Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Purina PPVD Canine JM Joint Mobility

Purina PPVD Canine JM Joint Mobility formula poskytuje kompletní a vyváženou výživu pro štěňata i dospělé psy. Pomáhá při léčbě kloubních onemocnění a působí preventivně proti případným kloubním potížím.

2 078 

InformaceCena
Purina PPVD Canine JM Joint Mobility 12kg
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 2 342 
Obj. kód: 78322
EAN: 7613035155541
2 078 
1 856  bez 12% DPH
Ušetříte 264  (11 %)

'

Canine JM Joint Mobility je kompletní krmivo pro podporu zdravých a pohyblivých kloubů u psů jakéhokoliv věku, včetně štěňat. Je vhodné pro plemena, která jsou vnímavá k postižení kloubů. Krmivo Canine JM Joint Mobility je speciálně vytvořeno se zvýšeným obsahem omega-3 mastných kyselin, včetně EPA, pro působení proti zánětu v kloubech. Je prokázáno, že následně dochází ke zlepšení chůze u psů se sníženou pohyblivostí kloubů, celkově se zlepšuje pohyblivost a kvalita života. Canine JM Joint Mobility obsahuje zdroje glukosaminu a chondroitinu, stavebních kamenů pro chrupavky. Canine JM Joint Mobility může být také použito jako redukční dieta díky vysokému obsahu bílkovin v poměru ke kaloriím a střednímu obsahu tuku, které pomáhají psům při dosažení a udržení štíhlé tělesné kondice, což snižuje zátěž kloubů a následně zlepšuje pohyblivost u citlivých plemen. Canine JM Joint Mobility není vhodné pro psy se selháním ledvin. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Hlavní benefity:

 • Podpora kloubů: obsahuje živiny, které pomáhají udržovat zdravé klouby a pomáhají také zvyšovat reaktivní sílu končetin vůči podložce pro zlepšení chůze u psů se sníženou pohyblivostí kloubů.
 • Omega-3 mastné kyseliny včetně DHA a EPA pro působení proti zánětu.
 • Obohaceno o antioxidanty (vitaminy E a C) pro snížení tvorby volných radikálů v kloubech v důsledku oxidativního stresu.
 • Složení:

  Rýže, dehydrované bílkoviny z lososa, pšeničná mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, sušená vejce, kukuřice, vedlejší výrobky živočišného původu, rybí tuk, hrachová vláknina, živočišný tuk, minerální látky.

  Analytické složky:

  Protein 30,0 %, obsah tuku 12,0 %, obsah anorganických látek 7,0 %, hrubá vláknina 2,5 %, EPA a DHA 0,8 %.


  Katalogové číslo: NP-2113 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  ,

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.