Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific CKW Kidney Support

Kompletní dietní mokré krmivo pro psy trpící chronickou renální insuficiencí, srdeční a jaterní nedostatečností nebo urátovou, oxalátovou a cystinovou urolitiázou.

450 

InformaceCena
Specific CKW Kidney Support konzerva 6x300g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 513 
Obj. kód: 53246
EAN: 5701170120325
450 
402  bez 12% DPH
Ušetříte 63  (12 %)

'

Indikace

 • Srdeční selhání, hypertenze, edém.
 • Chronické selhání ledvin.
 • Selhání jater (mimo pacientů s cholestázou).
 • urátová, oxalátová nebo cystinová urolitiáza.
 • Vlastnosti a charakteristika krmiva

  Podpora srdce a ledvin

  SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support má jedinečně vysoký obsah omega-3 mastných kyselin EPA a DHA původem z rybího oleje. u psů se srdečním onemocněním může EPA přispět k udržení svalové hmoty, chuti k jídlu, normálnímu srdečnímu rytmu, krevnímu tlaku a k normální agregaci krevních destiček. u psů se selháním ledvin pomáhají omega-3 mastné kyseliny zpomalovat jeho progresi

  Podpora srdce a ledvin

  Při městnavých srdečních chorobách dochází následkem sníženého srdečního výdeje k zadržování tekutin a sodíku v organismu. Snížený obsah sodíku v dietě pomáhá přerušit začarovaný kruh zadržování tekutin. Tato vlastnost je žádoucí u pacientů s onemocněním ledvin, jater i srdce.

  Podpora ledvin

  Snížením obsahu fosforu v dietě se snižuje hyperfosfatémie a tím i progrese ledvinové nedostatečnosti.

  Podpora jater a ledvin

  Snížený obsah bílkovin, které jsou vysoké kvality a indukují alkalické pH, snižuje azotemii u psů se selháním ledvin. u psů se selháním jater snižuje tato dieta pravděpodobnost vzniku hyperamonémie a jaterní encefalopatie. Vysoká kvalita bílkovin je zárukou toho, že pes bude mít během podávání diety k dispozici dostatečné množství esenciálních aminokyselin.

  Podpora zdravého močového traktu

  Snížený obsah bílkovin v dietě snižuje výskyt oxalátů, cystinů a urátů v moči. Spolu s alkalickým pH moči je tak zabráněno precipitaci kalciumoxalátových, urátových a cystinových krystalů a to napomáhá k udržení zdravého močného traktu. Přidaný citrát draselný napomáhá udržet kalcium oxalátv roztoku.

  Doplňující informace

 • Do diety byl přidán L-karnitin a taurin, které podporují funkci srdečního svalu.
 • Dieta má vysoký obsah vitamínů rozpustných ve vodě a draslíku pro kompenzaci ztrát při použití diuretik u pacientů s onemocněním srdce.
 • Zinek je kofaktorem enzymatické konverze amoniaku na močo­vinu a může snižovat katabolismus svalových bílkovin. Zvýšený obsah zinku v dietě SPECIFIC™ heart & Kidney Support CKW přispívá ke snižování hyperamonémie u pacientů se selháním jater.
 • V dietě SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support je reduko­ván obsah mědi. Důvodem je snížená exkrece mědi, kterou mohou trpět pacienti s onemocněním jater.
 • Výjimečně dobrá chutnost SPECIFIC™ CKW heart & Kidney Support zvyšuje naději, že i při slabém apetitu budou splněny nutriční požadavky zvířete.
 • Složení

  Rýže, vepřové maso, kukuřice, rybí olej, sušené vejce, vitamíny a stopové prvky (včetně chelátovaných stopových prvků), minerální látky (včetně citrátu draselného), prášková celulóza, slunečnicový olej, psyllium, dextróza, taurin, L-karnitin, methionin, tryptofan, threonin. Neobsahuje syntetická barviva a zchutňovadla.

  Katalogové číslo: NP-2199 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.