Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific CPW Puppy All Breeds

Kompletní vyvážené mokré krmivo pro štěňata malých a středních plemen, březí a kojící feny všech plemen. Díky zvýšené energetické hodnotě a vysoké stravitelnosti lze krmivo použít v anorexii a rekonvalescenci.

448 

InformaceCena
Specific CPW Puppy All Breeds konzerva 6x 300g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 527 
Obj. kód: 53247
EAN: 5701170120684
448 
400  bez 12% DPH
Ušetříte 79  (15 %)

'

Kompletní vlhké krmivo pro štěňata, březí a kojící feny.

Indikace:

 • Rostoucí štěňata.
 • Březí a kojící feny všech plemen.
 • Anorexie.
 • Rekonvalescence.
 • Kontraindikace

  Štěňatům velkých a obřích plemen není vhodné podávat pouze CPW Puppy All Breeds. Pro štěňata velkých a obřích plemen doporučujeme krmivo SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed, protože má nižší obsah energie a vápníku.

  Vlastnosti a charakteristika krmiva

  Podpora růstu

  Zvýšená energetická hodnota, vyšší obsah bílkovin, vitamínů a minerálních látek, odpovídající potřebám rostoucích štěňat a podporující správný vývoj jejich kostry.

  DHA z ryb

  DHA je nenasycená omega-3 mastná kyselina, která podporuje vývoj mozku a zraku.

  Podpora kloubů, kůže a srsti

  EPA a DHA jsou omega-3 mastné kyseliny, které mají příznivý vliv na kvalitu a zdraví kůže a srsti.

  Podpora imunity

  Obsahuje beta-1,3/1,6 – glukany z kvasnic, které se mohou vázat na receptory bílých krvinek a ovlivňovat tak imunitní systém a podporovat imunitní odpověď organismu.

  Doplňující informace

 • Toto krmivo je velmi vhodné pro štěňata malých a středních ple­men. SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds je možné podávat od doby odstavu (5.-6. týden života) do dosažení 80% tělesné hmotnosti dospělého jedince. Poté je vhodné postupně přejít na krmivo CXD-S Adult Small Breed/ CXD-M Adult Medium Breed/CXW Adult All Breeds.
 • Během březosti a kojení se u fen zvyšují energetické a živino­vé požadavky. Z tohoto důvodu je SPECIFIC™ CPW Puppy All Breeds vhodným krmivem i pro březí a kojící feny všech plemen.
 • Je velmi důležité pravidelně monitorovat růst štěňat, aby se předešlo překrmování.
 • Energetické a živinové nároky mohou být zvýšeny i během rekonvalescence po operačních zákrocích, traumatech a při anorexii. CPW Puppy All Breeds je velmi dobře použitelným krmivem během takovýchto období zvýšených energetických požadavků.
 • Štěňatům velkých a obřích plemen není vhodné podávat pouze CPW Puppy All Breeds. Pro štěňata velkých a obřích plemen doporučujeme krmivo SPECIFIC™ CPD-XL Puppy Large & Giant Breed, protože má nižší obsah energie a vápníku.
 • Složení:

  Vepřové maso, sušené vejce, kukuřice, slunečnicový olej, rýže, minerální látky, prášková celulóza, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), psyllium, kvasnice (zdroj ?-1,3/1,6 – glukanů). Neobsahuje žádné syntetické antioxidanty, barviva ani zchutňovadla.

  Obsah živin

  =

  Katalogové číslo: NP-2209 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  Hmotnost včetně obalu (kg)
  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.