Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Specific pochoutka CT-HY HypoallergenicTreats

Pochoutka ve tvaru kostiček pro psy s potravní alergií.

848 

InformaceCena
Specific pochoutka CT-HY HypoallergenicTreats 6x300g
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 997 
Obj. kód: 122679
EAN:
848 
757  bez 12% DPH
Ušetříte 149  (15 %)

Doporučení
  • Psi s nežádoucími reakcemi na krmivo (potravní alergie a/nebo intolerance) způsobujícími kožní a/nebo trávicí potíže.
  • Psi s trávicími problémy např. průjmem, zvracením, které jsou vyvolané malabsorpcí, maldigescí, EPI, akutní gastroenteritidou nebo IBD.
  • Zdraví psi všech plemen v každém věku.

Hydrolyzovaná bílkovina z lososa s molekulární hmotností pod 10.000 Daltonů je vysoce stravitelná a málo alergenní. Rýže je málo alergenní a dobře stravitelná, proto je ideální složkou hypoalergenních pamlsků. Navíc neobsahuje gluten (lepek), takže je tolerována i psy s glutenovou alergií/intolerancí. Díky velmi kvalitním a vysoce stravitelným živinám jsou pamlsky zvláště vhodné pro psy s průjmem z tenkého střeva.

Doplňující informace

SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats je vyroben pouze z několika málo surovin, které jsou použity též ve SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management a SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus. Proto mohou alergičtí psi, kteří tolerují krmiva SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management nebo SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus bez obav dostávat SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats.

Složení

Rýže, hydrolyzovaná bílkovina z lososa, rýžový protein, vepřový tuk, minerální látky, vitamíny a stopové prvky, prášková celulóza, slunečnicový olej. Antioxidanty: Aditiva schválená EC: BHA, BHT. Neobsahuje syntetická barviva ani zchutňovadla.

Denní krmná dávka v gramech


SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats je doplňkové krmivo, určené k podávání jako pamlsek nebo odměna. Aby se minimalizovalo riziko nadváhy, doporučuje se denní krmnou dávku snížit v závislosti na množství podaných pamlsků.

Katalogové číslo: NP-4644 Kategorií: , , , , ,

Další informace

Hmotnost -
Výrobce

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.