Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific CIW Digestive Support

Kompletní dietní mokré krmivo pro psy s onemocněním trávicího traktu jako jsou chronické průjmy, zvracení a plynatost. Dále pro pacienty s exokrinní pankreatickou insufuciencí a záněty tlustého střeva.

492 

InformaceCena
Specific CIW Digestive Support konzerva 6 x 300g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 561 
Obj. kód: 50193
EAN: 5701170120714
492 
439  bez 12% DPH
Ušetříte 69  (12 %)

'

Indikace

 • Akutní a chronické onemocnění trácvicího traktu spojené s průjmy, zvracením, a/nebo plynatostí.
 • Exokrinní pankreatická insuficience (EPI).
 • Malabsorpce, maldigesce.
 • Bakteriální přerůstání v tenkém střevě (SIBO).
 • Zánět tlustého střeva (kolitis).
 • Rekonvalescence.
 • Vlastnosti a charakteristika krmiva

  Vysoká stravitenost

  Obsah velmi lehce stravitelných živin kompenzuje sníženou aktivitu enzymů ve střevě a zajišťuje dostatečné vstřebávání živin. Tato dieta je proto ideální pro pacienty s onemocněním trávicího traktu jako jsou akutní a chronické průjmy, zvracení a/nebo plynatost.

  Přidány vitamíny a minerální látky

  Vysoké množství minerálních látek a vitamínů rozpustných v tucích zajišťuje dostatečnou saturaci organismu těmito látkami při snížených absorpčních schopnostech tenkého střeva. Zvýšený obsah elektrolytů kompenzuje jejich nadměrné ztráty při průjmech a zvracení.

  Podpora imunity

  Obsahuje beta-1,3/1,6 - glukany z kvasnic, které mají schopnost vazby na receptory bílých krvinek a tím aktivují imunitní systém a podporují imunitní odpověď. Dieta také obsahuje mannan-oligosacharidy (MOS). MOS na sebe mohou vázat patogenní bakterie, a tím působí preventivně proti jejich navázání na střevní stěnu. MOS také podporují lokální imunitu trávicího traktu.

  Podpora funkce střeva

  Psyllium je rozpustná, bobtnající vláknina, která na svou hmotu může navázat několikanásobné množství tekutiny. Má příznivý účinek na regulaci aktivity trávicího traktu a ochranu střevní sliznice.

  Kontrola zápachu

  Extrakt z juky snižuje tvorbu zapáchajících plynů a zápach stolice.

  Doplňující informace

 • Nízký obsah vlákniny ve SPECIFIC™ CIW Digestive Support zaručuje vysokou stravitelnost a optimální vstřebávání živin.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support obsahuje zeolit, který v trávicím traktu absorbuje toxické zplodiny.
 • SPECIFIC™ CIW Digestive Support je kompletní, vyvážená dieta, která splňuje nutriční požadavky rostoucích a dospělých psů. Dieta je tedy vhodná také pro štěňata.
 • Pro výživu pacientů s onemocněním trávicího traktu je doporu­čeno rozdělit celkovou krmnou dávku SPECIFIC™ CIW Diges­tive Support na 3 – 5 porcí za den.
 • Exokrinní pankreatická insuficience se projevuje silně sníženou sekrecí pankreatických trávicích enzymů. Nestrávené krmivo postupuje dále trávicím traktem, což vede ke vzniku průjmu, flatulence a k bakteriálnímu přerůstání. Dieta SPECIFIC™ CIW Digestive Support je snadno stravitelná a proto ideální pro paci­enty s exokrinní pankreatickou insuficiencí. I přesto je doporu­čeno podávat krmivo spolu s preparáty pankreatických enzymů.
 • Složení

  Vepřové maso, kukuřice, rýže, minerální látky (včetně zeolitu), vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), sušené vejce, dextróza, psyllium, rybí olej, slunečnicový olej, kvasnice (zdroj mannan-oligosacharidů a zdroj ?-1,3/1,6-glukanů), sušená juka. Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

  Katalogové číslo: NP-2204 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  ,

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.