těchto psů.

Znaky krmiva:

 • Vysoce kvalitní živočišnou bílkovinu a L–karnitin pro zdravý tonus svalů a špičkovou tělesnou kondici
 • Speciální potah granulí napomáhající snížení usazování zubního kamene
 • Přírodní a prebiotickou vlákninu na podporu zdravého trávení
 • Vitamin E pro podporu imunitního systému
 • Krmný návod: viz tabulka na obale.

  Složení: kuřecí maso (>30 %), kukuřice, pšenice, živočišný tuk, drůbeží maso, rýže, čirok, ječmen, sušená řepná dřeň, vedlejší produkty z kuřecího masa, celá sušená vejce, sušené pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, chlorid sodný, hexametafosforečnan sodný, lněné semínko, fruktooligosacharidy, uhličitan vápenatý, DL–methionin. Neobsahuje dochucovadla, barviva ani konzervační látky.

  Jakostní znaky: proteiny 28%, vlhkost 8 %, oleje a tuky 18%, vláknina 2,5%, popeloviny 7,5%, vápník 1,25%, fosfor 1,05%, vitamín E (alfatokoferol) 200 mg / kg, měď 25 mg / kg, L–karnitin 50 mg / kg, betakaroten 1 mg / kg.

  Katalogové číslo: - Kategorie: , , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN