Kategorie

Skryto - z původního shopu
Z původního stranky a podoné

Purina VD Feline OM Obesity Management

Purina Veterinary Diets OM Obesity Management Feline formula poskytuje vyváženou výživu pro bezpečnou a účinnou redukci hmotnosti.

1 087 

InformaceCena
Purina VD Feline OM Obesity Management 5kg
Dostupnost: Skladem
Běžná cena (s 12% DPH): 1 240 
Obj. kód: 78329
EAN: 7613035164024
1 087 
971  bez 12% DPH
Ušetříte 152  (12 %)

'

Feline OM St/Ox Obesity Management je kompletní veterinární dietní krmivo, které je prokazatelně efektivním řešením pro snížení hmotnosti u obézních koček. Feline OM St/Ox Obesity Management je krmivo s nízkým obsahem tuků a kalorií a s vysokým obsahem bílkovin, které podporuje efektivní a stálý úbytek hmotnosti při současném zachování svalové hmoty a pocitu nasycení. Jakmile kočka dosáhne požadované cílové hmotnosti, s podáváním Feline OM St/Ox Obesity Management můžete pokračovat. Pomůžete tím kočce v udržení její ideální hmotnosti. Dietní krmivo Feline OM St/Ox Obesity Management není vhodné pro kočky, které potřebují vyšší příjem kalorií, jako např. březí kočky nebo rostoucí koťata. Před použitím nebo před prodloužením doby používání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře.

Hlavní benefity:

 • Vysoký obsah bílkovin podporuje ztrátu tělesného tuku při současném zachování svalové hmoty během hubnutí.
 • Nízký obsah kalorií: snížená hladina tuků pomáhá redukovat množství kalorií přijatých z krmiva a podporuje účinné a trvalé snížení hmotnosti.
 • Podporuje správnou saturaci moči a pomáhá snižovat tvorbu struvitových a oxalátových krystalů a kamenů, které se častěji vyskytují u koček s nadváhou a u koček obézních.
 • Receptura se ST/OX pro zdravé močové cesty pomáhá snížit riziko vzniku FLUTD (onemocnění dolních močových cest u koček).
 • Podávejte do dosažení cílové tělesné hmotnosti. Před podáváním nebo před prodloužením doby podávání se doporučuje vyžádat si stanovisko veterinárního lékaře. Voda musí být vždy k dispozici.

  Složení:

  Kukuřičná lepková moučka, pšeničná lepková moučka, sójová mouka, dehydrované drůbeží bílkoviny, pšeničná mouka, hrachová vláknina, vedlejší výrobky živočišného původu, minerální látky, živočišný tuk, rybí tuk, kvasnice.

  Doplňkové látky:

  Nutriční doplňkové látky: m.j./kg: Vit. A: 36 000; Vit D3: 1 200; Vit E: 650 mg/kg: taurin: 1 000; síran železnatý monohydrát: 215; jodičnan vápenatý bezvodý: 2,7; síran měďnatý pentahydrát: 43; síran manganatý monohydrát: 89; síran zinečnatý monohydrát: 360; seleničitan sodný: 0,25 S antioxidanty

  Analytické složky:

  Protein 48,0 %, obsah tuku 8,0 %, obsah anorganických látek 8,0 %, hrubá vláknina 7,5 %, obsah energie 3,1 kcal/g.


  Katalogové číslo: NP-2132 Kategorie: , ,

  Další informace

  Hmotnost -
  Výrobce

  EAN

  Recenze

  Zatím zde nejsou žádné recenze.

  Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.