Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific CPD-S Puppy Small Breed

Kompletní vyvážené krmivo pro štěňata malých plemen, březí a kojící feny všech plemen. Díky zvýšené energetické hodnotě a vysoké stravitelnosti lze krmivo použít v anorexii a rekonvalescenci.

753 

InformaceCena
Specific CPD-S Puppy Small Breed 4kg
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 896 
Obj. kód: 107949
EAN: 5701170111538
753 
672  bez 12% DPH
Ušetříte 143  (16 %)

'

Doporučení

 • Štěňata malých plemen psů.
 • Březí a kojící feny všech plemen.
 • Anorexie.
 • Rekonvalescence.
 • Vlastnosti a charakteristika krmiva

  Podpora růstu

  Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek odpovídající potřebám rostoucích štěňat malých plemen a podporující správný vývoj jejich kostry.

  DHA z ryb

  DHA je nenasycená omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.

  Podpora kloubů, kůže a srsti

  EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kloubů, kůže a srsti.

  Podpora imunity

  Obsahuje beta-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.

  Podpora funkce střeva

  Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství vody a má známý příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu.

  Doplňující informace

 • Toto krmivo je velmi vhodné pro štěňata malých plemen. SPE­CIFIC™ CPD-S Puppy Small Breed je možné podávat od doby odstavu (5.-6. týden života) do dosažení 80% tělesné hmotnosti dospělého jedince. Poté je vhodné postupně přejít na krmivo CXD-S Adult Small Breed/CXW Adult All Breeds.
 • Během březosti a kojení se u fen zvyšují energetické a živino­vé požadavky. Z tohoto důvodu je CPD-S Puppy Small Breed vhodným krmivem i pro březí a kojící feny všech plemen.
 • Je velmi důležité pravidelně monitorovat růst štěňat, aby se předešlo překrmování.
 • Energetické a živinové nároky mohou být zvýšeny i během rekonvalescence po operačních zákrocích, traumatech a při anorexii. CPD-S Puppy Small Breed je velmi dobře použitelným krmivem během takovýchto období zvýšených energetických požadavků.
 • Složení

  Pšenice, bílá rybí moučka, kukuřičná bílkovina, vepřový tuk, minerální látky, hydrolyzovaná živočišná bílkovina, řepná dřeň, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), rybí olej, sušené vejce, lyzin, psyllium, methionin, threonin, tryptofan, extrakt z rozmarýnu. Přírodní antioxidanty (tokoferoly a vitamín C).Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

  Obsah živin

  =


  Katalogové číslo: NP-2205 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  ,

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.